ראשי / חדשות / חדשות פוקימון / עדכון חדשות פוקימון מאסטרס EX / נקרוזמאן – 4

עדכון חדשות פוקימון מאסטרס EX / נקרוזמאן – 4

מרגיש שעבר נצח מאז הפעם הקודמת, ועדיין, הנה אני שוב כאן, בסיקור מעט קצר מהרגיל של פוקימון מאסטרס. הרי בסופו של דבר, מה שאני מסקר פה בעיקר זה הדמויות החדשות, והפעם יש לנו רק שתיים… אבל אני אנסה בכל זאת. אז מה המצב כולם, נקרוזמאן כאן, ובואו נסתכל מה מתוכנן לנו בחודש אפריל במשחק.

דבר ראשון, על תחילת החודש נקבל אירוע לכבוד חגיגות האביב (שזו פשוט דרך מפונפנת לומר "חג הפסחא"), ואיתו כרגיל שתי דמויות עונתיות שיהיו פה לזמן מוגבל. והסט שקיבלנו הפעם… מעניין. בואו נתחיל עם המשונה יותר:

לא ברור לי מי החליט להפוך את ברג לווילי וונקה ולתת לו טוגפי, אבל התוצאה… מעניינת. בתור דמות תמיכה הוא לא רע בכלל – ריפוי + העלאה של דיוק, הגנה וסיכוי למכות קריטיות, זה מאוד שימושי – אבל בכל מה שנוגע לתקיפה, הוא… בלתי צפוי, במלוא מובן המילה. בחיים לא חשבתי שתהיה במשחק דמות עם מטרונום, בטח שלא בתור מהלך התקיפה היחיד שלה, אבל הנה אנחנו כאן. אני בהחלט מצפה לראות דברים מצחיקים איתו.

הדמות השנייה שלנו היא לא אחרת מאשר מיי ולנוני – זאת אומרת, לופאני. אבל באמת, רק לי התלבושת הזאת מזכירה את הפוקימון הראשון שאתה רואה כשאתה מתחיל לשחק בפוקימון כחול-לבן? הקונספט של הדמות הזאת הוא משהו שלא ראינו כמותו – היא מתחילה בתור דמות תמיכה מסוג נורמל, אך ברגע שהיא משתמשת במהלך הסינק שלה היא הופכת לדמות תקיפה מסוג לחימה! מעניין לראות איך ינסו לעבוד עם הקונספט הזה בהמשך, כי אני בטוח שהיא פתחה את הדלת להרבה פוקימונים אחרים (לדוגמה טורצ'יק, בהנחה שאשכרה נקבל אפשרות לפתח אותו).

אז אלה כל הדמויות שמצפות לנו. אולי נעבור על אירועים ותוספות קטנות שנקבל? טוב: אצטדיון האלופים עובר לליגת יונובה; עוד פרק יתווסף לסיפור הראשי; נקבל הרצה מחדש של הבאנר של אן (ומן הסתם גם הפעם אני לא אצליח להשיג אותו), ביחד עם זירה אגדית של טורנאדוס; בארי, ליף וגוזמה מקבלים אי אקס; ליף גם מקבלת גריד; יש הרצה מחדש של האירוע של זיניה כולל גריד חדש ולא מרשים במיוחד בשבילה… וזהו, כנראה. יש עוד באנרים רגילים פה ושם, וגם איוונט ביצים, אבל חוץ מזה – זהו. אז בגלל שלא השתנה כלום מאז הפעם האחרונה, אני מניח שאני יכול לגמור גם את הסיקור הזה באותה צורה. ~אהמ~

איפה לעזאזל פרימרינה –

רגע, מה?

מה זאת אומרת, "הם כן פה"?!

תקראו לי נביא, תקראו לי חוזה, אבל אפילו אני לא יכולתי להאמין לזה. אליו וסלין כאן, ביחד עם פופליו וראולט! למסכת רויאל ואינסינרואר כנראה נאלץ לחכות עוד קצת. הם מגיעים ביחד עם אירוע של מאמנים מאלולה, שיציג גם את לאנה וקיאווה למשחק, וככל הנראה כמו מאלו גם הם יאלצו לחכות שנה עד שיהיה אפשר להשיג אותם. אבל בואו נתמקד במה שיש לנו כאן!

אליו מגיע עם פרימרינה, ואני לא מתלונן. הוא דמות תמיכה בסיסית אבל מוצלחת, עם בונוס קטן של שינה בזכות השירה שלו. אין לי הרבה מה לומר, אז למה שלא נעבור הלאה?

סלין ודסידיואיי מבטיחים לא רק בגזרת דמויות התקיפה מסוג עשב, אלא גם מסוג רוח – כבילת הנשמות שלהם נראית מבטיחה. חוץ מזה, התוספת של האפקט החדש עשויה לרמז על גימיקים חדשים לקרבות… קרבות שחקן על שחקן, אולי? מי יודע!

אז זהו להיום, וכן, הפעם אני בטוח. אבל עכשיו איך אני אסיים את זה? טוב, אם הצלחתי לגרום לשני אלה להופיע, אולי אני אוכל לחזור על ההצלחה שלי. אולי אבקש שגם דמויות שלושה וארבעה כוכבים יקבלו הרחבת גריד? לא, עכשיו כשכל דמויות החמישה כוכבים קיבלו הרחבה הסיכויים גבוהים גם ככה. כנ"ל לגבי דמויות חינמיות אחרות. אז איזו דמות אני באמת מרגיש שחסרה במשחק?

אה, ברור. ~אהמ~

איפה לכל הרוחות לוקאס?!

וכמו תמיד – היו שלום, ותודה על המג'יקארפים.

2 תגובות

  1. Avatar

    יש פופליו מגיע למאסטרס !!!!

  2. loozariyus

    נראה שיהיה נחמד החודש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.