ראשי / חדשות / חדשות אתר / עדכון שישי: ההצלחה היא מסע, לא יעד

עדכון שישי: ההצלחה היא מסע, לא יעד

שלום רב !

אני רוצה לאחל לכל הקוראים חג חירות שמח. מי יתן ותדעו רק אושר, בריאות וכל טוב. אני מקווה שאתם מנצלים את החופש הזה כמו שצריך. לפניכם העדכון התקופתי שיסכם עבוריכם את פעילות האתר בזמן האחרון.

עשרה פרקים חדשים מעונת פוקימון הראשונה (רמת אינדיגו) עודכנו בקטגוריית התוכנית באתר.

עודכן חלק נוסף במדריך המלא לסיום המשחקים פוקימון שחור ולבן ובהזדמנות זו שוב נרצה להודות לאילן על המלאכה המושקעת.

לאחרונה מצאתי חומרים חדשים של פוקימון ולקחתי החלטה להכניס אותם לאתר להנאתיכם. בין היתר ניתן למצוא את קומיקס – השביתה מגיעה גם לעולם המצוירים ואת יומנו של צ'רמנדר חלק 1, 2, 3, 4, 5.

אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל המבקרים של האתר, בזכותיכם האתר הצליח להגיע לנתונים המרשימים הבאים: 100 פוסטים, 85 תגובות ו-540 צפיות בחודש אפריל.

כמו תמיד, אתם מוזמנים להוסיף את האתר למועדפים שלכם, להיות חלק מקהילת הפייסבוק ולהשאיר את השאלות, תגובות והצעות שלכם ואשמח לחזור אליכם בכל עניין. אני מקווה שתהנו מהחומרים החדשים ושתהיה לכם המשך גלישה נעימה.

Hit Man

18 תגובות

 1. Avatar

  מתי תבין שכל ההתלהבות שלך מהצפיות והתגובות וה"הצלחה" שלך בחודש אפריל היא רק בגלל המתיחה האידיוטית והלא מצחיקה שלך? אתה כבר תראה את הירידה בחודש מאי. בתכלס, רק שלושה אנשים מגיבים פה, וזה עוד ביום טוב.

 2. Avatar

  דרך אגב, הסתכלתי על כל הפוסטים שלך מאפריל, וספרתי 30 תגובות. כנראה שגם במתמטיקה אתה לא חזק.

 3. Hit Man

  השמר מן הקנאה, כי היא ניכרת בך, ולא תהיה ניכרת בזה שאתה מקנא בו.

 4. Avatar

  ל"מישהו", כואב לך לראות אדם שמח? אדם שתורם רבות לפיתוח הרשת העברית בתחום המצוירים?
  גם אם הנתונים הם שקריים, אין שום צורך להקניט ולסלף את האדם בפומבי כמו שנאמר "כל המלבין פני חברו ברבים כאילו שפך דמים".
  היטמן, ישר כוח על עבודתך! אני גאה שיש לי חבר כמוך שנהנה להשקיע בכל יום מעומקי נשמתו בפיתוח האתר. אין ספק שעם פרסום נאה, לאתר מצפה גדולות.

 5. Hit Man

  עידו, תודה על העידוד והפרגון. אל תשים לב להאשמות חסרות התכלית האלו. אין שום נתון שיקרי בפרסום, אכן יש 85 תגובות באתר (כעת זה כבר עומד על 90 תגובות).

 6. Avatar

  גם אני מאחל המשך התקדמות מוצלח!

 7. Avatar

  תאמין לי היטמן שאני לא מקנא בך. ועידוס, תסביר לי איך לאתר מצפה גדולות אם כבר כעשרה חודשים שלא קורה בו כלום, ורק כשלושה אנשים מגיבים בו? והיטמן, אומנם אין נתון שקרי, אבל גם דבריי נכונים. אתה כתבת בעידכון 80 תגובות בחודש אפריל. אנשים חושבים שאכן בחודש אפריל נכתבו 80 תגובות, כשבעצם, במשך כל העשרה חודשים האלו נכתבו 80 תגובות. נראה כאילו אתה מנסה לעשות רושם שהאתר כן מצליח. נו טוב, עשרה חודשים של חוסר הצלחה בטוח משפיעים עליך.

