ראשי / סרטים / סרט 21 / סרט 21: הכוח של כולנו / The Power of Us

סרט 21: הכוח של כולנו / The Power of Us

הכוח של כולנו / The Power of Us

ארץ: ישראל ארצות הברית יפן
שם הסרט: הכוח של כולנו The Power of Us 劇場版ポケットモンスター みんなの物語
תאריך שידור: לא שודר בארץ 24.11.2018 13.7.2018

עלילה:
ריק הפצוע מבקש מאחותו ריסה לתפוס לו פוקימון. אש קטצ'אם מגיע עם הפיקאצ'ו שלו לעיר. הארייט הזקנה מרחיקה מעליה פוקימונים פראיים. מרגו, בתו של ראש העיר, מתרגשת לקראת היום המיוחד. טורן הוא מדען שלומיאל ששום דבר לא מצליח לו. קלי הקטנה מבלה עם אמא שלה מיה והדוד שלה קלהאן. וכולם נמצאים בפסטיבל הרוח בעיר פולה. מסתבר שפעם המקום הזה היה די שומם, אבל לוגיה ראה את החיבור בין פוקימונים לבני אדם ונתן להם את מתנת הרוח. האנשים השתמשו ברוח הזו על מנת לבנות את העיר ומאז בכל שנה לוגיה מגיע ונותן להם את מתנת הרוח לשנה הבאה.

אש ומרגו נפגשים והיא מספרת לו על לוגיה, על האש הניצחית ועל מפעל הכוח הישן שלא פועל מאז שדלקה שם אש לפני 50 שנים. הדוד קלהאן ממשיך להרשים את האחיינית שלו, גם אם זה באמצעות כמה שקרים. מרגו מאכילה פוקימון מסתורי. אש, והדוד קלהאן משתתפים בתחרות תפיסת הפוקימונים, כשקלהאן נעזר במדען טורן, בפוקימון שלו ובידע שלו כדי לנצח. בראיון עם קלהאן, הוא אומר שהוא בא לעיר כדי לתפוס פוקימון נדיר. מרגו שואלת את אביה לגבי זראורה והוא לא מוכן לענות לה. יום למחרת, ריסה נעזרת באש כדי לתפוס את איוי, הפוקימון שאחיה רצה. בזמן הזה הפסטיבל מופסק בשל מעשי ונדליזם. אש, קלהאן וריסה נחלצים לעזרה. בזמן הזה הם מגלים על קללת זראורה, שלכאורה מקללת את כל מי שעולה להר. קלהאן מתגלה בשקר שלו וקלי האחיינית שלו כועסת עליו. צוות רוקט גונבים אבקה משתקת. כולם הולכים לישון.

יום למחרת כולם מגלים שהרוח הפסיקה לנשוב והאש הניצחית נעלמה. טורן, אש וריסה מגלים שהכל קשור לדיו של סמירגל והם יוצאים לגלות מי כיבה את האש הניצחית. בשלב הזה אנחנו מגלים שמרגו היא זו שגנבה את האש הניצחית במטרה לשמור על זראורה. גנבי פוקימונים מגיעים למקום ומנסים לגנוב את זראורה, אבל החבורה מגיעה ברגע האחרון ומצילה את המצב. מרגו מספרת לאביה שזראורה הציל אותה ממוות, אבל הוא נפגע בתהליך, והיא נשבעה שהיא תעזור לו להחלים ולחזור לכוחותיו. וכשהיא שמעה שאנשים רוצים לתפוס פוקימון אגדי, היא גנבה את האש הניצחית במטרה לבטל את פסטיבל הרוח ובכך למנוע מאנשים לתפוס את הפוקימון האגדי. אביה מספר לה שזראורה חי במקום הזה במשך זמן רב. בני האדם כרתו את היערות וגרמו לאש. בתגובה לכך זראורה איבד את אמונו במין האנושי. ראש העיר הקודם ניסה לתקן את המצב והוא אמר שזראורה נעלם וההר מקולל.

