ראשי / יצירה / הסייר / הסייר – חלק ראשון / טל הרוש – פרק 12 (אפילוג) + סקר לקראת החלק שני!

הסייר – חלק ראשון / טל הרוש – פרק 12 (אפילוג) + סקר לקראת החלק שני!

שבועיים עברו, מאז שהחבורה הביאה את ליסה וג'ון לבית החולים.

עבור ג'ון, זה כבר היה מאוחר מידי, אובדן הדם שלו, והפציעות המרובות, בינהן ריאותיו שנוקבו, היו מה שחתם את גורלו. הוא נקבר בטקס צנוע, בהשתתפות ידידיו המעטים. אברה הייתה גם היא בטקס, מבכה את חברה הטוב, לפני שהשתגרה מהמקום, ונעלמה. הטקס נגמר, אך ראיו התקשה לעזוב. הלב שלו שתת דם. הוא נשאר שעות ליד הקבר הטרי, מרטיב בדמעותיו את האדמה, שתחתיה שכב לו חבירו הטוב. האיש שהעניק משמעות חדשה לחייו, והאיש שנתן את חייו בשבילו. ראיו ישב שם שעות, כשהראל הגיע להחזיר אותו, השעה הייתה שעת ערב מאוחרת.

מרגע שראיו חזר לבית החולים, הוא לא עזב את מיטתה של ליסה. אמנם, חסימת העורקים שביצע בה ביום הקרב, הצילה את חייה, אך זה היה רחוק מלהיות מספיק. התברר, שבפציעתה, ליסה קרעה גיד מרכזי בידה, וההשלכות היו חמורות. הרופאים עבדו קשה, הצליחו להציל את ידה משיתוק, אבל שלוש מאצבעותיה של ליסה חדלו מלתפקד. כמובן שאת זה היא לא ידעה, כי הרופאים העדיפו להשאיר אותה מורדמת, בעקבות הפציעה שלה, שהייתה חמורה באופן מפתיע.

ראיו ישב ליד מיטתה במשך ימים, הוא כמעט ולא אכל, או ישן. במשך שבועיים שלמים הוא היה כך, עד שהעירו את ליסה. כשליסה פתחה את עיניה לראשונה, זה היה ממש לכמה רגעים. היא הביטה בבלבול סביבה, וראתה את ראיו, שקיות שחורות תחת עיניו, רדום בישיבה על כיסא ליד מיטתה. היא רצתה לומר משהו, אבל ראשה הסתחרר והמילים אבדו לה, וכעבור כמה רגעים, תשישותה גברה עליה, והיא חזרה לשנתה. למחרת, היא התעוררה שוב, הפעם, ערנית יותר, היא שמה לב למשהו שנעוץ בידיה, ומבט חטוף גילה לה שמדובר בצינור אינפוזיה. היא התרוממה בתנופה, וניסתה לנתק את המחט מידה, אך אצבעותיה לא נשמעו לה. הזרת, הקמיצה והאמה שלה, פשוט לא תפקדו. נחרדת, היא צרחה, והקפיצה את ראיו ששכב על הרצפה, שם הוא נרדם מותש לאחר שאחד הרופאים היה צריך את הכסא שלו להחליף נורה, ושכח להחזיר אותו.

ראיו המבוהל, שראה שליסה התעוררה, יצא מהחדר בריצה, וחזר עם הרופא התורן, שניסה להרגיע את ליסה המבוהלת. "חמודה" פתח הרופא "תשבי, תנוחי, את מבוהלת, ובטח לא יודעת היכן את-" התחיל לדבר, כשליסה קטעה אותו "אני בבית חולים, זה ברור. היד שלי חבושה, והאצבעות שלי לא זזות. את מה שיש לך להגיד לי דוקטור, תגיד עכשיו, אל תמרח אותי" אמרה ליסה בפנים כאובות.

