הורדות של משחקי פוקימון למחשב

הורדות של משחקי פוקימון למחשב + אימולטורים

קרדיט: ניב

לא צריך לשלם כסף, פשוט להיכנס ולהוריד.

פוקימון אדום

פוקימון אדום להורדה / Pokemon Red Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-color/pokemon-red-version-ue/3431
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון כחול

פוקימון כחול להורדה / Pokemon Blue Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-color/pokemon-blue-version-ue/3428
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון זהב

פוקימון זהב להורדה / Pokemon Gold Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-color/pokemon-gold-version-ue-/3081
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון כסף

פוקימון כסף להורדה / Pokemon Silver Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-color/pokemon-silver-version-ue-/3082
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון קריסטל

פוקימון קריסטל להורדה / Pokemon Crystal Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-color/pokemon-crystal-version-ue-v11-/3080
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון צהוב

פוקימון צהוב להורדה / Pokemon Yellow Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-color/pokemon-yellow-version-ue-/3083
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון רובי

פוקימון רובי להורדה / Pokemon Ruby download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-advance/pokemon-ruby-version-u-v11/47
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון ספיר

פוקימון ספיר להורדה / Pokemon Sapphire download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-advance/pokemon-sapphire-version-u-v11/108253
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון ברקת

פוקימון ברקת להורדה / Pokemon Emerald Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-advance/pokemon-emerald-version-u/36
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון אדום אש

פוקימון אדום אש להורדה / Pokemon FireRed Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-advance/pokemon-fire-red-version-u-v11/39
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון ירוק עלה

פוקימון ירוק עלה להורדה / Pokemon LeafGreen Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-advance/pokemon-leaf-green-version-u-v11/43
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון צוות הצלה אדום

פוקימון צינוק מיסתורי צוות הצלה אדום להורדה לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/gameboy-advance/pokemon-mystery-dungeon-red-rescue-team-u/108260
לינק לאימולטור: https://f2h.nana10.co.il/r63g9ydq8jyc

פוקימון פלאטינום

פוקימון פלאטינום להורדה / Pokemon Platinum Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/nintendo-ds/3541-pokemon-platinum-version-us/113491
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון פנינה

פוקימון פנינה להורדה / Pokemon Pearl Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/nintendo-ds/1016-pokemon-pearl-v05-u/110971
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון יהלום

פוקימון יהלום להורדה / Pokemon Diamond Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/nintendo-ds/1015-pokemon-diamond-uv05/110970
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון שחור

משחקי פוקימון שחור ולבן להורדה לינק למשחק: http://romhustler.net/rom/nds/pokemon-black-version-usa-europe-ndsi-enhanced
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון לבן

משחקי פוקימון שחור ולבן להורדה לינק למשחק: http://romhustler.net/rom/nds/pokemon-white-version-usa-europe-ndsi-enhanced
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון שחור 2

פוקימון שחור 2 להורדה, פוקימון לבן 2 להורדה (אנגלית) לינק למשחק: http://romhustler.net/rom/nds/pokemon-black-version-2-usa-europe-ndsi-enhanced
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון לבן 2

פוקימון שחור 2 להורדה, פוקימון לבן 2 להורדה (אנגלית) לינק למשחק: http://romhustler.net/rom/nds/pokemon-white-version-2-usa-europe-ndsi-enhanced
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון לב זהב

פוקימון לב זהב להורדה / Pokemon HeartGold Download לינק למשחק: http://romhustler.net/rom/nds/pokemon-heartgold-version-us
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון נשמת כסף

פוקימון נשמת כסף להורדה / Pokemon SoulSilver Download לינק למשחק: http://romhustler.net/rom/nds/pokemon-soulsilver-version-v10-eu
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

פוקימון צוות הצלה כחול

פוקימון צינוק מסתורי צוות הצלה כחול להורדה / Pokemon Mystery Dungeon – Blue Rescue Team Download לינק למשחק: https://www.loveroms.com/download/nintendo-ds/0566-pokemon-mystery-dungeon-blue-rescue-team-u/110521
לינק לאימולטור: http://www.emulator-zone.com/doc.php/nds/desmume.html

אם אתם רוצים שנוסיף הורדה למשחק מסוים, כתבו לנו באיזור התגובות בבקשה.

 

17 comments

  1. אני יכול לשלוח להיטמן ולפרסם לינקים אבל זה לא בטוח יעבוד טוב על המחשב שלך צריך מחשב חזק יחסית כדי להריץ אמולטור 3ds

  2. אז תן להם לנסות אם אתם רוצים יש לי רומים של שמש וירח ואימולטור בלי לאגים

  3. גם לי יש רומים אבל אשמח אם תיתן אמולטור שפועל בלי לאגים בכלל כי אצלי האמולטור טיפה נתקע על מחשב ממש חזק בכל מקרה אתה יכול לשולוח את הרומים שלך להיטמן נ.ב אני גם יכול לפרסם לינקים למשחקים לינטנדו 64 לגיימקיוב ולwii אם זה עוזר למישהו

  4. נשמח אם תפרסמו הורדות לאימולטור ל 3ds ולמשחקים אקס וויי, אומגה רובי ואלפא ספיר, וסאן ומון.
    תודה

  5. כדאי שתפרסמו אימולטור 3ds ,אולי לא לכולם זה יעבוד אבל לחלק כן.. וגם למשחקים כמו סאן ומון,xy ואומגה רובי ואלפא ספיר

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.