ראשי / יצירה / גורל אפל / פרק 64 – רשע טהור!

פרק 64 – רשע טהור!

(אמה)

"מה נראה לכן שאתן עושות כאן?! תברחו, מהר!" צעק ריי והתחיל לשלוח כדורי אש כחולים על פיראס.

אמה אהבה את ריי, אבל לפעמים הוא היה מעצבן. זה לא שהיא עשויה מזכוכית או משהו. אמה הוציאה את אמבואר, "אמבואר, תעזור לספטייל עם העץ המוזר הזה", אמרה ואחרי כמה שניות העץ המוזר שכב חסר הכרה על הרצפה.

לפתע אמה ראתה את ריי מתעופף באוויר ופוגע באחד מקירות המערה, אף אחד לא פוגע בחבר שלה חוץ ממנה.

"אמבואר, אני רוצה שתרסק את הבחור הזה", אמר בזעם והחוותה לעבר פיראס.

בינתיים אלה הלכה לבדוק מה שלום בלאק ששכב באותו המצב כמו ריי, סאנס היה קפוא באמצע כל העסק ולא זז.

פיראס הרים את ידו ואז אמבואר התחיל לרחף באוויר ונזרק בעוצמה על האדמה. המקרה חזר על עצמו כמה פעמים עד שאמבואר איבד הכרה. אמה עמדה להוציא את פוקדור כשלפתע החגורה שלה נפתחה וריחפה באוויר לעבר פיראס. הוא עשה את אותו הדבר לכל הפוקדורים של האחרים וצחק.

"בני תמותה… לא שווים הרבה בלי היצורים המוזרים שלכם, מה?" אמר והחווה בידו ואמה מצאה את עצמה ליד ריי, ולמרות שאף אחד לא קשר את הידיים שלה היא לא הצליחה להפריד אותן כשהיו מאחורי גבה. ואז פיראס הופיע בדיוק בין אלה לבלאק וגרם לה לרחף באוויר ואז הוא סגר את היד שלו לאגרוף, ואלה התחילה לצרוח.

– – – – –

(בלאק)

שקט… רק שקט… בלאק ריחף לו בשחור הגדול הזה שהחשיב לפנים הראש שלו. הוא רק רצה לעצום עיניים ולהירדם. הוא רצה להמשיך לישון לנצח. הוא עצם עיניים וחיכה לשינה נצחית שתבוא עליו. ואז הוא שמע מין צליל מוזר שהפריע לו, הצליל נשמע מוכר, אבל הוא לא הצליח להיזכר מאיפה. הצליל התחזק והתחזק ואז בלאק נהיה מודע לעצמו פתאום, אלה! היא צורחת! הוא חייב להציל אותה. אבל הוא לא ידע מה לעשות. תמיד כשהוא היה במקום השחור הזה, הוא בחיים לא הצליח לשלוט על הגוף שלו, לא משנה כמה ניסה. ואז הצרחה של אלה התחזקה.

פיראס… הוא האחד שהיה אחראי להכל… הוא גרם לראיין להפוך לחסר רגשות… הוא האחד שגרם לאייר לתקוף את אבא שלו… הוא האחד שהפך אותו למה שהוא היום… והוא עומד לשלם על זה.

– – – – –

(אלה)

אלה הרגישה מין יד ענקית שפשוט לוחצת בעוצמה על כל הגוף שלה, עומדת למחוץ אותה למוות. פיראס צחק לעצמו כשהוא סגר את האגרוף שלו יותר ויותר ואלה חשבה שפיראס יהיה המראה האחרון שהיא תראה לפני שהיא תמות, היא עצמה עיניים כדי לחזק את עצמה לשרוד רק עוד טיפה לפני הסוף כשלפתע הרגישה שהאחיזה נעלמה לגמרי.

היא פקחה עיניים וראתה את בלאק תופס את פיראס מהראש שלו ופשוט חובט בו באדמה. המראה היה יכול להיראות ציני אלמלא המבט הרצחני בעיניים של בלאק. זה הזכיר לאלה את המבט שהיה לו ביער, כשהוא תקף את ריינאק. זה היה מבט של חיית טרף זועמת.

