ראשי / יצירה / הסייר / הסייר – חלק ראשון / טל הרוש – פרק 5

הסייר – חלק ראשון / טל הרוש – פרק 5

 

"אז, מישהו מוכן לומר לי לאיפה הולכים?" טל צעק, מנסה להתגבר על רעש הרוח. "אתה מוזמן לנסות לשאול את היטמן, אבל לא נראה לי שהוא יענה לך" ענה הראל בצעקה משלו.

 

היטמן הוביל, רוכב על הדרגונייט הענקי שלו, מאחוריו הראל ופלאנרי על הטאלונפליים הזוהר של הראל, ומאחוריו לירון וטל התחרו בינהם מי יותר מהיר, הזאפ זאפ שלה או הצ'אריזארד שלו. "מה לעזאזל הוא עושה?" שאלה לירון והצביעה על היטמן. היטמן ישב על הדרגונייט שלו בישיבה מזרחית והיה עסוק במדיטציה, ולא היה נראה שהוא מודע לסביבה כלל. הם הביטו קדימה, וניסו לראות לאן הם עפים בדיוק, אבל לא ניתן לראות כלום חוץ מערפל סמיך. "היטמן! לעזאזל איתך ועם המדיטציה הדבילית שלך!!" טל צעק בזעם.

 

"אז…" הראל הפנה את ראשו אחורה "לירון, לא הבנתי מה עשית בדיוק אצל פלאנרי?" שאל, ממתי את משתמשת בפוקימוני אש בקרבות שלך?" לירון הסתכלה עליו כמו על מטומטם "מכל השנים שלך כמאמן פוקימונים לא למדת כלום?" שאלה "אני מתכוונת לאתגר את האלוף של ארקדיה, וכדאי שאדע להילחם לצד פוקימונים מכל סוג, גם פוקימוני אש" סיימה.

 

לאט לאט הערפל התבהר והם יכלו לראות רכס הרים גדול מולם, בשלב מסויים כשהם כבר היו די קרובים לרכס, הדרגוניט של היטמן צלל אל תוך הערפל. החבורה הביטו זה בזה ומשכו בכתפיהם, וצללו אחריו. "איך הוא יודע לאן לעוף בלי להסתכל?!" טל צרח תוך שהוא מנסה לא לעוף מהגב של הצ'אריזארד שלו. "איך את מחזיקה שם מאחורה פלאנרי?" שאל הראל "בסדר, תסתכל לאיפה אתה עף!" צעקה פתאום כשהראל כמעט ונכנס בסלע והרג את שניהם. לפתע היטמן נכנס עם הדרגונייט שלו לחור בסלע ההר, שהתגלה כמערה כשהחבורה התקרבו יותר. "שניכנס?" שאל טל "לא, בואו נשאר בחוץ, האויר נהדר!" אמרה לירון בציניות, והם נכנסו פנימה.

 

 

= = = = =

 

 

אליאס ישב במשרדו מתוסכל. עבר כבר שבוע מאז שהבטיח לאביו, אה סליחה… לאדון, שיצליח במשימתו במהירות, ועדיין אין לו שום דבר ביד, אפילו לא בדל מידע או שביב רעיון לאיפה להתקדם, המפלצת הזו יכולה להיות בכל מקום בסינו, ואם נרחיק לכת יותר, בכל מקום ביקום, והסיכויים שלו למצוא אותו הם אפסיים. הוא לעס את קצה העט שלו, וגירד בשיערו בתנועה עצבנית. ואז הרעיון נפל למוחו. כדי למצוא פוקימון עוצמתי אחד, צריך פוקימון עוצמתי אחר, או במקרה שלו, שלושה. הוא הוציא את מפת המחוז, פרס אותה על שולחנו, והחל לנעוץ סיכות במקומות מפתח לתוכנית שלו. סיכה ראשונה, שחורה, נעץ במיקום של הבסיס שלו, סיכה שניה, צהובה, נעץ במיקום של אגם אקויטי, סיכה שלישית, כחולה, נעץ במיקומו של אגם ואלור, וסיכה אחרונה, ורודה, נעץ במיקומו של אגם וריטי.

 

מאחוריו עמדו שניים מחילייו שהיו במשמרת במשרדו, והביטו בריכוז במעשיו, האישה שיחקה בשיערה הסגול הארוך בחיוך, והגבר ליטף לאיטו את חגורת הפוקדורים שלו. האישה קרצה לגבר בעינה, והוא חייך בחזרה. 'אורון תשמח' חשבו שניהם.

 

לאחר שהתחלפו המשמרות, שני החיילים ניגשו לאחת הפינות השקטות בבסיס, החיילת תיקתקה כמה מילים בפוקיפון שלה ושלחה אותן. כעבור רגע, זימזום נשמע והמסך זרח. הם קראו את הכתוב וחייכו זה לזו. "רעבה?" שאל החייל, והם החלו להתקדם לכיוון חדר האוכל.