"טוב" נאנח הרופא "לפי מה שהבנתי מהחבר שלך פה, אתם הסיירים מהאגם וריטי" אמר הרופא "ולפי טענתו, הייתה שם התקפה של ארגון בשם צוות אומגה, למרות שאין איזכור על זה בחדשות" אמר הרופא וכיחכח בגרונו, מכניס מרפק לראיו. "בכל מקרה, לפי מה שחברך סיפר לנו, את נפצעת בקרב, ונחתכת עמוק בידך הימנית. הפציעה הייתה חמורה משחשבנו, ואילולי החבר שלך פה, אולי לא היית איתנו היום" אמר הרופא "זו פציעה רצינית, ואיבדת הרבה דם" אמר הרופא ולקח נשימה.

"תגיע לנקודה דוקטור" אמרה ליסה, עיניה לחות "אתך הגיע לבית החולים, גם סייר זקן, ג'ון אירו שמו" אמר הרופא "לצערנו, הוא הגיע במצב יותר חמור משלך בהרבה. רסיסי קרח ענקיים היו נעוצים בחזהו, וריאותיו נוקבו. לא היה הרבה מה לעשות" אמר הרופא בפנים מושפלות, וליסה נגבה את דמעותיה, שהחלו לזלוג בשטף. בין הדמעות, היא יכלה לראות גם את ראיו מוחה את עיניו "ג'ון לא שרד, אך את היית יותר ברת מזל" אמר הדוקטור "אבל, היה לזה מחיר כבד. התברר לנו שגיד מרכזי בידך נקרע, וכל הטיפול שלנו, שאומנם הצליח להציל את השליטה בידך, לא הצליח להציל את אצבעותיך" אמר הדוקטור, ונדם.

ליסה הביטה בידה החבושה, וניסתה להזיז שוב ושוב את אצבעותיה, לשוא. היא נגעה בהן, ואפילו נשכה אותן בשיניה, אבל לא הייתה תחושה "אני מצטער" אמר הדוקטור "אבל תסתכלי על הצד החיובי" הוא המשיך "את חיה, הודות לחבר המסור שלך, שלא עזב את מיטתך לרגע" הוא הביט בראיו וצילו של חיוך עלה על שפתיו "הוא לא אכל, וכמעט שלא ישן, הוא היה על יד מטתך מהרגע שהגעתם, ועד לרגע זה, אם תשאלי אותי, הוא ראוי להערצה" אמר הדוקטור, ונד בראשו "לצערי בבית החולים יש יותר מפצוע אחד, ואני חייב לעבור לחדר הבא, אשאיר אתכם לבד בינתיים טוב? עמכם הסליחה, והחלמה מהירה" אמר הדוקטור, ויצא מהחדר.

"ג'ון?" שאלה ליסה בקול חלוש "ג'ון שלנו?" שאלה שוב. ראיו הנהן, המבט בעיניו היה כבוי, הוא ניסה לחייך אליה, אך לא היו בו כוחות, וכל מה שהצליח להפיק היה עיקום מוזר ועצוב של שפתיו. הם ישבו בשקט במשך כמה זמן, עד שטל נכנס לחדר בהפתעה, מלווה בנערה לא מוכרת, שיערה השחרחר והנפוח מפוזר לצידי ראשה, ופוקדור זהוב בחגורתה.

= = = = =

-אזלף?-

-אזלף!-

-יוקסי?!-

-תענו לי!-

דממה, אף לא קול אחד נשמע במוחי. שעות ארוכות שאני מנסה לתקשר איתם, וכלום. אני לא יודע מה לעשות, סביבי יושבת באופן קבוע להקה של דראוזי והיפנו, שחוסמת כל ניסיון לטלפתיה מיצידי, וזריקות מטשטשות מוזרקות לי כל הזמן. אני מוחזק במיכל זכוכית גדול, מוצמד לזכוכית בכל חלקי גופי על ידי אזיקי ברזל עבים, שמוצמדים לקיר הזכוכית בחוזקה. אני חלש מכדי לעשות משהו, וזה מטריף אותי.