בלאק פתאום עף אחורה אבל נעצר באמצע התנופה, נוחת על הרגליים שלו בעוצמה. הוא התחיל להתקרב לעבר פיראס עם מבט מטורף, למרות שאלה ידעה שהוא עושה את זה בשביל להגן עליה, היא פחדה ממנו באותו הרגע.

"חתיכת מטרד… לא נמאס לך? פשוט תמות כבר", אמר פיראס בקול מאוס והחווה ביד שלו לעבר בלאק, מה שהיה אמור לגרום לו לעוף באוויר כמו כל השאר.

אבל בלאק פשוט המשיך ללכת כאילו כוח מסוים מנסה לדחוף אותו אחורה והוא מתנגד. נראה שפיראס נבהל לרגע ואז הוא הוסיף עוד יד ונראה שזה מאט את בלאק אבל לא עוצר אותו.

"מה… מה אתה לעזאזל?" שאל פיראס והיה נשמע קצת פחד בקולו.

"אני… אני אהרוג אותך…", סינן בלאק בכעס ואז התקרב במהירות אל פיראס ופשוט סיבב את הראש שלו וניתק אותו מהמקום וזרק אותו הכי רחוק שאפשר בזמן שהגוף של פיראס פשוט התרסק במקום.

– – – – –

ריי

ריי ראה את בלאק מתנגד לכוח של פיראס ואז הוא הרגיש שהכוח הבלתי נראה שהחזיק את הידיים שלו צמודות נעלם. הוא קם והתחיל לרוץ לעבר בלאק, אמה לצידו.

"אמרתי לכן ללכת!" אמר בכעס לאמה.

"תעשה לי טובה! בלעדינו הייתם מתים כבר!" אמרה בכעס.

הם הגיעו מתנשפים לאלה ולבלאק. "בלאק… אתה בסדר?" שאל ריי ונגע בכתף של בלאק שכרע ליד הגוף של פיראס עם הפנים כלפי מטה.

בלאק הסתובב והסתכל על ריי במבט של חיית טרף, ריי ראה את הסכין המוזרה של סאנס ביד שלו.

"בלאק… זה אני, ריי. תירגע", אמר והלך אחורה לאט ובאיטיות כשבלאק רק מסתכל עליו כאילו הוא עומד להרוג אותו.

ריי הוציא את החרב שלו באיטיות ואז בלאק תקף. הוא תקף במהירות, ריי בקושי הצליח לחסום שתי מכות שלו כשהשלישית הפילה אותו לרצפה. הוא עמד לנעוץ את הסכין בריי בעוצמה כשלפתע אלה הופיעה בין שניהם, ההופעה שלה לחלוטין השפיעה על בלאק. היה נראה שהוא נאבק עם עצמו על שליטה, כאילו יש צד אחד שרק רוצה להרוג והצד השני הוא בלאק.

"אלה, הסכין! תיקחי אותה ממנו! מהר!" צעק ריי ואלה לקחה את הסכין ממנו, רק כדי לגרום לבלאק ליפול על הריצפה ולהסתכל עליו במבט רצחני.

'לעזאזל עם זה', חשב לעצמו ריי בכעס כשהוא פשוט נעמד ולקח את הסכין מאלה ואז הוא הרגיש בזה. רצון אדיר פשוט לרצוח את כל מי שנמצא במקום.

'כן… פשוט לרצוח אותם… תרצח את כולם… את אלה, את אמה? את בלאק, אפילו את סאנס', חשב לעצמו ריי ואז לפתע חטף סטירה מצלצלת בלחי שלו.

הוא הסתכל וראה את אמה מולו במבט כועס "אתה נראה מוזר, צא מזה", אמרה כאילו זה כלום ואז ריי קלט מה הוא רצה לעשות. הוא זרק את הסכין על הרצפה במהירות.

"אל תתקרבו אל הסכין הזאת", אמר בקול מזהיר.

ריי הסתכל סביב ואז הוא ראה את סאנס שעדיין היה קפוא במקום. הוא התקרב אליו וראה שהעיניים שלו עדיין זזות, אם אפשר לקרוא לשני כדורים כחולים עיניים.

"הקסם לא היה אמור להישבר כשפיראס מת?" שאל ריי בבלבול וזה גרם לסאנס להזיז את העיניים שלו במהירות.

