דף הבית / פוקימון כחול לבן

פוקימון כחול לבן

פוקימון כחול לבן: מפות, ערים ודרכים!

לחצו על הקישורים הבאים על מנת להגיע למפה / עיר / דרך הרצויה: יבנה דרך 410 רחובות דרך 431 דרך 1 תל אביב חוף נורדאו דרך 20 רעננה דרך 60 יער הברזל דרך 71 בית שאן מערת הנטיפים ירושלים דרך 90 טבריה והכנרת דרך 77 חיפה דרך 4 נהריה דרך …

קרא עוד »

אי הליגה

בניינים: – דוכן פוקימון סנטר. – דוכן חנות מוצרים. – ליגת הפוקימונים. שונות: – אליט 3 דת (לדף שלו – לחצו כאן). – אליט 3 תרבות (לדף שלו – לחצו כאן). – אליט 3 מדע (לדף שלו – לחצו כאן). – אלוף הליגה (לדף שלו – לחצו כאן).

קרא עוד »

ים התיכון

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – Dragon Fang. – TM24 Thunderbolt. – TM15 Hyper Beam. – TM58 Sky Drop. – Thrusters (עוזר לעבור מפלים). שונות: – קרבות נגד מאמנים.

קרא עוד »

אילת

בניינים: מלון קואללון. סטודיו לריקוד. מכון המים (לדף של מנהיגת המכון – לחצו כאן). קזינו. קניון הקרח. מלמד מתקפות מחדש. המצפה התת ימי. פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – סופר חכה (Super Rod). – עוגייה מלוחה (Salted Cookie). – TM02 Dragon Claw. – TM13 …

קרא עוד »

דרך 40

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – TM01 Hone Claws. – TM56 Fling שונות: – קרבות נגד מאמנים.

קרא עוד »

מצפה רמון

בניינים: – מגדל תצפית על שם אילן רמון. – מרכז פוקימונים. – חנות מוצרים. חפצים: – TM93 Wild Charge. – Moon Stone. – Rocky Helmet. – Smooth Rock. שונות: – חפירות במכתש הגדול.

קרא עוד »

דרך 204 ב'

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – Biding Band. – TM35 Flamethrower. שונות: – קרבות נגד מאמנים.

קרא עוד »

דרך 204 א'

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – Biding Band. – TM35 Flamethrower. שונות: – קרבות נגד מאמנים.

קרא עוד »

עזה

בניינים: – מרכז פוקימונים. – מטה מרכזי של צוות חמאס (לפני השחרור). – קניון עזה (אחרי השחרור). פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – Black Belt. – Muscle Band. – TM64 Explosion. – TM98 Ball Kick. שונות: – קרב מול צוות חמאס. – קרב מול …

קרא עוד »

באר שבע

בניינים: – חנות מוצרים. – מרכז פוקימונים. – בריכה. – בית מעבר לעזה (לחצו כאן). – תחנת הרכבת (מעבר לתל אביב – לחצו כאן). – מכון האדמה (לדף של מנהיג המכון – לחצו כאן). פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – Water Stone. – Friend …

קרא עוד »

דימונה

בניינים: – מרכז פוקימונים. – חנות מוצרים. – מפעל הטקסטיל. – היכל האירועים. – מכון האש (לדף של מנהיג המכון – לחצו כאן). פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – לימונדה. – גרגר Pecha. – Spell Tag. – Black Glasses. – TM85 Dream Eater. – TM101 Concussion. – TM74 Gyro …

קרא עוד »

דרך 25

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – TM81 X-Scissor. – TM11 Sunny Day שונות: – קרבות נגד מאמנים.

קרא עוד »

דרך 80

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – TM47 Low Sweep. שונות: – קרב נגד חייל מהצבא. – קרבות נגד מאמנים.

קרא עוד »

דרך 31

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – Grip Claw. – TM43 Flame Charge. שונות: – קרבות מאמנים.

קרא עוד »

ים המלח

בניינים: – מרכז פוקימונים. – חנות מוצרים. – מסעדה. פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – TM69 Rock Polish. – Shoal Salt.

קרא עוד »

הר חרמון

בניינים: – מכון הקרח (לדף של מנהיג המכון – לחצו כאן). – מרכז פוקימונים. – חנות מוצרים. – מגדל השידור ומעבדת המאובנים. חפצים: – Icy Rock. – Ice Heal. – TM79 Frost Breath. – TM61 Will O Wisp. – Never Melt Ice. – שוקו. – המאובן Tusk Fossil (לשחזור וואלי). שונות: – מפגש עם החייל של הצבא. …

קרא עוד »

דרך 89

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – 4 גרגרי Ganlon. – 4 גרגרי Pomeg. – 4 גרגרי Sitrus. – 4 גרגרי Lum. – 4 גרגרי Aguav. – 4 גרגרי Enigma. – 4 גרגרי Custap. –  TM29 Psychic. – TM07 Hail. שונות: – 2 קרבות …

קרא עוד »

נהריה

בניינים: – מרכז פוקימונים. – חנות. חפצים: – 2 Max Repel. – TM87 Swagger. שונות: – קרב מול היריב/ה. – איש החידות. – האפשרות לקבל את קספירל בעבור מדוזה.

קרא עוד »

דרך 4

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – 4 גרגרי Salac. – 4 גרגרי Pecha. – TM18 Rain Dance. – TM06 Toxic. שונות: – 3 קרבות מאמן.

קרא עוד »

חיפה

בניינים: היכל המלמדים (לימוד כל ההתקפות של Move Tutors). מגדל משרדים. גן חיות. מכון הרעל (לדף של מנהיג המכון – לחצו כאן). מפעל כימיקלים. בית כנסת. מוזיאון המדע-טק. משנה השמות. פסל של קיאווק. פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – אבן ירח (Moon Stone). – …

קרא עוד »

דרך 77

פוקימונים: (לחצו על התמונה הרצויה על מנת להגיע לדף הפוקידע של הפוקימון) חפצים: – 4 גרגרי Micle. – 4 גרגרי Starf. – 4 גרגרי Lansat. – Shell Bell. – 4 גרגרי Petaya. – TM04 Calm Mind. – TM100 Infect Syringe. – 8 גרגרי Liechi.

קרא עוד »