ראשי / יצירה / המסע לתהילה: פרק 2 – הטוב שבתוך הרע והאופל המצוי באש / הראל

המסע לתהילה: פרק 2 – הטוב שבתוך הרע והאופל המצוי באש / הראל

בסיפור זה משתתפים פוקימונים ומאמנים ממחוז מפלצות כיס. אם אתם לא מכירים את הפוקימונים, אתם יכולים להיכנס לפוקידע של המחוז ולראות את הפוקימון ואת הנתונים שלו: https://www.pocketmonsters.co.il/?p=87980

= = = = =

שני הפרקים הראשונים מפורסמים מחדש, משום שכעת הוגשו פרקי ההמשך ואנחנו חושבים שכדאי שתרעננו את הזיכרון שלכם בנוגע למה שקרה בתחילת הסיפור לפני שנפרסם פרקים חדשים. מקווים שתהנו.

= = = = =

"בוקר טוב לך! אתה אוהב לישון הרבה אני רואה", צעקה הילה על הראל.

"אפשר קצת שקט? הרגע קמתי", אמר הראל.

הראל היה עייף מאתמול וכל מה שהוא רצה היום זה להישאר בחדר במרכז הפוקימונים אבל נראה שלהילה יש תוכניות אחרות.

"שתום יגמור להתקלח אני אכנס אחריו ואז נצא לשופינג כפיצוי על אתמול", הילה הודיעה להראל.

"מי מתקלח בבוקר? בכל מקרה, אני נשאר היום בחדר לנוח קצת", הראל אמר.

"היום נביס את סטטיק!" צעק תום מהמקלחת.

"מה יש לאח שלך שהוא צועק במקלחת!" רטן הראל.

הראל לא אהב שלתאומים יש תוכניות להיום. כל מה שהוא רוצה זה לנוח ולראות קצת טלוויזיה בחדר. הוא גם ידע שיהיה ריב בין תום להילה מכיוון שלשניהם יש תוכניות אחרות להיום. הוא פשוט לקח את הטלפון שלו ויצא מהחדר למסדרון, שם הוא נזכר שהוא שמע מכמה אנשים בחדר לידם שיש חדר מנוחה עם ספות וטלוויזיות שאפשר לנוח שם. הראל מאוד אוהב לצפות בטלוויזיה מאז שהוא היה ילד, בעיקר בקרבות פוקימון. הוא שמע על כך שליגת אינדיגו נפתחת מחדש בסגנון המכונים של גאלאר, אז הוא חשב לעצמו לצפות בכמה קרבות מכון של מכון האש, ואם הוא יגמור את זה מהר, אז גם עשב לא יזיק. הוא ירד למטה לקומה הראשית וחיפש את החדר הזה.

לאחר כמה דקות חיפוש, הוא מצא את זה ליד איזור המנוחה של הפוקימונים. בחדר חיכו לו עשר ספות גדולות עם עור רך, נעים ויקר, חמש טלוויזיות 70 אינץ' עצומות, עם מערכת קול חדשנית ביותר. הראל התלהב כל כך וכבר בא לשבת על אחת מהספות. הוא בעיקר התלהב מזה שאין שם אף אחד, כל החדר הזה שייך לו!

אבל לאחר כמה רגעים נעמד שם בחור ועצר את הראל.

"הכניסה לחדר הזה מותרת רק לאנשים שמחכים בזמן הניתוח של הפוקימון שלהם", אמר הבחור.

הראל נזכר שקוהיט של תום עדיין בחדר ניתוח.

"הקוהיט של חבר שלי נמצאת בניתוח, הוא יצא ממרכז הפוקימונים אז אני כאן כדי לוודא שהוא בסדר", אמר הראל.

"אה, אז זה בסדר, אתה יכול להישאר", אמר הבחור.