ואז לפתע נשמע קול, ריי הסתובב כדי לראות את הגוף של פיראס נעמד ואז הראש התעופף בחזרה למקום שלו בקול שחרור עצמו מחליא. הוא החווה בידיו אבל ריי היה מוכן לקראתו הפעם וביטל את הדחיפה החזקה שהעיפה אותו על הקיר בפעם הקודמת.

"סאנס, תגיד לי שאתה יודע איך להרוג אותו", אמר ריי ואז בראש שלו עלתה המחשבה הבאה 'יש לי בדיחה שתהרוג אותו מצחוק'.

"לעזאזל סאנס! זה לא הזמן לבדיחות!" צעק ריי ואז תמונה של הסכין המוזרה ההיא עברה בראשו של ריי כשפיראס תפס באוויר את אמה ואלה וזרק אותן הצידה.

"אני אטפל בכן אחר כך… עכשיו אני צריך לטפל במטרד אחר", אמר בכעס והתקרב לעבר בלאק.

"אני מקווה שזה יעבוד סאנס…", אמר ריי והתחיל לרוץ לעבר הסכין של סאנס.

ממש רגע לפני שאני הצלחתי לתפוס אותה, היא התעופפה באוויר והגיעה ליד של פיראס.

"אה… זה מרגיש טוב אתה יודע…", אמר פיראס והתקרב לבלאק שהראה סימני התעוררות.

"הסכין הזאת… נותנת לך עוצמת קסם אדירה ומכניסה בך רצון עז כל כך להרוג. שאתה פשוט רוצה להתמסר אליו", אמר ואז הרים את היד שלו במהירות והוריד אותה כדי לדקור את בלאק ופתאום היד שלו נעצרה במקום.

פיראס התחיל לצחוק "אתה לא מוותר אף פעם, מה?" אמר והחווה בידו ואז העיגול סביב סאנס זהר בקול חזק יותר ונשמע קול פיצוח עצמות. ריי שלף את החרב שלו והסתער על פיראס, מוציא אותו מריכוז וגורם לו להפיל את בלאק על האדמה. פיראס עצר את שתי המכות הראשונות עם הסכין, לשלישית הוא לא הצליח להגיב בזמן וריי פגע בו בכתף, חותך את היד שלו וגורם לה ליפול על הרצפה כמו חתיכה חסרת חיים. פיראס צחק בזעם ואז ריי הרגיש שהריאות שלו נמחצות והוא נפל על הרצפה בחוסר אונים, החרב שלו התעופפה לקצה המערה. בלאק בינתיים נעמד ועמד לתקוף את פיראס כשפיראס החווה בידו והעיף את בלאק אחורה. הוא נעלם והופיע מול בלאק.

"אני עומד ליהנות מזה", אמר פיראס והוריד את הסכין במהירות לעבר בלאק.

לא היה לבלאק סיכוי להתחמק מזה, ריי עמד להסתכל עוד פעם בחוסר אונים על החבר שלו נהרג. הוא עצם עיניים ושמע את הצעקה של בלאק, אבל משהו לא נשמע נכון בצעקה הזאת. זאת הייתה צעקה של זעם, לא צעקה שבאה מכאב. הוא פקח את העיניים וראה שבלאק עצר את הסכין ביד שלו עצמה, ועכשיו היא הייתה נעוצה בכף היד שלו, יוצאת מגב כף היד.

ריי נעמד רק בשביל להרגיש עוד פעם את הריאות שלו נמחצות, לעזאזל, הוא לא יכול לעשות כלום?

פיראס השתמש ביד הנותרת שלו ולחץ חזק יותר, גורם לבלאק לצעוק בכאב למרות שבלאק לא וויתר ונאבק בכל הכוח, כשהסכין עדיין נעוצה בכף היד שלו. "אני אהרוג אותך על מה שעשית לאח שלי… אני ארצח אותך!" צעק בלאק בשנאה כשפיראס רק צחק וסיבב את הסכין טיפה, גורם לבלאק ליפול בכאב.

"לא אתה לא, אתה והחברים שלך יהיו אלו שימותו כאן היום!" צעק, שלף את הסכין והפעם כיוון אותה לכיוון הראש של בלאק.

