ראשי / כתבות / ביקורות רשמיות על המשחקים החדשים!

ביקורות רשמיות על המשחקים החדשים!

המבקר של אתר IGN נתן ציון של 9/10, ורשם ש"גיים פריק באמת התעלו על עצמם הפעם", תוך כדי שהוא משבח את המראה המשופר, טכניקת הקרב החדשה והנגישות המשופרת, במיוחד בתחילת המשחק. עם זאת, הוא מציין שלפעמים המשחק הוא אינו אינטליגנטי.

המבקר של Gamesradar משבח את המידע שנוסף במשחקים האלה, ומציין לטובה את האפליקציה של פוקימון-אמי. עם זאת, הוא אומר שאין חדשנות במשחקים החדשים, והם מסתמכים על דברים שמעריצי פוקימון כבר חוו במשך שישה דורות. לבסוף הוא נותן את הדירוג של 4 כוכבים.

המבקר של Kotaku לא נתן ציון, אך תיאר את המשחק כ"כל דבר שהיית רוצה בתור ילד", וזה כולל את התפתחויות המגה, פוקימון-אמי, והופעות מחודשות של דברים שאוהדים ותיקים יאהבו למצוא במשחקים, מה שיעזור להם לחיות מחדש את הילדות שלהם.

המבקר של Nintendo World Report נותן ציון של 8/10, ואומר שמשחק חלש של פוקימון הוא עדיין טוב בהרבה משאר המשחקים שנמצאים על המדף כיום. הוא משבח את התצוגה של המשחקים, אך מאוכזב מהמשחק שלאחר הליגה וטוען שהמשחק מרבה להסתמך על התוכן של הדורות הקודמים.

המבקר של Joystiq היה חיובי, ונתן למשחקים 4.5 כוכבים, ואומר שהמשחקים החדשים הם הטובים ביותר מבחינה חזותית עד כה, והמשחקים הטובים ביותר נקודה. הוא משבח את הגרפיקה ואת השיפור בסאונד, אפליקציות כמו פוקימון-אמי, ואת מקבץ הדברים שניתן לעשות ברשת.

המבקרת של Nintendo Life מציינת לטובה את המכונים במחוז קאלוס, הסיפור הכללי, והערים השונות שהשחקן מבקר בהם. היא גם משבחת את ההחלטה של גיים פריק לשחרר את המשחקים באופן בינלאומי, ואומרת "יותר מאי פעם, שחקנים יוכלו לחוות את המשחק ממקור ראשון, כי אין כמו התחושה לראות פוקימון חדש, מבלי הצורך להמנע מהדלפות לא רצויות בעידן האינטרנט". היא נותנת למשחק 9/10 כוכבים, וטוענת שהיה צורך בשיפור בטכנולוגיית התלת מימד מחוץ לקרבות.

המבקר של Computer And Video Games נותן למשחקים 9/10, ומציין ש"יש פה חדשנות יותר מכל שלושת המשחקים האחרונים של פוקימון גם יחד". הוא משבח את האימונים המיוחדים, פוקימון-אמי, ואת הקרבות. אבל הוא מאוכזב מכך שאין קושי בלעבור את המשחק, ובמיקום הכפתורים הלא נוח.

כל הביקורות טוענות שפוקימונים אשר השתתפו בקרבות, לא משנה למשך כמה זמן, יקבלו את מלוא הנקודות על כך. כמו כן, אפליקציית פוקימון-אמי נותנת לשחקן מספר בונוסים במשחק, כמו לדוגמה: האפשרות לתת מכה קריטית בצורה קלה יותר. שני ערים נחשפו: שאלור (Shalour) וסנובל (Snowbelle). כמו כן, נחשף שמסלולים אשר עוברים בתוך מערות יהיו מוגבלים לכמות האיזורים החשוכים בהם, במקום כל האיזור כולו. ולבסוף נחשף שיש מתקפות מסוימות שיהיו בעלות שני סוגים.

מקור: http://bulbanews.bulbagarden.net/wiki/First_Pokémon_X_and_Y_reviews_published

19 תגובות

 1. Avatar

  אני ראיתי ביקורת על המשחקים העלילה של המחקים מבוססת על המגה התפתחות והמגה רינג

 2. Avatar
  CharBlastSaur (אלון)

  יפה! אני מצפה להרבה, בעיקר עם יהיה משהו בסגנון של פוקימון Z או פוקימון X2 וY2 חלקי חמש בריבוע כפול X בחמישית שווה לA בשלישית חלקי שמונה (מה?)
  לגבי הערים החדשות-
  שאלוור אין לי מושג אבל סנוובל מעניינת אותי כי סנוו זה שלג ובל זה יפה בצרפתית אז אני מצפה למכון קרח שם, ואולי נפגוש שם גם את הדוגמנית או שיהיה משהו שקשור ליופי, כמו תחרות יופי או משהו. אם באמת יהיה שם מכון קרח, רוב הסיכויים שגיים פריק ישמרו את המסורת שכל מכון קרח הוא השביעי במספר, מה שאומר שהעיר הזאת תהיה לקראת סוף המשחק.
  אני לא יכול לחכות ל12 באוקטובר.

