ראשי / מידע / פוקימון השבוע / פוקימון השבוע #6 – מיוטו

פוקימון השבוע #6 – מיוטו

פעם ראשונה שאני עושה דף על פוקימון אגדי. מקווה לטוב.

מיוטו

מיוטו, הפוקימון הגנטי, הוא פוקימון מסוג על-חושי. אין לו התפתחויות. ישנם אנשים שחושבים שהוא מתפתח מ-מיו אך זוהי טעות כי הוא פוקימון משוכפל גנטית שאמור להיות הגרסא החזקה של מיו. השם שלו מורכב מהשם של הפוקימון מיו, והמילה Two שפירושה שניים. הכונה למיו השני והמשופר.

http://pocketmonsters.co.il/wp-content/uploads/2012/04/Spr_4d_150.png

יכולות

למיוטו יש יכולת אחת שנקראת Pressure. היכולת הזאת גורמת לכך כשכשפוקימון פוגע במיוטו על ידי מתקפה, מספר השימושים למתקפה הזו יורד ב-2 ולא באחד. לדוגמא: תקפתי את מיוטו עם המתקפה Tackle ופגעתי בו, אז במקום שמספר הפעמים ירד ל34, מספר השימושים של המתקפה ירד ל33. ככה מיוטו גומר ליריב את המתקפות שלו ואת תחמושת היריב. שימושי מאוד במתקפות נדירות אשר מספר הפעמים שלהן הוא 5 בלבד.

http://pocketmonsters.co.il/wp-content/uploads/2012/04/Spr_3e_150.gif

סטטוסים

הסטטוסים של מיוטו חזקים למדי, בהתחשב בכך שהוא אגדי. הסטטוס הכי חזק אצלו הוא ההתקפה המיוחדת כמובן. ההתקפה של מיוטו לא רעה, אך מומלץ להעזר במתקפות מיוחדות מאשר פיזיות בסט של מיוטו. הסטטוס השני הכי חזק הוא המהירות. מיוטו די מהיר ואין זה נדיר שיתקוף ראשון. תזכרו את זה כשאתם בוחרים את המתקפות שלו (עם עדיפות למיוחדות). הסטטוס השלישי הכי חזק הוא ההתקפה הרגילה. ממוצע וסביר. ניתן להשתמש בהתקפות רגילות, אך פחות מומלץ. במקום הרביעי – החיים. מיוטו ישרוד כמה מתקפות טובות בזכות חייו ולאו דווקא בגלל הגנותיו, שנמצאות במקום האחרון.

http://pocketmonsters.co.il/wp-content/uploads/2012/04/Spr_2c_150.gif

איפה ניתן למצוא אותו במשחקים?

באדום, כחול, ירוק, צהוב, אדום אש, ירוק עלה, לב זהב ונשמת כסף מיוטו נמצא במערת סרולין. במשחקי הדור השני לעומת זאת תצטרכו להעזר בקפסולת הזמן כדי להשיג מיוטו. ברובי, ספיר, ברקת, פנינה, יהלום ופלטיניום ניתן להשיגו באמצעות החלפה. בשחור ולבן ניתן להשיג את מיוטו עם הפוקי-טרנספר ומהמתנה הנסתרת.

http://pocketmonsters.co.il/wp-content/uploads/2012/04/Spr_4h_150.png

סטים

http://www.smogon.com/dp/pokemon/mewtwo

3 תגובות

 1. Hit Man

  כל הכבוד. זה אחד מהפוקימונים האהובים עלי ביותר, ביחד עם פיקאצ'ו, וואבאפט ומיו.

 2. Avatar

  תיאור טוב.
  חשבתי על רעיון חדש לפוקימון השבוע, האיווים כולם (כולל איווי וכל ההתפתחויות שלו).
  נושא על יתרונות, חסרונות והבדלים בין כל התפתחות (או בכמה נושאים שונים).

 3. Avatar

  חשבתי כבר על איווי. זה רעיון טוב מאוד אבל אני עוד לא בטוח איך לעשות אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.