הראל התיישב על אחת מהספות הדליק את אחת הטלוויזיות, הוא נכנס לקטגוריית "קרבות פוקימונים" בטלוויזיה ובתוך הקטגוריה הזאת הוא נכנס לקטגוריית "ליגת אינדיגו" ושם הוא נכנס לקטגוריית "קרבות מכון" ושם הוא נכנס לקטגוריית "סוג אש". היה שם הקלטות של יותר מ-20 קרבות מלאים מהקרבות של עוזרי המכון עד לקרב הראשי.

– באותו זמן –

תום יצא מהמקלחת והמשיך לזמזם "אנחנו נביס את סטטיק!"

"תסתום כבר תום, יש לך הרבה טעויות! דבר ראשון, אנחנו לא הולכים להילחם נגד סטטיק. דבר שני, אתה עשית רק קרב אחד בחייך שבו הפוקימון שלך נפצע קשות. אה, ודבר שלישי, ראית את הראל?!"

"לא, חשבתי שהוא רב איתך, אני אתקשר אליו".

תום לקח את הטלפון וראה שהראל השאיר לו הודעה: "היי תום, אני נמצא במכון ויצמן, אל תדאגו לי, תהנו בהמשך היום שלכם :)"

"הוא רשם שהוא במכון ויצמן ושלא נדאג לו", אמר תום.

"טוב, אז נראה לי שהיום נתפצל. אני אלך לשופינג, אתה לחשמל הסטטי הזה שלך והראל במכון לחנונים".

"דבר ראשון הילה, סטטיק הוא לא חשמל סטטי. חוץ מזה שהוא מאוד פופולרי. את בעצמך היית מעריצה שלו, אז מה את משחקת את עצמך? ודבר שני, מכון ויצמן הוא לא מכון לחנונים. זה היה המקום שרצית לעבוד בו מגיל 9, את זוכרת?"

"אוי, התקופות הרעות בחיי אל תזכיר לי אותם".

הילה לקחה תיק קטן, שמה בו כסף, את הטלפון שלה, את החמישה פוקדורים שלה וכמובן את נגביר שהוציאה אותו מחוץ לפוקדור שיסתובב איתה, היא יצאה מהחדר, ירדה למטה והלכה לקניון.

תום פשוט לקח את הטלפון שלו, את הפוקדורים כמובן וירד לראות מה שלומו של קוהיט, לראות אם הוא יכול כבר להילחם איתו. הוא ירד למטה, נכנס לחדרי הניתוח, שם הוא ראה דלת, הוא חשב שזה מוביל לחדרי הניתוח ושם קוהיט מחכה לו, אבל כשהוא פתח את הדלת, הוא ראה את הראל שוכב על ספה ורואה טלוויזיה.

"הראל, איך הולך במכון ויצמן? שמעתי שגילו מאובן חדש, לא?" אמר תום ועוד שנייה הוא התפקע מצחוק למרות שכעס על הראל.

הראל נבהל פתאום הוא לא ידע מה לעשות, להודות באשמה? או להמציא תירוץ שיכול לתת לו עוד קצת זמן מול הטלוויזיה.

"אני.. אני אה בדיוק חזרתי ממכון ויצמן והלכתי לראות מה שלום קוהיט ואז פתאום מצאתי את החדר הזה ואז… ואז בדיוק אתה הגעת".

"טוב, נמאס לי מהתירוצים שלך, אנחנו הולכים ביחד להילחם נגד סטטיק תתארגן ונצא" אמר תום והתעצבן על הראל ששיקר לו ככה.

"קוהיט עדיין פצוע, אני צריך גם לאמן אותך ואת הילה לפני שתילחמו. אתם לא נלחמתם אף פעם", אמר הראל בעודו רוצה למשוך זמן.

"אני הולך לראות אם קוהיט בריא ואם כן, אנחנו הולכים למכון אז כדאי שתעלה לחדר לקחת את הפוקימונים שלך".

תום יצא מהחדר והגיע לחדר הטלפונים שם הוא נכנס לדלת השנייה שהייתה בחדר שהיא זו שהובילה לחדרי הניתוח, הוא הסתכל בזכוכיות של החדרים עד שראה באחד החדרים את קוהיט. תום שמח מאוד שראה שקוהיט בסדר גמור ואפילו ללא גבס, הוא יכול לעוף מצוין והוא בריא לחלוטין. תום אסף את קוהיט ובא להתקשר להראל.

