ראשי / יצירה / מחוז בירדיה / הכירו את מחוז בירדיה! חלק חמישי! / טל הרוש

הכירו את מחוז בירדיה! חלק חמישי! / טל הרוש

ברוכים הבאים לחלק החמישי של מחוז בירדיה! היום נכיר את פוקימונים שאולי חסרי עמוד שדרה, אבל לא פחדנים כלל!

 

בנוסף, היום יחשף הפוקימון שנבחר מההצעות שלכם ברשומה הקודמת! גם הפעם אתם מוזמנים להעלות רעיונות לפוקימונים, ואולי הרעיון שלכם יככב ברשומה הבאה!

 

שנתחיל?

 

= = = = =

 

הכירו את – סקורפיאור!

29# סקורפיאור

זן: פוקימון המתחזה

סוג: חרק ואדמה

יכולת: run away

שרשרת התפתחות: רמה 25 – סנדיאר

תיאורי פוקידע: פוקימון פחדן מאוד, שחי באיזורי מדבר, ומנסה להמנע מקשר עם הסביבה. במידה וימצא, הוא ינסה להפחיד את התוקף בעוקץ הגדול שלו, אך אם התוקף יהיה אמיץ מספיק, הוא יגלה שהעוקץ מזויף ואין בו רעל, ויזכה בארוחה.

 

= = = = =

 

הכירו את – סנדיאר!

30# סנדיאר

זן: פוקימון האומץ

סוג: חרק ואדמה

יכולת: Brave Bug

שרשרת התפתחות: ראה סקורפיאור

תיאורי פוקידע: כשמתפתח, פוקימון זה גודל ומתחזק, כעת צבתותיו גדולות והוא לא מפחד מאיש. אם תתקרבו, הוא יתריע ברעשן שנמצא בזנבו, בין שתי הצבתות הגדולות שנועדו לשמור על הרעשן מפגיעה, כדי שתתרחקו, והוא לא יצטרך לפגוע בכם. היכולת שלו מאפשרת לו לחזק את הסטטים שלו בזכות האומץ שלו, כאשר הוא נלחם מול יריב ברמה גבוהה יותר.

 

= = = = =

 

הכירו את – ריינר!

31# ריינר

זן: פוקימון הגשמים

סוג: מים

יכולת: Water Absorb

שרשרת התפתחות: עם אבן ברק – סטורמר

תיאורי פוקידע: פוקימון זה מרחף בעזרת מים שהתאדו שהוא סופח, והוא משחרר אותם מעל שדות כדי לעזור לצמיחת התבואה. הוא פוקימון טוב לב, אבל גם שובב, ולא יהסס להרטיב גם אותכם, אם האוירה תהיה 'יבשה' מידי…

 

= = = = =

 

הכירו את – סטורמר!

32# סטורמר

זן: פוקימון סופת הברקים

סוג: מים וחשמל

יכולת: Storm Power

שרשרת התפתחות: ראה ריינר

תיאורי פוקידע: סטורמר מתפתח בעזרת אבן ברק, הוא משכפל את עצמו בהתפתחותו. הוא נעשה רגזן יותר, ונעשה רכושני למאמן שלו. הוא יחשמל בעוצמה גבוהה כל מי שיחשוב שמנסה לפגוע במאמנו, והוא ילחם גם במאמנו אם ירגיש שהוא לא ראוי לאמונו. היכולת שלו מאפשרת לו להכפיל את הכוח של מתקפת מכת ברק, בהתחשב בעובדה שהוא ענן סופות ברקים, זה די הגיוני בסופו של דבר.

 

= = = = =

 

הכירו את – ג'ליספארק!

33# ג'ליספארק

זן: פוקימון המדוזה הרגזנית.

סוג: מים וחשמל

יכולת: Electric Thouch

שרשרת התפתחות: פוקימון זה לא מסוגל להתפתח

תיאורי פוקידע: פוקימון רגזן, שכועס על כך שנסחף בזרם ולא מסוגל לשחות בכוחות עצמו. בגלל הכעס שלו, הוא נוטה לתקוף כל מי שבסביבתו, לא משנה אם אויב או ידיד. מומלץ להמנע ממגע איתו, כי היכולת שלו מאפשרת לו לשתק כל מי שבא איתו במגע. לכן מומלץ לתקוף אותו במתקפות שאינן פיזיות, כדי להמנע משיתוק.

 

= = = = =

 

ועכשיו לפוקימון שנבחר מהתגובות. ליו מאמן האיווי הציע פוקימון אגדי שסוגו נורמל אבל הוא מסוגל ללמוד את כל מתקפות האש, המים, העשב, והחשמל, בגלל שגופו עשוי מחומרים אלו.

 

הכירו את – אלמשד!

אגדי: אלמשד

זן: הפוקימון המשולב.

סוג: רגיל

יכולת: Fourth transformer

שרשרת התפתחות: פוקימון זה אינו מסוגל להתפתח

תיאורי פוקידע: פוקימון זה הוא אגדה, מעטים ראו אותו, וגם להם לא מאמינים. הוא מתואר כיצור דמוי שד שגופו מחולק לחשמל, עשב, מים, ואש. היכולת המיוחדת שלו מקנה לו את האפשרות לשנות את סוגו למתקפה בה הוא משתמש, כל עוד היא מהסוגים הנזכרים. כמו כן המתקפה מיוחדת שלו היא קרן ארבע, בה הוא יורה על יריבו קרן עוצמתית המורכבת מארבעת הסוגים שמהם הוא מורכב. יש הטוענים שהוא תוצר של ניסוי מדעי שנכשל, ואחרים טוענים שהוא יצא ישר מהגיהנום להעניש את החוטאים בעולם.

 

= = = = =

 

מוזמנים לספר לי איזה פוקימונים יותר אהבתם, ולהציע רעיון משלכם לפוקימון חדש.

מחכה לתגובות שלכם – טל.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
52 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
52
0
Would love your thoughts, please comment.x