זה ברור שהפושעים האלה לא חטפו אותי בשביל איזו מסיבת תה או משעמום, יש להם תוכנית גדולה, והם נראים ארגון מסודר. ואני בודד במערכה. אין לי מושג מה לעשות. את הנערים האלו, אני חושב שהצלחתי להציל, ובזה אני גאה, אבל איך נפלתי למלכודת? אני מתבייש בעצמי. אני שומע מידי פעם קטעי דיבורים, ולומד לאט לאט איפה אני, ומה מתוכנן לי, ואני לא אוהב את מה שאני שומע, ממש ממש לא אוהב.

"נו? האדמין מחכה" אמר אחד מהאנשים שהסתובבו בחדר. "תביאו איתכם את הדראוזים וההיפנו, שיתנהגו יפה, כל האדמינים כאן, והאדון העליון רואה הכל במסך" אמר האיש, שהיה נראה כמו האחראי במקום, וגרם לחלחלה בקרב אנשיו "ה-האדון?" שאל אחד מהם בפחד "בדיוק, אז תתנהגו כראוי" אמר האחראי. שני חיילים העמיסו את מיכל הזוכית שבו הייתי כלוא על עגלת מתכת, וכיסו את המיכל בבד. כעת, לא ראיתי כלום, אבל הרגשתי שהעגלה בתנועה. שמעתי דלת חשמלית נפתחת, נגררת מעלה לאט לאט, וקול צעיר ומוכר שאמר "היכנסו בבקשה"

הקול המשיך לדבר "ובכן האדון, התוכנית שלנו מתקדמת יפה, המבצע הוכרז כהצלחה מסחררת, ואני גאה להציג בפניך, את האחד והיחיד, שנחשב לאגדה, מספריט!" כיסוי הבד הושלך במהירות, וכל העיניים בחדר ננעצו בי. כעת זיהיתי את בעל הקול – היה זה הנער שפיקד על המבצע שהוביל ללכידתי. ראיתי את המבט הגאה בעיניו, ורתחתי. ניסיתי להשתחרר, אך לשוא.

"זה לא מה שסיכמנו" אמר איש אחד, שהיה מכוסה כולו בצל, ותמונתו התנוססה על מסך גדול שהיה בחדר. "זו תוכנית רב שלבית אדוני" אמר הנער "והשלב הראשון שלה הושלם" האיש המהם "אני מניח שאתה הוכחת את יעילותך בלכידת מספריט, העבר אותו אליי בבקשה" אמר האיש

"לא" אמר הנער בשקט. כל הנוכחים הרימו גבה בפליאה. "לא?" שאל האיש בפליאה מעורבת בכעס "יש לך חוצפה ל-" התחיל לומר, אך נקטע במהירות על ידי הנער "אם יורשה לי אדוני" אמר הנער "ויסלח לי כבודו על חוצפתי, אבל אם אתה רוצה שאשלים את המשימה שלי, אני אצטרך את מספריט ברשותי" אמר הנער, והתיישב במקומו. "כדבריך" אמר האיש "אבל שלא תאכזב אותי"

= = = = =

אחרי הפגישה, ישבו בלייז, אורון, וסנואו בחדר ההסיבה של פלוגה דלתא, הם היו מודאגים, וסנואו נראתה גרוע מכולם "אכלנו אותה" מלמלה "זה אבוד" היא הייתה חיוורת מתמיד, אפילו השיער הלבן הבוהק שלה נראה כהה על ידה, גופה רעד "הוא יהרוג את כולנו" היא אמרה "ברגע שהוא ישלוט, כולנו מקפלים ציוד, וצועדים לעמוד התליה"

אורון התקרבה אליה "את טועה, שום דבר עוד לא נגמר" היא ניסתה לשאוב את מעט הכוחות שנשארו לה, כדי להרגיע את חברתה "זה נכון" בלייז הצטרף "שום דבר לא אבוד, זה לא נגמר עד שזה נגמר" אמר וטפח על שכמה. סנואו נגבה את הדמעות שלה "אתם באמת מאמינים בזה?" שאלה בחולשה "באמת יש לנו סיכוי, כשמספריט כבר בידיו?" שאלה.