בזמן הזה הבקבוק שצוות רוקט גנבו מטורן נשבר והוא מתחיל לשתק את כל מה שהוא בא עמו במגע. אש נחוש בדעתו לעזור לעיר פולה. טורן מתכנן להכין את שיקוי הנגד, הארייט תפעיל את מפעל הכוח הישן, שהיה מפעל חייה, ובאמצעותו תפיץ את הנוגדן. קלהאן אכול רגשות אשם, שואל את עצמו מה לעשות, וסודוודו שעקב אחריו כל הזמן הזה, מציע לו עזרה. אש פורצת ביער והחשמל לא עובד בעיר. אש ומרגו הולכים לעזור לזראורה להציל פוקימונים וריסה נאלצת לכבוש את הפחד שלה מריצה ולהחזיר את האש הניצחית למקומה ולקרוא ללוגיה. קלהאן עוזר להארייט להגיע למפעל ובדרך הוא מגלה למה היא "שונאת" פוקימונים. מסתבר שהיא איבדה את סנובול שלה באש לפני 50 שנה. טורן והמדענים רוקחים את השיקוי. הארייט מפעילה את תחנת הכוח שלה בעזרתו של קלהאן. השיקוי מגיע למפעל וזהו תפקידו של קלהאן לשגר את הנוגדן לאוויר, והוא מצליח. ראש העיר והתושבים מתפרסים כדי לכבות את השריפה. ריסה מגיעה ליעדה ומחזירה את האש הניצחית. לוגיה מגיע ומוריד גשם על העיר ומכבה את שאר השריפות. הרוח חוזרת לעיר. ראש העיר מכריז שהעיר תחיה עם זראורה בשלום. קלי מגלה שדוד שלה הוא גיבור והיא סולחת לו.

בימוי: טצסו יאג'ימה זמן סרט: 105 דקות
תסריט: איג'י אומהארה, איה טקהא שפה: אנגלית / יפנית
מוסיקה: שינג'י מייאזאקי ז'אנר: ילדים, אנימציה, אקשן

טריוויה:
– זהו הסרט היחידי שבו אש משתמש במספר הפוקימונים הנמוך ביותר (1: פיקאצ'ו).
– זהו הסרט הראשון שבו אש לא מטייל עם שום שותף.
– זהו הסרט הראשון שבו שותפיו של אש מהאנימה לא מופיעים בסרט בשום דרך.
– אין פוקימונים מדברים בסרט הזה, מלבד מיאו.
– זהו הסרט היחיד שקוניהיקו יויאמה לא מביים.
– זהו הסרט הראשון מאז "מיוטו מכה שנית" שיש לו סצנה נוספת אחרי הקרדיטים.
– הסרט גרף $789,170 בהקרנות שלו בארצות הברית.

טריילר:

תמונות:

קרדיט: זכויות יוצרים, קרדיט ותודות – Hit Man

7 תגובות

 1. אחלה סרט

 2. אחלה סרט, חבל שהסרט ה-22 הוא לא ההמשך שלו… מתחילים להגמר להם הרעיונות

 3. אה בעצם חרא סרט, לא הראו שם את צ'ריזארד

 4. וואו לפי התמונות האנימציה נראת מעולה

 5. Hit Man

  זה אחד הסרטים היותר טובים, אם לא הטוב מכולם!

 6. Lightning and Sparklight

  בהתחלה שנאתי אותו שהראו את הטריילר הראשון, חשבת שבטח יעשו איזה משהו רומנטי… אבל להפתעתי הם לא עשו.

  הסרט היה מעולה ומעניין, אפילו שלוגיה הופיע רק קצת זמן.

  הסבירו בצורה טובה על כל דמות ועל הבעיות שסובבות אותם.

  לא ציפיתי שיהיו סרטים טובים אחרי הסרט ה21 ששנאתי מאוד

 7. אתם תעלו את הסרט לאתר כמו שעשיתם עם הסרט הקודם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.