"קוהיט בריא לגמרי, איפה אתה?"

"אני בחדר אספתי את כל מה שצריך, אני יורד למטה ונלך להתאמן, אי אפשר סתם ככה להילחם במכון".

הראל ירד למטה ונפגש עם תום, השניים יצאו לאזור בטבע עם עצים מסביב אבל עם הרבה שיחים הוא היה בין רחובות ליבנה היה שם שלט שהיה כתוב בו "דרך 410" שזה השם של האזור.

"קוהיט מסוג אש, רוב הפוקימונים כאן הם מסוג עשב או חרק, אני ממליץ לך לחפש פוקימונים ולהביס אותם. יש לך עליהם יתרון וזה יעזור לקוהיט להשתפר מאוד", הראל הסביר לתום מה לעשות וכיצד להתאמן, הראל מאוד רצה להתאמן עם סליאאון, אבל הוא העדיף לאמן את טורקאט על מיומנות אופל. הוא רצה שטורקאט ילמד מהלכים מסוג אופל שיעזרו לו בהמשך וגם נגד סטטיק.

תום לעומת זאת רצה לאמן את קוהיט שלו שיתפתח, לא משנה מה.

"השתמש בגחלת! תשרוף את כולם קוהיט", אמר תום לקוהיט שנלחם נגד שלושה ריצ'יליץ', קוהיט שרף את כולם והביס אותם בשניה.

"כל הכבוד קוהיט, אתה ענק!" אמר תום והתלהב מאוד מקוהיט למרות שזה לא היה מרשים ביותר למרות שתום לא ציפה שהוא יצליח לנצח אותם בכזאת קלות למרות היתרון בסוג ולמרות גם העובדה שהם בסך הכל חרקים.

"אם תתרגש מזה, אתה תפסיד נגד סטטיק בטוח, יהיה לך קרב יותר מקשה נגד סטטיק, יש לו יתרון סוגי עליך מכיוון שקוהיט מסוג מעופף. אתה צריך להתאמן הרבה יותר קשה, לדוגמה נגד 20 ריצ'יליץ' לפחות, רק ככה תתחזק!"

תום היה קצת עצבני מהשחצנות של הראל.

אבל תום עשה בדיוק מה שהראל אמר לו, הוא הרים 20 ריצ'יליץ' לתוך תיק שלו. "אתה מוכן קוהיט? אני עומד להוציא אותם". קוהיט הנהן בראשו ותום שפך את 20 הריצ'יליץ' מהתיק. "עכשי קוהיט, גחלת!" קוהיט השתמש בגחלת שהצליחה לחסל 5 ריצ'יליץ' שזה מספר מכובד ביותר, אבל נשארו עוד 15 שבזה הרגע השתמשו בסם רעיל על קוהיט מבלי שהספיק להגיב, תום גם לא הספיק להגיב, מה שגרם לכך שקוהיט נפגע מ-15 מהלכים של סם רעיל.

"קוהיט לא!" צעק תום שלא מאמין שזה קרה לקוהיט שוב ושהוא יצטרך לחזור לבית החולים אפילו מפציעה קשה יותר, אבל זה לא הסוף, הריצ'יליץ' לא הפסיקו כאן, הם ירו עוד 15 סמים רעילים לעבר קוהיט.

"טורקאט השתמש בזנב ברזל".

טורקאט העיף את כל הרעל לעבר הרצפה ותום כמעט התעלף. הוא היה בטוח שזה יפגע בקוהיט וקוהיט לא יצליח לשרוד את זה וכנראה ימות, הוא איבד תקווה עד שטורקאט הגיע והציל את המצב.

"עכשיו להביור, תחסל את כולם!" פקד הראל על טורקאט, טורקאט השתמש בלהביור וחיסל את כל ה-15 ריצ'יליץ' במהלך אחד. תום נלחץ אבל גם התרגש באותו זמן, הוא ראה את הרמה של טורקאט והוא חשב לעצמו בראש שזו הרמה שהוא רוצה שקוהיט יהיה!

