ראשי / מידע / הכיסלצת היומית / הכיסלצת היומית: בלונים שחוטפים ילדים / מיכאל אלבוים (דור 4)

הכיסלצת היומית: בלונים שחוטפים ילדים / מיכאל אלבוים (דור 4)

קָלִילוֹן (קליל+בלון) ~> רוֹכֵף (רוכב+מרחף)

הכיסלצת היומית היא הסיבה שאתם לא רוצים לקחת את הילד שלכם לביקור בבית הקברות. Drifloon זה הלחם של Drift (נסחף) ו-Baloon (בלון), או ביפנית fuwante, הלחם של fuwa fuwa (תצליל יפני של קליל, מרחף או אוורירי) או fuusen (בלון), לצד fuantei (לא יציב). אפשר להלחים את בלון ולא יציב ונקבל בלויציב או בלאיציב, אבל אני מעדיף שלא להשתמש בצירופי שלילה. אפשר אווירירי ומרחף (אוורירחף), או קליל ובלון (קלילון), וריחוף נשאיר להתפתחות.

ברמה 28 הקלילון מתפתחת ל-Drifblim, הלחם של נסחף ו-Blimp (ספינת אוויר), אף שלפי מראה הכיסלצת ברור שמדובר בכדור פורח. ביפנית fuwaraido זה שוב הלחם של fuwa fuwa, הפעם לצד Ride (לרכוב). יש גם ביטוי ביפנית, fuwaraidou, שאומר "ללכת בעקבות אחרים בעיוורון", ומכיוון שמדובר בכיסלצות מסוג רוח רפאים / מעופף שמרחפות בעיוורון לשום מקום או גורמות לילדים ללכת בעקבותיהן לאבדון (היי, אני רק מתרגם), הריחוף חשוב כאן. נלחים את רוכב עם מרחף ונקבל את השם המסתורי, רוכף.

מסר להורים: בואו נדבר רגע על הכיסלצות האלו. על פי התיאור של קלילון, הכיסלצת קושרת את עצמה לידיים של ילדים במטרה לחטוף אותם. אז בפעם הבאה שאתם רואים את הילד שלכם משחק בבלון, רק תוודאו שזו לא רוח רפאים בתחפושת שמתכננת לאכול אותו אחר כך.

ילדה שלא תחזור הביתה יותר:

לעמוד הפייסבוק של מיכאל אלבוים: https://www.facebook.com/Elboim

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.