ריי עמד לנסות משהו אחד אחרון כשלפתע הוא ראה את החרב שלו מתעופפת מקצה אחד של החדר וננעצת בראשו של פיראס. פיראס עמד לרגע בלי לזוז ואז האור האדום שבעיניו נכבה והוא פשוט התרסק לערימת עצמות. ריי הרגיש שהוא יכול לנשום שוב, הוא הסתכל אל סאנס שנפל בכבדות על הרצפה, לא יכול להיות שהוא עשה את זה. גם אמה ואלה לא היו במצב לעשות את זה.

"אני אומר לכם… אם היה מקצוע שנקרא צלף חרבות… אני הייתי האלוף בזה", נשמע קולו של לאיוס כשחצה את המערה עם חיוך זחוח.

"אין מצב שכיוונת את זה! סתם מזל", החזירה לו זארה לצידו.

"את מזלזלת בכישורי צליפת החרבות האדירים שלי?" שאל בקול נפגע כשהגיע אל ריי.

"לאיוס…", אמר ריי בהקלה ונשם עמוקות.

"אני רואה שאתם לא יכולים לשרוד בלעדיי, מה? כנראה כדאי שלא נתפצל שוב לזמן הקרוב", אמר והושיט יד לריי שריי לקח בשמחה ונעמד.

לאיוס התקרב למה שהיה פעם פיראס ובעט בערימת העצמות. "הוא מת בוודאות, כן?" אמר והרים את מה שהיה הראש של פיראס, מחזיק בלסת וגורם לזה להיראות כאילו הגולגולת מדברת, "זארה… תודי באמת… את מאוהבת עד כלות נשמתך בלאיוס יפה התואר", אמר בקול רפאים, זארה בתגובה נתנה לו סטירה וגרמה לו להפיל את הגולגולת.

"את חייבת להפסיק להרביץ לי", אמר בקול זעוף.

"אתה חייב להפסיק להתנהג כמו אידיוט", החזירה לו ואז נישקה אותו כשראתה שהוא מזעיף פנים בגלל האמירה שלה.

"אז את מודה שאת מאוהבת עד כלות נשמתך בלאיוס יפה התואר?" שאל בערמומיות.

"תשתוק", החזירה לו עם חיוך והמשיכה לנשק אותו.

"סאנס, אתה בסדר?" שאל ריי כשהתקרב אל סאנס.

"כן, אתה מכיר אותי. תמיד היו לי עצמות חלשות", אמר סאנס וריי ציחקק.

"אתה חייב להפסיק עם הבדיחות הגרועות האלה", החזיר לו ריי והושיט לו יד כדי לעזור לו לקום.

"מצטער, לא יכול. זה נמצא אצלי בעצמות", אמר והתחיל ללכת לכיוון בלאק והשאריות מפיראס.

הוא קודם התקרב לבלאק והחזיק את היד הפצועה שלו, סאנס הוציא אור כחול לכמה שניות ואחרי זה היד של בלאק נראתה כאילו מעולם לא נפצעה בכלל.

הוא הסתכל על ערימת העצמות ולפתע שאל בפחד "איפה הסכין?"

"אתה מתכוון לזה?" שאל לאיוס והראה את הסכין כאילו היא סתם איזה משחק.

"תזרוק אותה! מהר! היא תגרום לך להרוג כל מי שקרוב אליך!" צעק סאנס בזמן שלאיוס הסתכל עליו במבט מבולבל.

"על מה אתה מד-", התחיל לאיוס לומר ואז נקטע והתחיל להתפתל מצד לצד, ואז הוא נפל על הרצפה, בכל הזמן הזה הוא לא עזב את הסכין.

סאנס מיהר אליו ובדק דופק, "לעזאזל!", אמר בכעס ואז הסתכל על ריי, "תביא לי את העצמות של פיראס! מהר!" ריי רץ וחזר עם העצמות והניח אותם ליד סאנס. סאנס שם יד אחת מעל העצמות ואחת מעל לאיוס ולפתע יצא כדור אדום מהעצמות והוא נכנס לתוך החזה של לאיוס. "עכשיו נותר רק לקוות", אמר סאנס והתרחק.