תום עמד במקום ודמיין את קוהיט ברמה של טורקאט אבל אז הכה בו המציאות, קוהיט על הדשא פצוע על סף מוות, תום הרים אותו ומיד רץ למרכז הפוקימונים. אחרי כמה דקות הוא הגיע הכניס את קוהיט לטיפול נמרץ והתקשר להילה.

הילה הייתה בדיוק בדרך חזרה מהקניון עם שתי שקיות גדולות מלאות בבגדים והיא הייתה מאושרת סופסוף שהיא הצליחה לקנות דברים במסע הזה, אבל אז היא שמעה צלצול מהטלפון שלה, היא ענתה והיא ראתה שזה תום בטלפון, רק שהוא לא היה הכי מאושר בעולם.

"הילה, קוהיט הוא… הוא אהה, קוהיט בטיפול נמרץ, אני לא יודע אם הוא ישרוד. הוא חטף כמות עצומה של רעל לגופו, אני כזה טיפש, איך יכולתי? איך יכולתי לתת לדבר כזה לקרות הוא במצב הזה בגללי, אם הוא ימות – אני יהיה רוצח, אני לא אסלח לעצמי אף פעם. אני כזה טיפש".

תום בכה והתפרק לגמרי הוא ידע שקוהיט במצב הזה בגללו ואסור לו לתת לו למות, הוא רץ ממרכז הפוקימונים והוא התקשר לבוזוקי, הוא שמר את המספר שלו ליתר ביטחון. תום דיבר עם בוזוקי ואמר לו שהוא צריך את עזרתו. תוך דקות בודדות בוזוקי הגיע ותום ביקש ממנו להקפיץ אותו לנהריה, בוזוקי הקפיץ את תום וחיכה לו בכניסה לעיר.

תום נזכר באגדה על הפוקימון שיכול לרפא כל מצב סטטוס. לפי האגדה, הוא היה חצי דרקון וחצי פיה והיו לו את כוחות הריפוי המרשימים ביותר שנודעו לבני האדם. בפעם האחרונה שמישהו ראה אותו, זה היה בדיוק בעיר הזו.

תום רץ בכל העיר עד שהוא מצא בן אדם ולידו עמד לו קספירל, שומר גן עדן לשעבר. תום ירד על הברכיים והתחנן בפני קספירל שיבוא איתו. תום אמר לו שהוא עשה טעות ושהוא צריך לתקן את זה מהר שלא יהיה מאוחר מידי. תום אמר לקספירל שהוא מבטיח לו שהוא יהיה יום אחד אגדה שתציל את ישראל אם קספירל יבוא איתו. קספירל הסתכל לתום בעיניים וראה את אותו ניצוץ. זה היה כאילו הוא הבחין במה שהרצל, בוזוקי ועוד רבים אחריו יראו.

קספירל פנה אל האדם שלידו ונראה שהם מדברים ביניהם בטלפתיה. אחרי כמה רגעים, האדם אמר: "אני מבין".

לא עבר רגע וקספירל פנה אל תום: "תפוס אותי, אני שלך!"

תום שמע את הקול של קספירל בראשו והוא לא חשב פעמיים, הוא שלף פוקדור וזרק אותו לעבר קספירל. הבן אדם שעמד לידו היה כבר שרוי בדמעות. קספירל ננעל בפוקדור. תום, שתמיד רץ ללא מעצורים מצא את עצמו מרותק למקום, לא מסוגל לזוז. הפעם זה היה משהו טוב. הוא יכל לחשוב על הטעות שעשה וללמוד לפעם הבאה. הייתה לתום את ההזדמנות לתקן את העוול שהוא עשה, והוא לא התכוון לפספס את ההזדמנות הזו.

– בינתיים בדרך 410 –

"טורקאט, השתמש בהסתערות להבה".

הראל נלחם נגד מאמן עם קדברה והייתה לו תוכנית איך לנצח ולאמן את טורקאט עם מהלכים מסוג אופל.

