ראשי / חדשות / חדשות אתר / כנס מפלצות כיס: אנחנו מסוגלים להכיל 150 אנשים במידת הצורך!

כנס מפלצות כיס: אנחנו מסוגלים להכיל 150 אנשים במידת הצורך!

אתר "מפלצות כיס" גאה להציג את כנס הפוקימון הראשון מסוגו בארץ! הכנס מכיל את ההיבטים השונים של "פוקימון", וביניהם: אנימה, מנגה, תרבות, גיימינג, ועוד. הכנס בא כמענה לחובבי הפוקימון בישראל, במטרה לספק להם אטרקציה ואינטרקציה לתקופת תחילת שנת הלימודים. בכנס תוכלו למצוא פעילויות מגוונות הפונות לחובבי התחום ומספקות חוויה מהנה וייחודית, כגון: הרצאות, סדנאות, דוכנים, הקרנת סרט, הגרלות, תחרויות, טורנירי גיימינג ופעילויות נוספות.

הודעות חשובות:

דמי כניסה – כדי למנוע תורים בכניסה לאירוע ועמידה של אנשים בשמש, התשלום על הכנס ילקח מהאורחים במהלכו. העלות של השתתפות בכנס היא 20 ש"ח לכל אדם, ונודה לכם אם תביאו סכום מדויק. התשלום יגבה על ידי יוסי – Hit Man.  

כמות אנשים – בהתחלה כיוונו את הכנס ל50-70 איש. כיום אף אחד ממארגני הכנס לא יופתע אם יגיעו 100 אנשים. אנחנו התארגנו על פי דף הפייסבוק וחישבנו את האורחים שאישרו השתתפות, ומאחר ומדובר בכ-100 נפשות, אז על פי זה התכוננו. כלומר, ששכרנו 2 חדרים בלבד שכל אחד יכול להכיל עד 50 איש, הזמנו פיצות ל100 איש, והתכנים בכנס, כדוגמת האוריגמי, יהיו ל100 משתתפים בלבד.

במידה ויגיעו 150 נפשות, תהיה אפשרות לפתוח חדר שלישי, שיתפקד כחדר המתנה להורים וסבתות, ויכיל את הדוכנים, כשברקע יוקרנו סרטי פוקימון.

הבהרה – אני רוצה להדגיש ולהבהיר: כנס צריך ביטוח, מענה רפואי ראשוני, אבטחה, ועוד המון דברים שבלעדיהם ישנן בעיות בטיחותיות או חוקיות. לנו אין שום דבר מאלה. אנחנו כנס חובבני ועל כן עליכם להתייחס אלינו כאחד כזה. תודה.

– – – – –

תוכניה:

מתחם וידאו: בואו לשחק פוקימון XY בצורה תחרותית ולשתף פעולה במשחקים כדוגמת: סמאש ברוס, מריו קארט שבע ועוד. בנוסף, יחולקו פוקימונים תחרותיים קשים להשגה.

מתחם קלפים: טורניר בסגנון Draft נושא פרסים. כל החוקים יוסברו במקום. עלות הטורניר היא 100 שקל. מדוע? כל שחקן מקבל 5 חבילות קלפים מהסט Furious Fists שאיתם חייב להרכיב חפיסה למשחק. מספר הפרסים למנצחים נקבע לפי מספר המשתתפים. על כל משתתף מתווספת חבילת פרס. כמו כן, ישנה אופציה לארגן טורניר רגיל – ללא עלות נוספת – וזה תלוי בביקוש שיהיה במקום. 

משחק תפקידים: "משהו רקוב במחוז קנטו. אורחים לא-קרואים ממחוז הוואן עתידים להפוך את העולם על פיו, בעוד צוות רוקט ממשיכים לעבוד במלוא המרץ לשמור את הרוע בצד שלהם. אבל במחוז הוואן, מלחמה אחת עתידה להסתיים ואחרת להתחיל, וכל שינוי לכאן או לכאן נושא עמו תוצאות הרות גורל לעתיד לבוא… באיזה צד תבחרו?" משחק תפקידים שולחני בשיטה ייחודית ופשוטה שמתאימה גם למתחילים. בואו לחוות מסע פוקימונים רצוף סודות וחידות, לבחור בצד של הטובים או הרעים, ולחקור את הפינות האפלות והנסתרות ביותר של עולם הפוקימון. התנסו בקרבות, חקירה, דילמות ואתגרים, העלבת היריבים ועוד. 