 8. Avatar

  אוי מישהו, כ"כ מפריע לך כשמישהו שמח? זה עד כדי כך חורה לך?
  גם אם הנתונים האלה שקריים, מה זה עזר לך שאתה עכשיו אומר את זה, אה?
  זה עד כדי כך מפריע לך שהיטמן מצליח כ"כ? גם 3 מגיבים קבועים זה משהו.
  אני מסכים עם עידו בנושא. היטמן בהחלט תורם לפיתוח הרשת העברית בתחום המצוירים. אני לא מכיר הרבה אתרים שמעלים פוסטים בנושא לימוד פוקימון בבתי הספר, לא משנה כרגע התוכן.
  בקיצור, אני חושב שהאתר הוא הצלחה והלוואי שיהיה עוד אתר כצה

 9. Avatar

  אם הצלחה זה שלושה מגיבים, אז כנראה שכל אתר במדינה ובעולם הוא הצלחה עולמית מסחררת. בכל מקרה, אותם פוסטים "מקוריים" שיש להיטמן לקוחים מאתרים שונים שכתבו אנשים משכילים. זו לא חוכמה לתרגם את זה. ובאמת שלא חורה לי שהוא "מצליח". ואם הנתונים האלו שקריים, עזר לי להגיד את זה, כדי להראות לאנשים את האמת. אתם יודעים שזה כביכול פוגע בו, אז אתם ישר מתגוננים. כנראה שאתם מעדיפים אז לחיות בשקר, וסיבה נוספת לכך היא שאתם חושבים שהאתר הזה הוא הצלחה.

 10. Avatar

  אם יש שלושה מגיבים, ז"א שלושה אנשים שנכנסים לאתר, למי בדיוק את האומר את האמת? אני בטוח שזה שהיטמן רושם 85 תגובות במקום 50 ומטה זה לא משנה לי וגם לא לכל השאר.וזה שאמרת את זה לא ימנע ממני להמשיך ולהגיב. אז אני לא רואה בדיוק איך זה עוזר ש"אמרת את האמת".

 11. Avatar

  כמו שהסברתי, אני תמיד מעדיף אמת על פני שקר. אתה מעדיף שישקרו לך? בכיף. כי נראה שכרגע אתה חי מזה יפה מאוד (גם עם התגובות וגם עם הצלחת האתר).

 12. Hit Man

  אורי – אתה לא צריך להתייחס אליו. כל מה שנרשם הוא אמת. תודה בכל מקרה על ההפגנת חברות הזו 🙂

  לבחור השני – אתה צריך ללמוד קצת הבנת הנקרא וכשכתבתי "100 פוסטים, 85 תגובות ו-540 צפיות בחודש אפריל", זה אומר שיש 100 פוסטים באתר, 85 תגובות באתר ו540 צפיות באתר נכון לחודש אפריל. ו' החיבור מפרידה בין שני חלקי המשפט וכל מה שבא אחריה אינו חל על מה שבא לפניה. (ולו הייתי מסכם את מספר הצפיות בכל הזמנים, המספר היה עומד על אלפים).

 13. Avatar

  אני צריך ללמוד הבנת הנקרא? ו החיבור הזו יכולה להיות גם כחלק מרשימה, אתה יודע. ואיזה שני משפטים אתה מפריד פה? 100 פוסטים ו-85 תגובות? זה אפילו לא משפט שלם. ו החיבור הזו, כמו שרבים חושבים, מתווספת לפריט אחרון ברשימה כלשהי, במקרה הזה, ברשימה של דברים בחודש אפריל. אבל איך שבא לך.

 14. Avatar

  ואם שכחת (או במקרה של היטמן התבלבלת) יש גם את וו הניגוד. מטרת היא להתווסף למשפט כמו "ואילו…". אז היטמן, סתם שתדע.

 15. Hit Man

  עדכון: עקב עומס בלתי צפוי, העדכון הבא יערך בסוף השבוע הנוכחי (5.5) אבל בתכנון שלי שזה יהיה סוף שבוע רווי עדכונים, ככה שיש למה לצפות. שיהיה שבוע טוב ומבורך.

 16. Avatar

  אני רבעי שמגיב

 17. Avatar

  אז אל תגידו שיש רק שלושה

 18. Avatar

  חמישי, האתר הזה הכי טוב שיש !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.