ראשי / חדשות / חדשות אתר / הבטחה לעתיד.

הבטחה לעתיד.

בפעם האחרונה שכתבתי רשומה כזו (לחצו כאן), רציתי לסיים את הפוקידע, לפרסם 4 עונות, להרים משחקי תפקידים, להגיע ל900 לייקים, 2500 סאבים, 300 מבקרים בכנס ו50,000 גולשים בכל חודש. אפשר לומר שלאחר 3 שנים, כל מה שרציתי – התגשם.

היום אנחנו עם פוקידע מלא (פרט לדור 8, שיגיע בהמשך), פרסמנו 4 עונות, הרמנו אין ספור פעילויות ומשחקי תפקידים, יש לנו 1,022 לייקים, 2,650 סאבים, בכנס הרביעי ביקרו 400 איש, ונכון לחודש אוקטובר 2019 נכנסו לאתר 105,024 גולשים. זה פשוט מטורף.

אני חושב שלא יכולנו לעשות שום דבר מזה לולא התמיכה, האהבה והעזרה של הגולשים הנהדרים שלנו. ואני רוצה באמת לקחת את ההזדמנות הזו ולהודות לכל אחד ואחת מכם. בזכותכם חלומות באמת מתגשמים. אז תודה רבה מקרב לב.

וכאן עולה השאלה: אז מה הלאה? אז יש לי הרבה תכנונים לשנה הקרובה, וביניהם ניתן למצוא את כנס פוקימון מפלצות כיס 6 שיצא לפועל בחודש הבא (לחצו כאן לפרטים). לצד זה, אני מתרגש על בואו של דור 8, והאפשרויות הבלתי נגמרות שהוא מביא איתו, כמו: פוקידע, סיקורים, קרבות, סרטונים, בידור וכיוצא בזה. אני מקווה להמשיך לפרסם את המחוז של האתר, ולמרות שאני אמור לשמור על זה בסוד, יש שני פרויקטים ע-נ-ק-י-י-ם שאנחנו עובדים עליהם בהקשר הזה, אז יש למה לצפות.

ובעיקר אני אשמח לשמוע מכם. מה אתם רוצים לקבל בשבוע הקרוב? בחודש הבא? בשנה הקרובה? אני תמיד מחפש רעיונות חדשים. לדוגמה: לאחרונה פתחנו טיקטוק (קישור). כי תמיד טוב להישאר עם היד על הדופק. אז אם יש לכם רעיון, רשמו אותו בתגובות, ואולי תראו אותו יוצא לפועל כאן באתר. אני מבטיח לקרוא את הכל.

7 תגובות

 1. Avatar

  מדהים! כל הכבוד לאתר על ההישגים!!!

 2. Avatar

  אולי איך פוקימונים שונים יכולים לעזור לנו בחיים האמיתיים?

 3. Avatar

  נראה שהאתר בתקופה טובה

 4. Avatar

  מעניין מה הפרויקטים…
  אני אומר שכדאי להתמקד על הפוקדע בהתחלה
  נוספו לנו צורות חדשות לפוקימונים חדשים
  אשמח לקבל מידע עליהם מהר ככל האפשר.

 5. Avatar

  אני אומנם לא כל כך פעיל באתר אבל אני עוקב אחרי ההתקדמות שלו ואני מאוד מעריך את ההשקעה ובמיוחד את ההישגים המדהים שהאתר הזה מצליח להשיג, שזה לא מובן מאליו, לדעתי מגיע צל"ש לכל מי משמשקיע מזמנו על האתר

 6. Avatar
  עמית הלוקספרו

  זה מה שהייתי רוצה לראות באתר: עוד העיר לבנדר. סקינים לבראול סטארס שמבוססים על פוקימון. מימס. עוד תמונות מצחיקות מהפייס. קומיקסים ושתצרף את הפוקימונים שאני מציע לדור מפלצות כיס כבר!!!!!!!!!!!

 7. Avatar
  ליאל צ'אריזארד

  אולי יותר תאוריות בבקשה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.