פאנל אומגה רובי ואלפא ספיר: אוהד, גלעד ויוסי ידונו על המשחקים החדשים מבית נינטנדו, ועל הדרך ידסקסו בנושאים כמו: מה הציפיות שלנו מהמשחקים החדשים? אלמנטים מהדור השלישי שאסור שישרדו את הזמן. ומה הדעה שלנו לגבי פוקימוני מגה? כל זה ועוד בפאנל מעניין, מעורר מחשבה, ומלא בויכוחים.

תחרות קוספלי: האורחים שהתחפשו לדמויות מעולם הפוקימון יעלו לבמה, יציגו את עצמם, את התחפושת שלהם, ובסוף התחרות יוכרזו 3 מנצחים שיזכו בפרסים!

סדנת אוריגמי: האורחים יקחו חלק בסדנת קיפולי נייר (אוריגמי) בנושא פוקימון. מומלץ להביא מספריים ודבק מהבית על מנת להשתתף בה.

תחרות בינגו: האורחים ישתתפו בתחרות בינגו קלאסית אשר בסופה 5 אנשים יוכלו לזכות בעט עם חריטה של פוקימון וכיתוב שם האתר "מפלצות כיס". מומלץ להביא כלי כתיבה מהבית על מנת להשתתף בה.

צילום ספיישל לערוץ האתר: תינתן האפשרות לצלם אחד מהדברים הבאים בשידור חי: הארלם שייק, או צילום ספיישל למדריך פוקימון לבן, או קריוקי לשיר של פוקימון.

הפסקת אוכל: חלוקת פיצות ושתייה קרה / חלוקת חטיפים ושתייה קרה.

הרצאה: היסטוריה של נינטנדו – ההרצאה היא על ההיסטוריה המלאה של נינטנדו בהתמקדות על סדרות המשחקים פוקימון, זלדה ומריו.

הקרנת סרט: הסרט הראשון של פוקימון – "מיוטו מכה בשנית" בדיבוב לעברית, או, הסרט ה16 של פוקימון – "ג'נסקט והאגדה המתעוררת" בתרגום לעברית. לבחירת הקהל הנוכח.

– – – – –

דוכנים:

צ'וצ'ים: דוכן לחובבי פוקימון מושבעים אשר יכלול בובות, מחזיקי מפתחות, כובעים ועוד. בנוסף, ימכר ציוד היקפי לקונסולת 3DS.

אנימה צ'ודוקו: דוכן למוצרי אנימה הפועל מ-2009. בדוכן מוצרי אנימה שונים ומגוונים: פיגרים, פוסטרים, מגילות-קיר, כובעים, תיקים, ארנקים, קלמרים, פלאשים, כריות, שרשראות טבעות צמידים ואקססוריז נוספים, מחזיקי-מפתחות מסוגים שונים וסטרפים לנייד/מצלמה, סיכות בגדלים שונים, קלפים, גלויות, מדבקות, משטחים לעכבר, שעונים, כיסויים לנייד, מראות, מחברות מוות, חולצות, אביזרי קוספליי ועוד. 

– – – – –

שונות:

יהיו צלמים בכנסים, וכמו כן גם אנשים שימכרו לכם יצירות אישיות, כמו: קלפים, פלסטלינה, פוקימונים למשחקים וכדומה.