זארה כרעה כדי לבדוק מה איתו כשלפתע העיניים של לאיוס נפקחו. זארה הושיטה יד כדי לגעת בו והוא הסיט אותה ממנו במהירות ונעמד על הרגליים, הסכין ההיא עדיין ביד השנייה שלו.

"ל… לאיוס?" שאלה בחשש.

ואז לאיוס הסתכל על סאנס, ואנרגיית קסם שחורה התחילה לצאת מהסכין, ואז לאיוס התחיל לצחוק, "סאנס, חתיכת טיפש! בזכותך אני חי שוב!" אמר באותה הטעמת מילים שבה פיראס דיבר.

"אתה!" אמר סאנס בכעס ואז החווה בידו ושברי עצמות חדים נוצרו באוויר ועפו במהירות לכיוון לאיוס-פיראס.

"רגע רגע רגע!" צעק לאיוס-פיראס וזה גרם לעצמות לעצור במרחק שני סנטימטרים ממנו.

"סתם צחקתי! זאת הייתה בדיחה!" צעק לאיוס-פיראס והתחיל להתנשם בכבדות עם החיוך האידיוטי של לאיוס, אבל לא נראה שסאנס קונה את זה.

"זה אני! באמת!"

"תוכיח", אמר אמה בזמן שעזרה לאלה לעמוד על הרגליים.

"איך?"

"מי אשם בזה שהכסף שלנו כמעט נגנב בשממה?" שאלה אמה וריי הרגיש כאילו זה קרה לפני שנים.

"מה? מה השאלה הזאת עכשיו? זה אני, אמה!" אמר לאיוס אבל אמה הסתכלה עליו במבט קשוח, "בסדר בסדר, אני אשם", אמר בהודאה.

"ולמה אתה אשם?" המשיכה אמה לשאול.

"כי לא יכולתי לעצור את הסקסיות הבלתי נגמרת שלי וגרמתי לעוזרת שם לשכב איתי", אמר בשחצנות וחטף סטירה מזארה.

"איזו עוזרת? לא סיפרת לי על שום עוזרת", אמרה בכעס.

"את רוצה שאני אספר לך על כל הפעמים ששכבתי עם נשים שהן לא את? כי זה ייקח הרבה זמן", אמר וזארה רק הסתובבה ממנו בזעף.

"אני מציעה שתהרוג אותו סאנס, ליתר ביטחון", אמרה אמה.

ולאיוס התחיל להילחץ "רגע רגע! זה באמת אני!" אמר בלחץ בזמן שסאנס רק מסתכל עליו בריכוז.

"אוקיי, אז יש לי שאלה שרק לאיוס האמיתי ידע עליה את התשובה", אמרה זארה והסתובבה, "כמה אתה אידיוט מאחת עד עשר?"

"אני לא אידיוט", אמר בכעס.

"זה לא הוא, תהרוג אותו, סאנס".

"לא, חכה! אני אידיוט גמור! האידיוט הכי גדול שנוצר אי פעם! צריך להמציא תיאור חדש בשבילי מרוב שאני אידיוט! רגועה?" אמר והסתכל על זארה שחייכה בשביעות רצון.

"אה… סאנס, אני די בטוחה שזה לאיוס", אמרה אלה אבל סאנס נשאר באותה התנוחה.

"סאנס?" אמר ריי ולפתע נשמע נחירה מכיוונו של סאנס.

"אתה צוחק עליי! הוא בכלל ישן?" אמר לאיוס וריי ניער את סאנס וגרם לו להתעורר.

"אה, מצטער. כנראה נרדמתי אחרי שזיהיתי שאתה לא באמת פיראס", אמר בהתנצלות ללאיוס.

"ומתי זה קרה?"

"פחות או יותר כשאמרת שזאת הייתה בדיחה", אמר סאנס וגרם ללאיוס להתעצבן.

"אני שונא את כולכם", אמר בזעף, "לא מבינים בדיחות".

"זה… זה באמת לא משפיע עליך?" שאל סאנס והחווה על הסכין שלאיוס החזיק.

"המ… טוב לגרום ללב שלי להפסיק לפעום והטריק עם האנרגיה השחורה ההיא היה מגניב. אבל חוץ מזה הכל כרגיל", אמר והחזיר את הסכין לסאנס שהעלים אותה.

