ראשי / מידע / פוקי-חידה

פוקי-חידה

פוקי-חידה: מה מבין הדברים הבאים יקרה בפרק?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: מה מבין הדברים הבאים יקרה בפרק? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: מי היריב של קומאלה בפרק הזה?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: מי היריב של קומאלה בפרק הזה? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזו הפתעה תתרחש בפרק הזה?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזו הפתעה תתרחש בפרק הזה? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזו מתקפה פיקאצ'ו ישגר הפרק?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזו מתקפה פיקאצ'ו ישגר הפרק? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: מי הראשון שילחם בחיות האולטרה?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: מי הראשון שילחם בחיות האולטרה? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: לאיזה פוקימון מתפתח נבי?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: לאיזה פוקימון מתפתח נבי? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: לאיזה מיקום החבורה מגיעה הפעם?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: לאיזה מיקום החבורה מגיעה הפעם? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזו פעילות ספורטיבית החבורה עושה?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזו פעילות ספורטיבית החבורה עושה? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: באיזה פוקימון מהבאים משתמש פאבה?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: באיזה פוקימון מהבאים משתמש פאבה? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: בבית של מי החבורה עושה מסיבת פיג'מות?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: בבית של מי החבורה עושה מסיבת פיג'מות? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: לאן נבי ישגר את אש?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: לאן נבי ישגר את אש? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזה פוקימון יעשה צרות בפרק?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזה פוקימון יעשה צרות בפרק? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: באיזה מתקפה נבי ישתמש הפעם?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: באיזה מתקפה נבי ישתמש הפעם? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: מי היא אמא של לילי?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: מי היא אמא של לילי? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: באיזה פוקימון פיקאצ'ו ילחם הפעם?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: באיזה פוקימון פיקאצ'ו ילחם הפעם? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזו שלישייה תופיע בפרק של היום?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזו שלישייה תופיע בפרק של היום? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: מהו הטבע של הפוקימון צ'רצ'אבאג?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: מהו הטבע של הפוקימון צ'רצ'אבאג? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזה פוקימון הופך להיות המורה של פופליו?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזה פוקימון הופך להיות המורה של פופליו? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזה פוקימון מאלו פוגשת ביער?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזה פוקימון מאלו פוגשת ביער? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: נגד איזה פוקימון לאנה נלחמת מבין הבאים?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: נגד איזה פוקימון לאנה נלחמת מבין הבאים? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: איזה פוקימון אש ינסה ללכוד מבין הבאים?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: איזה פוקימון אש ינסה ללכוד מבין הבאים? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: מי מבין חבריו עוזר לאש להתאמן?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: מי מבין חבריו עוזר לאש להתאמן? בהצלחה!

קרא עוד »

פוקי-חידה: לאיזה צורה אוריקוריו מתחלף לאחר שהוא שותה את נקטר הזעפרן?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: לאיזה צורה אוריקוריו מתחלף לאחר שהוא שותה את נקטר …

קרא עוד »

פוקי-חידה: באיזה מהמקומות הבאים רוטום לא ביקר?

אז כפי שאתם כבר יודעים, אני מקבל רעיונות מכל מיני מקומות. הפעם החלטתי להביא בפניכם את הבעיות שמוצגות בפתיחת פרקי האנימה של "פוקימון שמש וירח" בתור חידות. בכל פעם אביא לכם את החידה היומית, ואתם תצטרכו לענות עליה. הפוקי-חידה של היום: באיזה מהמקומות הבאים רוטום לא ביקר? בהצלחה!

קרא עוד »