ראשי / יצירה / מחוז בירדיה / מאחורי הקלעים של מחוז בירדיה / טל הרוש

מאחורי הקלעים של מחוז בירדיה / טל הרוש

#1 דודוליף. זן: פוקימון הדודו. סוג: עשב. יכולת: overgrow. שרשרת התפתחות: רמה 15 – ביגראס, רמה 36 – טריגל. תיאורי פוקידע: מאחר ואינו יכול לעוף, פוקימון זה מתעטר במקור חד וגדול כאמצעי הגנה, רגליו הארוכות מאפשרות לו לרוץ למרחקים ובמהירות.

#2 ביגראס. זן: פוקימון העלה הגדול. סוג: עשב ומעופף. יכולת: overgrow. שרשרת התפתחות: ראה דודוליף. תיאור פוקידע: כשמתפתח, מתפתח איתו גם הביטחון העצמי שלו, הפוקימון הזה לא מפחד מאף אחד ולעולם לא יסרב לאתגר. ככל שהעלה על ראשו גדל,אפשר לדעת שהוא קרוב יותר להתפתחות.

#3 טירגל. זן: פוקימון העיט. סוג: עשב ומעופף. יכולת: overgrow. שרשרת התפתחות: ראה דודוליף. תיאורי פוקידע: כשמעופף יוצר פרצי רוח חזקים כתוצאה מגודל כנפיו. פוקימון זה קשה מאוד לשליטה ורק מאמנים חזקים מאוד יצליחו לשלוט כראוי בענק המעופף הזה.

#4 קרוקוספייק. זן: פוקימון התנין הקוצני. סוג: מים. יכולת: iron bars שרשרת התפתחות: רמה 15- קרוקונייל, רמה 35- קרוקוגאטור. תיאורי פוקידע: פוקימון קשוח שמעדיף את חברת עצמו. כשמרגיש שלא בנוח, עלול להצליף בזנבו הקוצני.

#5קרוקונייל. זן: פוקימון התנין הקוצני. סוג: מים ואופל. יכולת: iron barbs. שרשרת התפתחות: ראה קרוקוספייק. תיאורי פוקידע: כשמתפתח, מתגלה צד רך יותר באישיותו, אך הוא עדיין מעדיף להתרחק ממגע ישיר. כוחו ומשקלו גדלים והוא מסוגל להכריע כל יריב שוה גודל, אם רק ירצה מספיק.

#6קרוקוגאטור. זן: התנין הזקוף. סוג: מים ואופל. יכולת: iron barbs. שרשרת התפתחות: ראה קרוקוספייק. תיאורי פוקידע: פוקימון קשוח וחזק, נוטה להתרחק מחברה, אך אם ימצא את מאמנו ראוי מספיק, הוא יעמוד לצידו באש ובמים.

#7סניילר. זן: פוקימון חילזון האש. סוג: אש. יכולת: keen eye. שרשרת התפתחות: רמה 12- פליימלר, רמה 32 – פליימאר. תיאורי פוקידע: פוקימון חברותי שנקשר מהר מאוד לבעליו, עד כדי תלות.הוא מאוד איטי אבל הוא מחפה על כך ברוח לחימה ובדיוק המושלם שלו, שהוא תוצאה של עיניו המפותחות.

#8 פליימלר. זן: פוקימון חילזון האש. סוג: אש וחרק. יכולת: shell armor. שרשרת התפתחות: ראה סניילר. תיאורי פוקידע: כשמתפתח עיניו מתקצרות וראיתו חלשה משהיתה, אך הוא מתחזק, ידיו נעשות שריריות יותר, והוא לומד לנוע בעזרת ידיו במהירות. כונכיותו מתחזקת והיא מעניקה לו הגנה מושלמת בשעת צרה.

#9 פליימאר. זן: פוקימון הלהבה. סוג: אש ולחימה. יכולת: rough skin שרשרת התפתחות: ראה סניילר. תיאורי פוקידע: כשהפוקימון מתפתח הוא מאבד את כל מאפייני החרק שלו, אבל מנגד ידיו מתחזקות והוא מצמיח רגליים. הוא ניהיה קשוח וחזק, עורו מתקשח, ופגיעה בו נעשית כמעט בלתי אפשרית. בשלב זה כל האופי המתוק שלו נעלם, והוא ניהיה קר ומרוחק, וקשה לעורר את תשומת ליבו אליך.

#23 פינקאוור. זן: פוקימון הפרח השמח. סוג: עשב ופיה. יכולת: solar power. שרשרת התפתחות: רמה 30- פלייוור. תיאורי פוקידע: פוקימון שמח, שאוהב את אור השמש. העלים בתחתית גופו משמשים לו כרגליים, ובעזרתם הוא נע ממקום למקום. הוא נוהג להסתובב ולפזר מריחו המתוק(sweet scent) כדי להרגיע פוקימונים עצבניים בסביבתו.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
incineroar
incineroar
4 months ago

קול!

Yoyo
Yoyo
4 months ago

טירגל נראה ממש טוב עם הצבעים

טל הרוש
טל הרוש
4 months ago

תודה רבה ליוסי היקר על העריכה. פוקימונים נוספים יעלו בהמשך!
אשמח לשמוע הארות והערות, וכן, אם אתם מעוניינים לשלוח לי רעיונות, או בכלל לעקוב אתם מוזמנים לעקוב אחרי בדיסקורד (Tal H).

עיני
עיני
4 months ago

יופי

אספריטזי
אספריטזי
4 months ago

אני עדיין אוהבת את החילזון

טל הרוש
טל הרוש
4 months ago

פתאום אני קולט שנחתכה לפליימלר הגבה בעריכה

טל הרוש
טל הרוש
4 months ago

קרדיט לאספריטזי על התמונה החדשה שלי של סניילר

מיוטו
מיוטו
4 months ago

יפה ביותר

מיוטו המלך
מיוטו המלך
4 months ago

טוב מאוד מחכה להמשך

Rimuru Tempest
Rimuru Tempest
4 months ago

אהבתי את טירגל

טל הרוש
טל הרוש
4 months ago

מוזמנים להכנס לשרת של בוזוקי בדיסקורד. שם אני מעלה מידי פעם רעיונות שיכולים למצוא את עצמם פה בסופו של יום

ויקטיני
ויקטיני
4 months ago

בלי להעליב פחות אהבתי את הרעיון השלישיה של סניילר נראית כמו שילוב של סלוגמה וצרמנדר

ויקטיני
ויקטיני
4 months ago

ולמקרה שאתם שואלים למה יש לי את אותה תמונה כמו למיוטו זה בגלל שאני אח שלו ואין לי מחשב משלי אז אני חולק איתו מחשב

Tal Harush
4 months ago

לא נעלב, תמיד פתוח להארות והערות, מה שכן נראה שמבחינת רוב הגולשים סניילר הוא ההתחלתי המועדף.
תסתכל אפילו התמונת פרופיל שלי מצוירת על ידי אספריטזי, שאהבה את סניילר.
שוב, אקח את זה לתשומת ליבי

14
0
Would love your thoughts, please comment.x