– – – – –

תוכניה – גרסה סופית:

שעה / חדר חדר 1 חדר 2
16:00 חדר משחקים:

מתחם משחק קלפי פוקימון TCG
(בניהול: דניאל)

מתחם משחק וידאו XY
(בניהול: פרדי)

מתחם משחקי תפקידים
(בניהול: איידן)

קבלת פנים
16:30 פאנל אומגה רובי ואלפא ספיר
(בניהול: יוסי, אוהד וגלעד)
17:30 תחרות קוספלי, אוריגמי, בינגו
(בניהול: יוסי)
18:00 צילום ספיישל לערוץ האתר
(בניהול: יוסי, אוהד וגלעד)
18:30 הפסקת אוכל
(פיצה ושתיה קרה או חטיפים ושתיה קרה)
19:00 הרצאה – ההיסטוריה של נינטנדו
(בניהול: יאיר)
20:00 הקרנת סרט
(או הסרט ה1 או הסרט ה16)
21:00 מילות סיום ופרידה

שאלות ותשובות:

– באיזה תאריך יתקיים הכנס?
כנס מפלצות כיס יערך ביום חמישי, בתאריך: 23.10.2014, כ"ט בתשרי תשע"ה.

– היכן מתרחש הכנס?
כנס מפלצות כיס יקח מקום באשכול הפיס "אהל-שם", הממוקם ברחוב רוקח 118, רמת גן (מול גני יהושע/פארק הירקון).

– באיזה שעות יתרחש הכנס?
כנס מפלצות כיס יתרחש בין השעות 16:00 אחר הצהרים ועד 21:00 בערב.

– למי מיועד הכנס?
כנס מפלצות כיס מיועד לאוהבי פוקימון באשר הם, בין אם מדובר בחובבי האנימה, המשחקים או משחק הקלפים. הכנס פתוח לכולם.

– מהו נושא הכנס?
נושא הכנס הוא פוקימון.

– מה יהיה ניתן למצוא בכנס?
בכנס יהיה ניתן להנות מהרצאות, הקרנת סרט, טורניר משחקי וידאו (XY), טורניר משחק הקלפים (TCG), משחקי חברה כגון: בינגו, אוריגמי וחידונים, וכמובן – כיבוד קל. כמו כן, יהיו בכנס דוכנים עצמאיים אשר ימכרו מוצרי פוקימון. ניתן יהיה למצוא מידע נוסף על תכני הכנס בתוכניה.

– מהי עלות הכניסה?
מחיר הכרטיס עומד על 20 ש"ח (המיועד לכיסוי עלות השכרת המקום). מלבד זה, אירועי הכנס הם בחינם ואינם דורשים תשלום נוסף מעבר לכרטיס כניסה. כמו כן, גם הכיבוד יהיה בחינם.

– היכן ניתן לרכוש כרטיס?
כרטיס כניסה ניתן יהיה לרכוש ביום הכנס ממארגן האירוע (יוסי – Hit Man).

– מה ניתן להביא לכנס?
מותר להביא אוכל, שתיה, כסף, תחפושות, מצלמות, מומלץ להביא קונסולת משחקים של נינטנדו + מטען, חבילות קלפים של פוקימון, אפשר גם להביא מטען למכשיר הסלולרי שלכם.

– מה אסור להביא לכנס?
אסור להביא נשקים או חפצים העלולים לפגוע בביטחון אורחי הכנס (סכינים, אקדחים, או כל דבר כזה). העובר על חוק זה יועבר לטיפול המשטרה.

– מה גיל המשתתפים בכנס?
הכנס מיועד לחובבי פוקימון ואינו עוסק בענייני דת, גזע, מין או גיל. האורחים הצפויים להגיע מגיעים במגוון גילאים, מתלמידי יסודי, דרך חיילים וסטודנטים ועד לאנשים מבוגרים יותר. כולם מתקבלים בברכה.

– במידה ואין לי קונסולת משחקים או קלפי פוקימון, האם עלי לבוא?
כן! מאחר ואנחנו מודעים לעובדה שיש אנשים שאין להם קונסולת משחקים או את קלפי הפוקימון, אנחנו עובדים על מנת לספק גם להם חוויה שהם לא ישכחו.

– מהם חוקי הכנס?
נבקש מכל אורחי הכנס להפעיל שיקול דעה בטרם מעשה. כלומר, לא לצלם מישהו בניגוד לרצונו, לא להטריד אנשים, לכבד את כולם ולהתנהג כאחד האדם.