"קדברה על חושי!" צעק המאמן על קדברה.

טורקאט רץ במהירות מטורפת לעבר קדברה, אך פתאום הוא נעצר במקום מהמתקפה העל חושית של קדברה.

"עכשיו תרסק אותו, קדברה!" אמר המאמן שנראה בטוח בניצחונו.

קדברה הרים את טורקאט ואז ריסק אותו על הרצפה וחזר על הפעולה שוב ושוב.

טורקאט התרסק שוב ושוב ולא יכל לעשות כלום, כמו בובת וודו.

"טורקאט, תקשיב לי טוב, אתה תספוג את המכות ותהפוך אותם לזעמך, תיקח את הטוב ותהפוך אותו לאפל, אתה לא טורקאט עכשיו, אתה מישהו אחר, אפל יותר, חזק יותר, זועם יותר, שיודע לנקום וגם יודע לעצור ולשלוט בעצמו, אתה מנצל את הטוב ולא הופך אותו לרע, אתה הופך אותו לאפל כי טורקאט, אתה לא מפלצת, אתה פשוט יודע לנצל את האפלה שבתוכך, אני סומך עליך שתשלוט בעצמך!"

"טורקאט!!!! אגרוף צל!" טורקאט יצא מהשליטה העל חושית של קדברה, עיניו היו בצבע שחור, צבע של זעם ולא של אש, צבע של אופל אבל אופל בשליטה. טורקאט זינק לעבר קדברה ופגע בו מכה ישירה לראש.

"טורקאט, כדור צל!"

"קדברה, קרן על חושית!"

כדור הצל נטרל בקלות את הקרן ופגע בקדברה במכה ישירה.

"בוא נגמור את זה! נקמה!!!"

טורקאט זינק על קדברה חסר האונים, מרוסק על הרצפה, אבל עדיין חי ונושם, כי אחרת טורקאט לא היה פוגע בו, הוא יודע לשלוט בעצמו! טורקאט פגע בקדברה, עילף אותו ונקם את פצעיו. באותו רגע טורקאט הבין שלא משנה מי יפגע בו, הוא יחזיר, וזה יהיה חזק יותר!

ועד הפעם הבאה… המסע נמשך!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
npc
npc
11 months ago

הסיפור הזה ממש נותן לי וייבים של הסדרה פוקימון מסעות.
הראל מזכיר את אש, דמות עם ניסיון בפוקימון אבל למרות זאת הוא לא ממש חזק למרות שהוא מנוסה הרבה (היה רשום בפרק הקודם שהראל עם הליטן שלו כבר שנתיים).
תום מזכיר את גו, לוקח השראה מהראל ומכוון לפסגה.
והילה את קלואי, אומנם לא תמימה כמוה אבל היא מזכירה לי אותה.
בכל מקרה פרק מצוין!

המלך!!
המלך!!
11 months ago

חביב, תפסיק עם הקטע של "המבט בעיניים" "הייעוד" ודברים כאלה, זה נותן לסיפור תחושה של משהו צפוי. גם תנסה לתת לגיבורים טיפה היגיון בריא

אנונימי
אנונימי
11 months ago

סיפור יפה מאוד.

עילאי
עילאי
11 months ago

סיפור טוב אבל קצת מרגיש לי יבש, כנראה בגלל שזה ההתחלה של הסיפור

איתי
איתי
11 months ago

נחמד, נחמד.

Anonymous
Anonymous
11 months ago

לא קראתי את הפרק הראשון אבל זה טוב

למ"א (ליו מאמן האיבי)
למ"א (ליו מאמן האיבי)
11 months ago

סיפור אלוהי

פיצ׳ו המלך.
פיצ׳ו המלך.
11 months ago

אהבתי, כמו כן פיצו שולט.

Anonymous
Anonymous
11 months ago

הדמויות מתנהגות כמו בני שנה, העלילה צריכה להתבגר.

ברייב
ברייב
11 months ago

סוף סוף האתר חזר, זה אומר שגם הסיפור הזה?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x