"ודאי שכן" אמרה אורון "כל מה שנצטרך לעשות, הוא למנוע ממנו להגיע לאחרים, ו'להלוות' את מספריט" אמרה וקרצה. "ואיך?" שאלה סנואו בדאגה נכרת "יש שיטה פשוטה ומוכרת, היא נקראת שתולים" אמרה אורון "ועל אף שהשתולים שלי לא עמדו במשימה האחרונה שלהם מסתבר, אני בטוחה שאפשר לשדל אותם עם קצת רצון טוב" היא חייכה חיוך מלא שיניים לבנות וישרות, ופנתה לבלייז "יש לנו כל מיני דרכים לשכנע, נכון גוש שרירים שכמוך?" שאלה ונישקה אותו בעונג.

סנואו מחתה את דמעותיה, ומשכה באפה "אני צריכה ללכת, שמרו על טאצ' טוב?" אמרה ויצאה מהחדר. היא נעצרה אחרי הדלת, נצמדה לקיר, והקשיבה.

"כנראה שהיא באמת בצד שלנו" אמר בלייז ,דאגת לשוא" הוא הרגיע את אורון "אתה בטוח?" שאלה "ברור!" נשמע שוב קולו העבה של בלייז "היא בכתה כאילו היא הולכת למות עכשיו, זה לא זיוף, היא בצד שלנו" סנואו חייכה, היא התקדמה בשקט בשקט עד שהתרחקה מספיק מהחדר, ומטווח השמיעה שלהם, ויצאה מהמבנה במהירות "כולם טיפשים" מלמלה "אידיוטים" היא נכנסה למסוק הפרטי שלה והמריאה. היא הביטה דרך החלון, מרגישה על פסגת העולם. לא אליאס, לא אורון, לא בלייז, ואפילו לא האדון, יוכלו לעצור אותה. התוכנית שלה מושלמת, וכולם היו כמו כלי משחק על לוח השחמט, מחכים לפקודותיה של השחקנית המקצועית סנואו, לא מודעים לכך, שכדי לנצח, צריך להקריב לפעמים חלק מהחיילים….

= = = = =

"אני מניחה שזה לא זמן פשוט בשבילכם" אמרה הנערה "אבל זה לא שיש לנו הרבה ברירות" ראיו וליסה הביטו זה בזה, ומחו את דמעותיהם. "מה העניין?" שאלה ליסה בקול חלוש. הנערה הביטה בטל, שהנהן בראשו. הנערה שלחה יד לחגורת הפוקדורים שלה, והוציאה משם פוקדור פשוט למראה, היא שחררה את הפוקימון שבכדור, וליסה וראיו יכלו לראות את אזלף, מגן אגם ואלור מרחף שם במלוא הדרו "א-א-" מלמל ראיו בהלם 'אנחנו רוצים את עזרתכם' נשמע קול בראשם 'או יותר נכון, צריכים את עזרתכם' אמר הקול "א-את עזרתנו?" שאל ראיו בפליאה "את עזרתכם" אמר טל "אגם וריטי אינו האגם היחידי שנמצא בסכנה, צוות אומגה עומד זקוף על שתי רגליו הקידמיות, ומאיים על כל סינו, ואם לא נפעל מהר, גם על כל העולם"

ראיו וליסה הביטו בו בהלם, כאילו לא הספיק להם כל מה שקרה עד עכשיו, והאובדן הכפול שאיתו הם צריכים להתמודד, כעת הם צריכים להתמודד עם צוות מרושע, שמסכן את העולם? "אתה יכול להסביר לי בבקשה למה אתם חושבים שאנחנו יכולים לעזור בזה?" שאל ראיו. הנערה לקחה צעד קדימה, ואמרה "אנחנו מאמינים שלא הגעתם לוריטי במקרה, לכל דבר יש סיבה, וראינו איך התמודדתם בקרב, עם פוקימונים חזקים מספיק, אנחנו מאמינים שתגיעו רחוק, ותעזרו לנו במשימה שלנו, אין לכם מה לדאוג, אם החלום שלכם הוא להיות סיירים, אנחנו יכולים לסדר את זה בשבילכם, יש לנו קשרים, השאלה היא, אם אתם רוצים להיות שותפים להצלת האנשות ממה שעשוי להיות האיום הכי גדול עליה אי פעם, ולנקום את מותו של יקירכם?" שאלה.