– כמה אנשים צפויים להגיע לכנס?
מאחר ומדובר בכנס הראשון מסוגו בנושא פוקימון, הצפי לכמות האנשים שצפויה להגיע היא 100 אנשים.

– – – – –

דף הפייסבוק: https://www.facebook.com/events/944275568936066

180 תגובות

 1. יש קנס של פוקימון כל הכבוד היטמן

 2. כשהקנס יגיע לבאר שבע אני אבוא
  נ.ב.איפה קונים קלפים?

 3. איזו התרגשות לקראת הכנס!!!

 4. בהצלחה עם הכנס.
  תהנו מי שבא.

 5. אוקי האם מישהו יכול לומר לי מה יכול להיות בפאנל של אומגה רובי ואלפא ספייר, אתם אולי מראים את כל מה שהוכרז על המשחק עד עכשיו או מה אני לא מבין

 6. Hit Man

  ברק – פאנל אומגה רובי ואלפא ספיר: אוהד, גלעד ויוסי ידונו על המשחקים החדשים מבית נינטנדו, ועל הדרך ידסקסו בנושאים כמו: מה הציפיות שלנו מהמשחקים החדשים? אלמנטים מהדור השלישי שאסור שישרדו את הזמן. ומה הדעה שלנו לגבי פוקימוני מגה? כל זה ועוד בפאנל מעניין, מעורר מחשבה, ומלא בויכוחים.

 7. צריך לשמור מקום מראש ?
  אם כן ז אני אגיע , בבקשה תשמרו לי מקום

 8. מצפה בקוצר רוח

 9. היט מן, תשמע יש לי הצעה, אני יכול לנסות לשכנע מישהו שאני מכיר שעובד בחדשות לשאול אם אפשר לפרסם את הכנס.
  מקווה.שתגיב…

 10. Hit Man

  בלו – עדיף שלא. אין לנו מקום.

 11. או קיי אין בעיה

 12. לא ניראה לי אני אגיע אני חושב שאסטפק בתמונות

 13. משתמש אנונמי (בהחלט מזוהה)(לשעבר רפאל)

  150 יאאאי

 14. אני אביא כרטיס זיכרון חלופי לכל התמונות שאני אצלם שם XD (אגב את התמונות שאני מצלם אני שם בנושא שלי להחזרת פוקימון לארץ 🙂

 15. יאלה שיבואו 150 כנגד 150 פוקימונים [הכוונה לדור 1]

 16. יש מתי יהיה בבאר שבע?

 17. אין לי פייסבוק, אז אני לא יכול לאשר הגעה שם, אבל אני אבוא.

 18. זה 151 😀

 19. מגיע

 20. אני וחבר שלי דניאל מגיעים בטוח

 21. חבר שלי אשר שאנחנו מגיעים בפייסבוק של אמא שלו

 22. Hit Man

  דראפט קלפי פוקימון שיערך בכנס:
  – על כל שחקן שמעוניין לשחק בדראפט לשלם 100 ש"ח במזומן.
  – אין לרשום אנשים אחרים.
  – אין שמירת מקומות.
  – כל הקודם זוכה.
  – מספר המקומות הפנויים למשחק: 12 שחקנים.

  דוכן הקלפים:
  הדוכן יפתח בשלב מאוחר יותר ולא בכנס, וזה עקב בעיות עם דואר ישראל. החנות תיפתח באתר "מפלצות כיס" בהמשך, עם אופציה להזמין קלפים בדואר או פנים אל פנים. ינתנו הנחות לקניות בהיקף גדול.

  דניאל, מארגן הכנס.

 23. אני באאאאא ! אני מאתר ליגת הפוקימונים 🙂

 24. יאלהההה מחר כנסססס מחכה בקוצר רוח…
  מקווה שיבואו הרבה אנשים שאני מכיר מפה ומבנדיטו

 25. יש מצב שאני בא!

 26. היום היום הגדול….

 27. חבל אני לא יכול לבוא אז תשלחו בקשה תמונות

 28. יהיה מידע על הסמאש ברוס החדש?

 29. Hit Man

  הכנס היה הצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.