 

כשנכנסו לחדר האוכל, הוא היה כמעט ריק "יופי, יותר בשבילנו" אמרה החיילת בחיוך. הם ניגשו ולקחו מגשים, עמדו טיפה בתור, וקיבלו את המנות שלהם. הם התיישבו והחלו לאכול, כשלפתע החיילת שמה לב לחייל מהשולחן הסמוך שמסתכל עליה במבט מוזר. היא לחשה משהו לשותף שלה, הוא חייך בתגובה והנהן בראשו. היא קמה ממקומה, ועברה לשולחן הסמוך.

 

"משהו מעניין?" שאלה בחיוך "חוץ מהפנים היפות שלך, אין שום דבר מענין בחדר האוכל המזורגג הזה" ענה החייל בחיוך משלו, חושף שתי שורות שיניים לבנות וחלקות. הוא היה גבוה וחסון, שיערו השחור היה קצוץ ומרוח אחורה בג'ל "אני ג'סי, ואתה?" שאלה החיילת ונגסה בקצה המזלג שלה "ג'ייק" ענה "נה, אני חושבת שאקרא לך קיפודי" אמרה בגיחוך. "כן אומרים לי את זה הרבה" ענה.

 

"אז, מאיזו פלוגה אתה במקור?" שאלה, מנסה להחיות מעט את השיחה "אלפא, אצל אדמין בלייז" ענה "את האמת, ממש באסה לעבור, אצל אדמין בלייז תמיד מענין, והוא שומר על משמעת מצד אחד, ומצד שני הוא תמיד דואג לחיילים שלו" אמר נגס בחתיכה גדולה ושמנה של בשר דאקלט. "אז, אתה עובד לבד?" שאלה ג'סי, וחתכה חתיכה מהבשר בצלחתה "לא, הפרידו אותי מהשותף שלי, וציוותו אותי מחדש" ענה "נו, והשותף החדש שלך חתיך כמוך?" שאלה בחיוך "שותפה" תיקן "היא הלכה רגע לשירותים , ונראה לי שאני רואה אותה חוזרת"

 

כעבור רגע אכן התיישבה מולם חיילת, והביטה בג'סי בתיעוב.

 

"ג'סי" אמרה בגועל.

 

"קאסידי" החזירה ג'סי באותו טון ועזבה את השולחן.

 

 

= = = = =

 

 

אורון ישבה במשרדה, והחלה לעבור על המידע שברשותה, היא רשמה הכל בפנקסה, וניסת לחבר את התמונה מחלקי הפאזל השונים שברשותה. #1 אליאס מתמקד באגמים וריטי, ואלור, ואקויטי #2 אליאס נראה מאוד לחוץ בתקופה האחרונה #3 בסיס דלתא שבפיקודו של אליאס נכנס בשבוע האחרון לאימונים מפרכים, שכוללים בין היתר: אימונים ללוחמה בסביבה מושלגת, בסביבת יערות, ובסביבת מים.

 

היא החלה לחבר את החלקים במוחה 'נראה שהפרחח החל להתעניין בשומרי האגמים מהאגדות, אבל למה?' שאלה את עצמה, היא החלה להבין 'הוא כנראה רוצה לתפוס אותם!' חשבה 'אבל למה לעזאזל?!' היא לקחה את הטלפון המיוחד שלה, בעל הקו הבטוח, ולחצה על הספרה שש שלוש פעמים. כעבור שני צילצולים, קולם של בלייז וסנואו נשמע בקו "כן, מה העניין" שאלה סנואו בקוצר רוח בולט "אתם לבד עכשיו?" שאלה אורון. "רק רגע" אמר בלייז "חברה, צאו מהחדר וחכו שאקרא לכם, אוקיי, אני לבד, דברי" "נראה שהפרחח מתעניין באגדת שומרי האגמים, והוא מתכוון לתפוס אותם" אמרה אורון "למה?" שאל בלייז "זה לא שחסרות לו משימות דחופות, מה יש לו לחפש במצוד אחרי אגדות?" "אני לא יודעת, אבל זה מה שאני מנסה לברר" ענתה.

 

"היי! ביקשתי לא להפריע לי!" נשמע קולו של בלייז ברקע "מה קרה?! תסלחו לי, אני חייב ללכת" אמר בלייז וירד מהקו.