 3. Avatar

  מה זה פוקימון אמי

 4. Avatar

  אני נותן למשחק 8 מתוך 10 כי המשחק באמת ממש מגניב עם אנימציה טובה ואפקטים רבים אבל למה לא לעשות גם לפוקמונים של הדור השישי אין מגה התפתחות והם גם מסתמכים על הפוקמונים מדורות אחרים

 5. Avatar

  ההיתי נותן למישחק 9.2

 6. Avatar

  כל מה ששם לא מעניין חוץ מדבר אחד.
  יש מתקפות עם שני סוגים!!!!!!!! זה רק אני, או שזה מסביר איך מתקפת הקרח של המאובן פוגעת בפוקימונים מסוג מים בצורה סופר אפקטיבית?

 7. Avatar

  זה קצת מעניין
  כל הזמן אני מצטער יותר ויותר שאני בטח לא אשחק באחד מהמשחקים

 8. Avatar

  לא אמרת ש IGN הורידו נקודה בגלל ה AI המזוויע…
  אין לאף אחד מושג מה אני אומר עכשיו חחח

 9. Avatar
  סיזור rf קינגדרה

  זה משעמם למען האמת

 10. Avatar

  אני לא יודע מה להגיד על המשחק……………………….. ותאחלו לי בהצלחה במחוז קאלוס!

 11. Avatar

  אלון אני ראיתי צלליות של התגים וכנראה יש שם באמת מכון קרח והוא המכון השמיני

 12. Avatar
  CharBlastSaur (אלון)

  באמת לא מגלה?
  אז נינטנדו שברו את המסורת… נו, לא נורא, הם כבר עשו את זה פעם!

 13. Avatar

  לפי דעתי מקריאת ביקורת של אנשים רגילים ששיחקו כבר במשחק, מצפייה בפוקימונים החדשים וממבט כללי על המשחק, המשחק החדש גרוע.
  כל מאמן מכון הוא רק בעל 3 עד 4 פוקימונים ורובם חלשים, אין אגדים או משימות אחרי הליגה לבצע, וחוץ מניצול האפשרות של להלחם באנשים אחרים שיש להם את המכשיר אין כל כך מה לעשות אחרי הליגה.
  המגה ההתפתחויות הם גמיק זול שמראה על עצלנות ביצירת פוקימונים חדשים, ובכלל על עיצוב לא מקורי ולא מושקע כמו בעבר, כראיתי את המשחקים בהתחלה מאוד רציתי לקנות, היו שאני יודע מה הם מכילים אני מבין שזו רק עוד שיטה של נינטדו למכור מהר כמה שיותר קוסנולות, עם הם היו מחכים עוד שנה עם המשחק, יותר משיקיעים בו ובכמות הפוקימונים וגם חושבים לעומק על רעיון המגה הזה אולי היה יוצא משהו בלתי נשכח, אבל אני אישית חשוב שנוצר עוד ממוצע של פוקימון מבחינת עלילה, הדבר היחיד שהופך את המשחק הזה לטיפה מעניין זה התלת מימד, אני מרגיש מזל שהדליפו המון מידע ואת הפוקימונים החדשים כי אם הייתי קונה את המשחק ואז מגלה מה יש בו הייתי מתאכזב על זה שהוצאתי סכום כל כך גדול בשביל לשחק במשחק שלא הכינו אותו כמו שצריך

 14. Avatar

  אלון תראה את התג הנשמיני http://2.bp.blogspot.com/-_aOlBYDNQRc/UlCYmKMaJ_I/AAAAAAAAAac/5FHjeA-7sMQ/s400/1381005123625.jpg
  אליעד בקשר למכונים בשחור לבן 2 היה לכל מנהיג רק 3 פוקימונים ואתה לא מצפה שיהיה למנהיג מכון שישיה שלמה או אולי מאתגר אבל לא עד כדי כך

 15. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אני מקווה שיהיה מגה סטאראפטור[ הוא בטיח יהיה מעופף לחימה] כי אם לא אני לא קונה את המחשק

 16. Avatar

  נשמע מגניב

 17. Avatar

  אני לא נותן לו ניקוד עד שאשחק בו. אבל אני חושש שזה יהיה גבוה.

 18. Avatar

  קדימה שיגיע יום שבתתתתת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.