ראיו התכווץ, היא פגע בנקודה רגישה. כל רצונו היה לנקום במי שאחראים למותו של ג'ון, והוא יתן הכל בשביל זה. האנשים האלו ללקחו ממנו את דמות האב שלו, את האדם שאהב, והוא לא היה מוכן לתת להם לעבור על זה בשתיקה. הוא הביט בליסה בציפיה,מחכה לשמוע את תשובתה. היא הנהנה בראשה בעדינות.

"אנחנו מוכנים" אמרו שניהם יחד.

= = = = =

זה היה הסייר חלק ראשון! שלושה חודשים עברו מאז פרסום הפרק הראשון, והרבה קרה, הקורס שלי להנדסאי בניין דרך צה"ל התחיל, המחוז שיצרתי תופס תאוצה, ויש לנו הרבה על מה לעבור בשבועות הקרובים.

הסייר חלק ראשון נגמר, וחלק ב' בדרך. אני אצטרך זמן כדי לשכתב את החלק השני, ובנתיים, יש כמה דברים לפנינו.

הדבר הראשון. האם אתם מעוניינים בחלק שני? היו ביקורות מעורבות על החלק, כשבעוד שחלק נהנו מאוד, חלק לא התחברו לגמרי, וזה נושא שיש לשקול. האם אנחנו ממשיכים? כתיבת סיפור היא דבר לא פשוט שלוקח הרבה זמן, במיוחד כשהקורס שלי נגמר רק בערב כל יום. האם תרצו שנמשיך?

שנית, במידה ותרצו שנמשיך הלאה, עומד בפנינו שיקול. האם החלק השני יהיה הסייר חלק שני? או שמא הסיירת? זה מאוד תלוי באיזה דמות הכי אהבתם. במידה ואתם מעדיפים שנתמקד בראיו כדמות ראשית גם בהמשך, נשאיר את זה כהסייר, אך ישנה אופציה למקד את החלק השני במאבקה של ליסה, שסיפור חייה עוד לא סופר, וכן מאבקה החדש במוגבלות והאובדן יכול בהחלט לתת לנו חומר טוב לדמות ראשית.

נקודה שלישית שאני רוצה להעלות, היא כיוון הסיפור. הרבה השתנה מאז שהפרק הראשון עלה, ראשית, הנבלית הראשית הייתה אמורה להיות אורון, אבל לפי דרישת הקהל סנואו לקחה את התפקיד. בנוסף, אליאס קיבל סגנון חיים שונה, בהתחשב בהצעות הקהל. כמו כן, הסיפור הרחיב את עצמו, ונתן מקום לדמויות כמו הצוות ממפלצות כיס, ג'סי וג'יימס, נריה, אימולגה ואייריס, ועוד. מאחר ודעת הקהל לא ברורה לי לגמרי, אני שואל, במי תרצו שהחלק השני יתמקד? מי הדמויות שהייתם רוצים שיופיעו הכי הרבה?

אני מחכה להצעות שלכם, ולהערות גם הן, אם יהיו מוצדקות. ספרו לי את הביקורת שלכם על החלק הראשון, וענו על השאלות, כדי שנוכל להתקדם הלאה בדרך הכי טובה שאפשר!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
24 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
11 days ago

אני אסכם את דעותיי על הפרק בתגובה נפרדת. בינתיים אענה על השאלות שבסוף.

אני יותר מאשמח לראות את הסיפור ממשיך – אחד הסיפורים הכי טובים שקראתי באתר מאז סיפורי ליגת אינדיגו. (בלי להעליב את הסיפור של כולנו, הוא פשוט קצת מעבר לסיפור.) הרעיון של ליסה בתור הדמות הראשית של חלק ב' נשמע מעולה, מזכיר לי קצת את ספרי כנפי האש עם הרעיון של החלפת הדמות הראשית עם כל חלק. יהיה מעניין לראות את הרקע שלה ואיך היא מתמודדת עם מה שקורה, במיוחד כשעכשיו יש לה בייסיקלי יד של איש לגו.