 

"סנואו" התחילה אורון לומר "אני צריכה ממך טובה" אמרה בקול שקט. "דברי קצר, אמרה סנואו בקוצר רוח "תראי, את היחידה שלא שרפה את הקשר עם הפרחח בשלב זה או אחר," אמרה אורון "אני צריכה שתתחברי אליו, ותבררי מה הוא זומם"

 

"נשמע כיף" ענתה סנואו "תראי את העניין כסגור"

 

 

= = = = =

 

 

"איפה אנחנו?" שאלה פלאנרי בפליאה, היא התבוננה על הקירות סביבה, הם היו מלאים בהירוגליפים, שכללו בני אדם, ופוקימונים אגדיים כמו דיאלגה, פאלקיה, ארכיאוס, ראייקואזה, קיוגר, גראודון, גיראטינה, מיו, ודומיהם. היו שם גם ציורים לא ברורים של פוקימון מיסתורי, בכל מיני ורסיות שונות. היה ברור שהצייר לעולם לא ראה או שמע תיאור על הפוקימון, והוא צייר את התמונה שעלתה לו בראש. טל ולירון החלו להסתובב במערה וללטף את הציורים, בוחנים כל פרט לאט לאט. הראל פשוט נשאר להשען על הקיר, וצפה בכולם באדישות מה, כשהוא משחרר את סואר האינסינרואר שלו מהכדור, ונותן לו להתרשם מהמקום, דבר שעניין את החתול הגדול כמו השלג דאשתקד, והוא נשען על הקיר ביחד עם מאמנו וצפה בכולם במבט אדיש. "טיפוסי" מלמלה לירון וחזרה לציורים שעל הקיר. לפתע אחד הפוקדורים שלה נפתח, והפוקימון סדוזה יצא ממנו, זרועותיו הארוכות כרוכות כידיים ורגליים כדי שיוכל ללכת על האדמה בקלות. "לא יכולת להתאפק אה?" שאלה לירון את היצור המוזר "אלו בסך הכל ציורי מערות, זו לא ממש אומנות…"

 

"ברוכים הבאים למערת הנבואה" אמר היטמן. "או! תראו מי התעורר פתאום!" אמר טל בגיחוך, וזכה לאגרוף מפלאנרי בכתף "אאו! מה את רוצה?" שאל בקול פגוע. "שקט! תן לבנאדם לדבר!" לחשה לו בכעס.

 

"המערה הזו מתארת נבואה על העתיד, או העתיד הקרוב במקרה שלנו" אמר היטמן שהתעלם לחלוטין מהשטויות שהתרחשו לידו. "הנבואה מספרת על ארגון רשע שינסה לכבוש את העולם, וכדי לעשות זאת הוא יעזר בפוקימון אגדי שאין שווה לו, הפוקימון הזה יהיה גם עוצמתי וגם אינטיליגנט במיוחד, כך שהוא יוכל לשכנע את הפוקימונים התבוניים יחסית לעמוד לצידו, ולהשמיד את אלו שלא מבינים דברים במילים.. אני מניח שכולנו יודעם במי מדובר, הלא כן?" כולם הנהנו בראשם "במידה והארגון המרושע יצליח" המשיך היטמן בדבריו, "לא יהיה בעולם אף אחד שיוכל לעצור אותם" אמר והצביע על מיור שבו נראה כאוס מוחלט, כשפוקימונים ובני אדם נמלטים על נפשם מהפוקימון הלא ברור, והכל מסביב עולה בלהבות.

 

אז מה אנחנו אמורים לעשות?" שאלו הראל ולירון בתאום מושלם "הנבואה ממשיכה ומספרת על האחד שניחון במתנה מיוחדת, קשר אמיתי וטהור עם פוקימונים, והוא יוכל להרגיע את הפוקימון האכזר, ולסכל את תוכניותיהם של הצוות המרושע" סיים היטמן והצביע על ציור בו נראו האדם והפוקימון יחדיו.

 

"ואני מבין שהמשימה שלנו היא למצוא את האחד הזה" אמר טל ונאנח בקול "אז איפה מתחילים?"

13 תגובות

 1. הפרק הזה לקח הרבה השקעה וזמן, אשמח לראות את תגובתכם!

 2. פרק סך הכל טוב

 3. פרק מגניב אז הקשבת לי והכנסת את קסידי או שזה היה מתוכנן? הארגון קשור במקרה לשטן? מגניב שססדוסה נמצא ומעניין שהם אוכלים בשר פוקימונים מחכה להמשך ואחלה התחלה של אהבה לג'סי ומה קורה עם שני הסיירים שלנו?

 4. קאסידי הייתה בתכנון, אבל בגללך יהיה לה תפקיד פחות שולי. הסיירים שלנו אכן נעדרו מהפרק, יחזרו בפרק הבא

 5. אספריטזי

  זה ממש מעניין לראות לאיפה הסיפור ילך. עבודה טובה!
  (סדוזה=😍)

 6. פרק טוב אהבתי את הנבואה וגם את העיניין אם ג'סי וג'ייק

 7. אה אוקיי אבל כן הנבואה זה משהו ממש מגניב והאם בוץ' יהיה בתכנון?

 8. כמו שאתה רואה, קאסידי היא השותפה של ג'ייק עכשיו, אז לא, בוץ' מן הסתם לא יחזור

 9. מיוטו המלך

  איפה הסיירים הפרק בלעדיהם פחות טוב

 10. מיוטו המלך

  אבל בכללי פרק טוב

 11. הסיירים יחזרו פרק הבא.

 12. ממש מתגעגעים אליהם אה? חכו, יש בשבילהם תוכניות גדולות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.