ריי שם לב שבלאק נראה זעוף משום מה, "בלאק… הכל בסדר?"

"אני הייתי אמור להרוג אותו… לא לאיוס, הוא פגע במשפחה שלי… לא היית צריך להרוג אותו, לאיוס! הוא היה שלי! אני רציתי להרוג אותו בעצמי!" צעק וגרם לכולם לעצור.

לאיוס הסתובב והסתכל על בלאק במבט שלא היה מתאים ללאיוס בכלל, זה היה מבט רציני ונחוש.

"אתה לא היחיד שרצה נקמה", אמר בקול אפל.

"אתה… אתה זוכר?" שאל בלאק בבלבול.

"כן, אני זוכר. הכל".

"זה אומר שגם…", אמר והסתובב לעבר אלה שהביטה לכיוון הקרקע.

"אלה… את… את זוכרת?" שאל בקול מקווה.

"אני… אני מצטערת בלאק, התנהגתי כמו טיפשה. דחיתי אותך מעליי בגלל סיבה מטופשת ואני אבין אם לא תרצה ל-", בלאק קטע אותה בנשיקה לוהטת, מצמיד אותה אליו, ממש כאילו הוא רוצה שהם יהיו גוף אחד.

אחרי כמה רגעים הוא עצר והסתכל על אלה במבט מלא תשוקה, "אני אוהב אותך, אלה, ושום דבר שתעשי לא יגרום לי להרגיש אחרת", אמר והיא רק הנהנה וחיבקה אותו.

""טוב… אין לנו משהו יותר טוב לעשות מאשר להישאר כאן ולצפות בשני אלה מתנשקים?" אמרה אמה בזעף גרם לכולם להרצין.

"סאנס, לא הצלחנו למצוא את ראיין. אתה יכול למצוא אותו?" אמרה זארה וסאנס הנהן.

"בואו אחריי", הוא אמר והתחיל ללכת.

"סאנס… למה לא אמרת לי שגם החרב שלי יכולה להרוג את פיראס?" שאל ריי אחרי כמה דקות הליכה.

"בכנות? לא היה לי מושג", אמר והמשיך להביט קדימה.

"אבל לא אתה יצרת את הנשק הזה?"

"לא… הנשק הזה היה שייך לפני הרבה זמן למישהו אחר… לוחם חזק במיוחד, למעשה אני יכול להגיד שאתם חולקים הרבה דברים משותפים. אני לא יודע מה החרב הזאת עוד מסוגלת לעשות… אני מניח שנצטרך לחכות ולראות", אמר והמשיך ללכת.

הם הגיעו אל שתי דלתות ענקיות, מהמסדרון מולם הגיע אייר, קרלוס, מריה, רד, בלו, וגרין.

"זה כאן", אמר סאנס ונעצר.

"איך אתה יודע?" שאלה זארה בחשד.

"אני מרגיש את זה בעצמות שלי", אמר וגיחך לעצמו, ואז הידיים שלו זהרו והדלתות נפתחו.

5 תגובות

 1. Avatar

  אני מקווה שהסיפור קרוב לסיום, זה לא שאני רוצה שהוא יגמר אלא שאני לא אוהבת סיפורים שנמתחים יותר מדי.

 2. Avatar

  רגע… האם פיראס באמת מת?

  גם לא ממש הבנתי את הקטע של לאיוס והעצמות האלו…

 3. Avatar
  עומר אזולאי/ Umbreon

  "את רוצה שאני אספר לך על כל הפעמים ששכבתי עם נשים שהן לא את? כי זה ייקח הרבה זמן", אמר וזארה רק הסתובבה ממנו בזעף."
  חחח לאיוס קלאסי (Dushbug), למרות שזאת בטח פעם ראשונה שהוא לא חוטף סטירה מבחורה אחרי משפט כזה. ועדיין מצחיק אותי הפעם הראשונה שקראתי את הקטע הזה וחשבתי שפיראס באמת השתלט על לאיוס.

 4. Avatar
  עומר אזולאי/ Umbreon

  שהוא כן*

 5. Avatar

  אנחנו מאוד קרובים לסוף לשואלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.