ראשי / מידע / הכיסלצת היומית / הכיסלצת היומית: טמבל בונה חבית / מיכאל אלבוים (דור 4)

הכיסלצת היומית: טמבל בונה חבית / מיכאל אלבוים (דור 4)

טֶמְבּוֹנֶה (טמבל+בונה) ~> חָבוֹנֶה (חבית+בונה)

הכיסלצת של היום היא Bidoof, הלחם של Beaver (בונה) לצד Doofus (גולם, טמבל), וביפנית bippa, הלחם של בונה לצד deppa (שן קדמית בולטת). אפשר להלחים את טמבל ובונה ונקבל טמבונה, אבל חבל לפספס את עניין השיניים. בכל זאת, לא הצלחתי להלחים את שן ובונה בשום דרך, ויש קסם בכיסלצת הטפשית הזאת, אז נישאר עם טמבונה.

ברמה 15 טמבונה מתפתחת ל-Bibarel, הלחם של בונה ו-Barrel (חבית), וביפנית biidaru, הלחם של בונה ו-taru (חבית), אולי כי הכיסלצת היא שמנמנה ועגולה כמו חבית. נלחים את חבית ובונה ונקבל את השם הפשוט, חבונה.

הידעת? בגלל העיצוב המגוחך של טמבונה, במשך שנים היא הייתה ידועה לשמצה בתור התגלמות הדביליות בפוקימון, והתפקיד העיקרי שלה היה להחזיק מתקפות HM (מכונה נסתרת), שהיו נחוצות כדי לסיים את המשחקים המקוריים, אבל תפסו מקום של מתקפות יעילות יותר. במשחקים העדכניים מתקפות ה-HM הוסרו, וכעת טמבונה היא כיסלצת חסרת תועלת. עם זאת, ההתפתחות חבונה היא הכיסלצת היחידה מסוג מים/רגיל, כך שעוד יש לה מקום ייחודי במשחקים.

מלך הרטיבות:

לעמוד הפייסבוק של מיכאל אלבוים: https://www.facebook.com/Elboim

6 תגובות

 1. Avatar
  ליו מאמן האיווי

  חוח ידעתי שהוא טמבל אבל לא יעדיתי עד כמה!!!!!!

 2. יוסי המחריד
  יוסי המחריד

  איי מת על בידוף🦝

 3. Avatar

  לא סלוופוק נחשב הפוקימון הכי טמבל? בכל מקרה אחלה רשומה אבל עכשיו טמבונה הוא אל ביחד עם מג'יקארפ רטטה ולפי חלק מהאנשים גם ווידל

 4. Avatar

  אני לא זורם איתך…

 5. Avatar

  אתה לא צריךוגם לא חייב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.