ראשי / תוכנית / עונה 23 - חרב ומגן / פרק 1090 – פיקאצ'ו נולד / Pikachu is Born

פרק 1090 – פיקאצ'ו נולד / Pikachu is Born

שם הפרק – English
Pikachu is Born

שם הפרק – עברית
פיקאצ'ו נולד

שם עונה ומספר פרק
פרק מספר 1090
SS001

תמונת הפרק

עלילה
אש קטצ'אם בן ה6 מבקש מאמא שלו ללכת למחנה הפוקימון של פרופסור אוק והיא מרשה לו. בזמן הזה, פיצ'ו הקטן לא מוצא את מקומו בעולם עד שקנגסקאן לוקחת עליו חסות. פיצ'ו מבלה עם קנגסקאן, משחק עם הגור שלה ונהנה. בוקר למחרת אש קטצ'אם לא מתעורר למחנה קיץ בזמן וכך יוצא שפרופסור אוק לוקח את הילדים למחנה בלעדיו. שני ילדים, גו וקוהארו, הם חלק מהקבוצה. במהלך הסיור, הם רואים מאמנת פוקימונים תופסת קטרפי, גו מפגין ידע רב בפוקימונים והם אפילו רואים את מיו האגדי. גו עוקב אחרי מיו, וקוהארו הולכת אחריו. הם רואים כיצד מיו נלחם בנידוקינג, כיצד הוא משתנה לפוקימונים שונים וכיצד הוא מציל את הגור של קנגסקאן. לבסוף, פיצ'ו עוזב את קנגסקאן ומתפתח לפיקאצ'ו. גו נודר שהוא ילכוד את מיו. אחרי כמה שנים, אש קטצ'אם מאחר לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלו, והוא מקבל את פיקאצ'ו.

פוקימונים בולטים בפרק
PichuKangaskhanMew

אירועים מיוחדים בפרק
– פיצ'ו מתפתח לפיקאצ'ו.
– גו וקוהארו פוגשים את מיו.
– אש מקבל את פיקאצ'ו כפוקימון התחלתי.

7 תגובות

 1. Avatar
  עומר אזולאי/ Umbreon

  ואני הייתי חושב שאחרי 4 שנים הוא ילמד את הלקח שלו לגבי להתעורר בזמן, בכל מקרה זה לא מסביר למה פיקאצ'ו שונא להיות בפוקדור. אבל זה נחמד בתור קדימון לעונה הראשונה. אבל אם חושבים על זה לעומק אולי זה גם אותו מחנה קיץ שסרינה הכירה את אש בו.

 2. Avatar
  עומר אזולאי/ Umbreon

  לפחות אם הוא היה כמה ימים…

 3. Avatar

  גם אני חשבי שיסבירו מה הוא שונא פוקדורים אולי בתור פיצ'ו היה לא מאמן שגרם לא לטראומה או משהו כזה ואחר כך עבר לחיות עם קנגסקן

 4. Avatar

  אני חושב שזה יכל לקרות כי המחנה גם היה בקאנטו אבל לא ראו אותה שם אז זה לא נראהלי יקרה

 5. Avatar

  פרק מיותר לחלוטין שלא באמת מספר לנו איך פיקאצ'ו נולד (ומי היא משפחתו ומה קרה לה) וגם לא מספר לנו איך פיקאצ'ו הגיע לידיו של פרופסור אוק.
  גימיק ולא ברור הפרק הזה.
  ושוב פעם או מוטיב חוזר של שותף למסע של אש שהוא למעשה הכיר ממחנה שבתקיים בעבר.
  חלאס ממחזור רעיונות.

 6. Avatar

  הדבר היחיד שזה הסביר זה איך פיקאמ'ו התפתח אבל בכל מקרה הסיפור שלו עם קאנגסקן חמוד חבל שזה נכנס רק לפרק אחד וידענו שהוא יעזוב אותם בסוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.