ראשי / בידור / יומן מסע הומוריסטי: פוקימון חרב ומגן – חלק 1 / היטמן

יומן מסע הומוריסטי: פוקימון חרב ומגן – חלק 1 / היטמן

ברכות, קניתם את המשחק החדש מבית היוצר של פוקימון! כעת אתם עומדים מול האתגר הגדול ביותר של חייכם – ולא, אני לא מדבר על להיות פוקימון מאסטר – אלא התקווה שאנשים ישכחו שנשבעתם לא לקנות את המשחק כי: 1. אין בו את כל הפוקימונים. 2. גיים פריק שיקרו.

אתם מתחילים את המשחק וישר בוחרים להיות דמות קצת יותר כהה מאיך שאתם נראים במציאות ועם קצת יותר שיער על הראש, כי בוא נודה על האמת – הגנים מהצד של האמא… לא הכי טובים בעולם.

ואז אתם יוצאים לעולם שכולו חדש, כולו טרי, כולו מודרני, רק כדי לפגוש שוב את האו ממשחקי דור 7, רק שהפעם קוראים לו הופ, והוא האח של האלוף המכהן, לאון, שמלווה אתכם ונותן לכם פוקימונים, בדיוק כמו קוקואי מהדור הקודם. ייאיי לחידושים!

לאחר מכן, אתם נתקלים בהחלטה הראשונה הגדולה שלכם – לבחור פוקימון התחלתי. ואם להיות כנים, כולם נראים כמו ילדי סנטר. בין האופציות תוכלו למצוא פוקימון בכיין, פוקימון אלים שמשתמש במקל כדי להרגיע את החבר שלו, וכמובן – הפוקימון הנורמלי היחיד – סקורבאני.

יצאתם לדרכיכם ואז אתם פוגשים כבשה שכל כך שיכורה מהחיים שלה שהיא דופקת את הראש שלה על שער מעץ עד שהוא נשבר, וכאשר זה קורה, אתם פוגשים את הגרסה הזולה של הפוקימון האגדי שמעטר את העטיפה של המשחק שלכם, רק שהוא רטוב יותר, פחות מרשים והרבה פחות קיים. כן, אתם לא מדמיינים את זה, המשחק מאלץ אתכם להילחם נגד אשלייה. אגב, אמא של קיובון מוסרת ד"ש.

אתם עוברים כמה דרכים, תופסים בהתלהבות מטורפת כמה פוקימונים חדשים שבכל מקרה אחר לא הייתם נוגעים בהם, כי הם המקבילים לבידוף וקטרפי מדורות קודמים, ואז אתם מגיעים לארץ המובטחת – האיזור הפראי. איזה איזור! איזה גודל! איזה יופי!

רק מה? אף אחד לא אמר לכם שאם תנסו לשרוק לפוקימון מפותח באמצע השטח, הוא ירדוף אחריכם כמו שאח שלכם רץ כשהוא שומע שהפיצה הגיעה והגיע הזמן לאכול. ומה בכלל הסיפור עם העצים? חלקם נעלמים, חלקם אתה יכול לנער ולהוריד מהם גרגרים, טוב שט"ו בשבט זה לא חג בפוקימון.

בסופו של דבר, אתם מחליטים להקים מחנה. בחיים האמיתיים שלכם אתם לא יודעים לשים מצעים למיטה ואין לכם שום כישורים במטבח אפילו אם זה להכין חביתה, אבל במשחק אתם מקימים מחנה, ואתם מכינים אוכל, ואתם משחקים עם הפוקימונים ואתם מרוויחים שלבים ונקודות ניסיון. אמא שלכם יכולה להיות גאה בכם!

ואז אתם מגיעים לעיר הגדולה הראשונה, והדבר הראשון שאתם עושים זה לקנות בגדים במחירים מוגזמים. ומה מצחיק? שאם היו אומרים לכם לשלם יותר מ100 ₪ לפריט לבוש במציאות, הייתם יוצאים מהחנות וכותבים על זה פוסט בפייסבוק, אבל לקנות במשחק מכנסיים ב5,000 פוקידולרים זה בסדר, זו כבר מציאה, עם זה תקבלו הרבה דרקונים בגיא פינס. היי גיא!

המשך בפרק הבא!

7 תגובות

 1. Avatar

  חחחח, אהבתי, נחמד, מצפה להמשך

 2. Avatar

  בקשר לפוקידולרס זה מקביל ל-ין ביפן וזה לא הרבה

 3. Avatar
  עומר אזולאי/ Umbreon

  יש בזה משהו.
  בכל מקרה זה קורע ואני מצפה לחלק הבאץ

 4. Avatar
  עומר אזולאי/ Umbreon

  הבא.

 5. Avatar

  זה ממש מעולה…

 6. Avatar

  חחח אהבתי,
  אגב, בקשר לפוקידולרים, זה מבוסס על ין, כלומר, 5000 ין שווה ל 160 שקלים (זה עדיין יקר)

 7. Avatar

  חח פרק טוב אהבתי אותו רק חבל שאתה קורא לגרוקי אלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.