ראשי / חדשות / חדשות אתר / עדכון אתר: הגשתי תלונה במשטרה!

עדכון אתר: הגשתי תלונה במשטרה!

שלום,

אני לא משתף אתכם בדברים המכוערים שקורים מאחורי הקלעים: 1. כי זה אתר תוכן ואין לזה מקום פה. 2. כי אני באמת מנסה לשמור על פרופיל נמוך, סביבה נקייה והתעסקות בפוקימון ולא בדרמה.

בארבע שנים האחרונות היו לי מספר מטרידים סדרתיים אשר כתבו באתר תגובות מכוערות, עם האשמות שיקריות, ומלאות בשנאה. כל עוד הייתה לי את האפשרות למחוק אותן ולהשאיר אותן מאחורי הקלעים, עשיתי את זה. כעת אחד מהם עבר לצ'אט, ומעבר לכך שזה פגיעה בי, זו גם פגיעה בכם הגולשים.

אני ניגשתי הבוקר למשטרה להגיש תלונה נגד אותם אנשים, והגשתי לחוקר המשטרתי צילומי מסך, מספרי IP, שמות וכתובות של אנשים שצריכים להיענש על הטיפשות שלהם. הובטח לי שיטפלו בזה במלוא החומרה. מעבר לתלונה הפלילית, המשטרה גם המליצה לי לשכור עורך דין ולתבוע את אותם אנשים בגין שיימינג, הוצאת דיבה ולשון הרע באופן אזרחי.

ולמטרידים שלי, אל תבלבלו את הנחמדות שלי כחולשה. כשפוגעים בי, בגולשים שלי ובאנשים שאני אוהב, אני יכול להיות הסיוט הכי גדול שלכם. ועובדה שאתם סוחבים את הרעל שלכם בנפשותיכם במשך ארבע שנים. כלומר, יש לי השפעה מאוד חזקה עליכם. ראו הוזהרתם! התלונה במשטרה זה רק הצעד הראשון!

ולשאר הגולשים, תגלשו, תהנו, אתם בסביבה בטוחה, ודעו שאני אעשה הכל כדי לשמור עליכם מפני דברים כאלה.

בברכה, היטמן.

5 תגובות

 1. Avatar
  Lightning and Sparklight (lightning the emolga לשעבר)

  היה לי באמת קשה להאמין לו, מצאתי יחסית הרבה חורים בעלילה שלו, חיפשתי באתר שהוא אמר ולא היה רשום שום דבר שלך שקשור להטרדה, רק דברים על הכנס.

  אבל עדיין לא הבנתי למה נתנו לך באן משם.

 2. Avatar

  פשוט עצוב שיש אנשים שמבזבזים את הזמן שלהם בלעשות רע לאחרים. לאנשים כאלה מגיע שיפעלו נגד בחזרה.

 3. Avatar
  DaSushi (PokeShay לשעבר)

  אנשים משעוממים, עד שמגיע גולש נוסף זה אחד שמתחיל לעשות בלגן

 4. Avatar

  למה שמישהו שנכנס לאתר שקשור לפוקימון יעשה דבר כזה ??

 5. Avatar

  לא מאמין שפספסתי את מה שהוא כתב זה דווקא ממש מעניין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.