ראשי / פוקימון כחול לבן / הולדתו של קספירל.

הולדתו של קספירל.

לא לפני הרבה זמן פרסמנו באתר רשומה ובה ביקשנו מכם רעיונות מה לפרסם שקשור ל"פוקימון כחול לבן". אחת ההצעות הייתה לספר סיפורים מאחורי הקלעים. יש בטח מאות סיפורים שהצוות יכול לספר לכם, אבל האחד שאני אספר לכם היום נוגע להולדתו של הפוקימון קספירל.

זה קרה ב13 במאי 2020 ופרסמנו את הפייקמון ה126 של המחוז, שמו בישראל "מיאוצ'ו". זה היה שילוב של ראיצ'ו ומיאו והרבה אנשים התלהבו ממנו. מה שאנחנו לא ידענו זה שהמונח "פייק"-מון כנראה בלבל את מי שהגיש את היצירה, כי מיד לאחר שפרסמנו אותו, אנשים רשמו שהוא לא מקורי. למען האמת, היה מדובר בפיוז'ן של שני פוקימונים של נינטנדו.

כמובן שלא יכולנו להשאיר את המצב כפי שהוא. עשינו הערכת מצב, הורדנו את הרשומה מהאתר והתחלנו לעבוד. מיד אלעד התחיל לשפוך עלינו אלף יצירות מוכנות, אחת יותר יפה מהשנייה. בתגובה לכך אוהד הציע שנעשה פוקימון חדש לגמרי ואני הצעתי שהוא יהיה דרקון, מאחר ואין לנו הרבה פוקימונים מהסוג הזה.

הציור הראשון היה מאוד פרפרי, אפילו על גבול ערוץ הופ. וחשבנו שיהיה טוב יותר אם ניפרד קצת מסוג הפיה וניצמד יותר לסוג הדרקון. לאט לאט פוקימון הדרקון השמיימי תפס צורה, ולאחר כמה דיונים, התקבענו גם על צבעים (מי היה מאמין שבשלב מסוים הוא היה אמור להיות ירוק?) וגם על שם (ולחשוב שבהתחלה רצינו לקרוא לו מרבליסק…)

בכל מקרה, כבר ביום למחרת פרסמתי מחדש את הפוקימון ה126 עם תיאור מקורי, אלעד הכין לו ספרייטים, ציורים ואת כל שאר ה-ארט שקשור למשחק, רועי הכין לו מתקפות, יכולות ואת שאר הסטטים שלו ואוהד הזין את הכל למשחק. זה לא ארך יותר מ24 שעות. והתוצאה היא כאן לפניכם!

10 תגובות

 1. Avatar

  חבל שהוא טרייד בלבד, פוקימון ככ יפה

 2. Avatar

  אם לא היה לי את לנולי בקבוצה, הייתי ממש רוצה לתפוס אותו, םוקימון ממש יפה.

  אבל אני כנראה יעשה מתישהו מונו ראן של פיה, ואז אוכל לקבל אותו.

 3. Avatar

  יש לי אותו בשייני ואני גאה בזה D:

 4. Avatar

  העיצוב הראשוני היה יכול להיות אחד הצמחים היורים בצמחים נגד זומבים או לפחות סקין של אחד מהם אבל בכל מקרה קספירל פוקימון מדהים ויפיפה

 5. Avatar

  פוקימון מדהים מזל שלא עשיתם את הריצ'ו מיאו הזה

 6. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אוהד הזין לא נשמע כל כך טוב חחחחח

 7. Avatar

  מת עליו

 8. Avatar

  על קספירל

 9. Avatar

  האמת, אני גם די בטוח שהשילוב של הרייצו ופרסיאן מועתק…

 10. Avatar

  הוא באמת מועתק חח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.