לגבי דמויות שהייתי רוצה לראות את הסיפור מתמקד בהן – אני חושב שסנואו יכולה לקחת קצת מהסקרין טיים של אורון ובלייז, יהיה נחמד לקבל הרחבה על דמויות כמו נריה וגרי או חברי רזיסטנס שלא יצא לנו לראות מהם הרבה, וכמובן – דמויות חדשות. כמו כן, גם אם ליסה תהיה הדמות הראשית, ראיו לא צריך להידחף הצידה לגמרי, הוא יכול להיות כמו שליסה הייתה בשבילו בחלק הזה.

אם יש דמויות מוכרות מפוקימון שהייתי רוצה לראות בחלק השני, שניים עולים לי לראש: הראשון הוא לוקר, שאני בכנות מופתע שלא היה נוכח פה – הרגיש כמו סיפור מושלם בשבילו. השני הוא קולרס – עם האישיות שלו מהמשחקים, כמובן, כי האנימה ואפילו המנגה די הרסו את מה שעשה אותו דמות מעניינת ודי הפכו אותו לנבל גנרי. אני יכול לראות אותו עובד בתור סוכן כפול או אפילו משולש – עוזר לכל צד שמסוגל לתת לו בחזרה, והכל בשם המדע.

דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
Reply to  Tal Harush
11 days ago

קולרס זה המדען של צוות פלזמה בבלאק וואייט 2. הוא מוצג יותר בתור דמות נייטרלית, שלא תומך באמת באידיאלים (סי וואט איי דיד ת'ר?) של צוות פלזמה אבל משתף איתם פעולה כי הם מרחיבים את המחקר שלו על השגת הכוח המלא של פוקימונים עם קיורם. הוא מופיע שוב באלולה כשהוא חוקר את מהלכי הזי, ובמשחקי אולטרה לוקח תפקיד חשוב ואפילו הירואי כשהוא ממציא את המכונות ששולטות בשילובים של נקרוזמה ואף מסייע להיפטר מהנבלים מיקומים אחרים שמרכיבים את צוות ריינבואו רוקט. הבחור הוא צ'אד אולטימטיבי והדמות הכי מבוקשת לפוקימון מאסטרס מסיבה טובה.
וכמובן, הציטוט האייקוני שלו:

Last edited 11 days ago by דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
נריה כהן
11 days ago

אני אענה כרגע על הסקר ומחר אנסה להגיב בלי נדר על הפרק אם אצליח אז ככה אני בהחלט רוצה שיהיה חלק שני אני מאוד אוהב את הסיפור אם כי בימים האחרונים יש לי מחסום כתיבה מבחינת התגובות לסיפורים דבר שאני מנסה לשנות בכל אופן אני רוצה שהסיפור ימשיך אני מאוד אוהב לקרוא אותו גם אם אני לא מצליח להגיב אני ללא ספק ארצה שליסה תיהיה הגיבורה בחלק השני כמו שידוע הדמות האהובה עליי היא סנואו אם אפשר האמת לבקש דמויות נוספות אז אשמח לגרין אני ממש אוהב את הטריקים שלה ואשמח לראות אותך כותב אותם אצלך הצוות ממפלצות כיס אשמח לשמוע על לירון האמת יותר היא נשמעת דמות מאוד מעניינת והדמות האהובה עליי מהצוות שהפעם למרות שמאוד אהבתי את ג'סי אשמח לשמוע על ג'יימס נריה כמובן שאני אשמח לשמוע אבל אני גם יודע שזה תלוי בתגובות אז זה כבר תלוי בי ולכן לא אפרט עליו אבל אם יהיה לו קצת יותר בשר אם הוא כבר מופיע אני אוכל לכתוב עליו תגובה גדולה יותר אימולגה כמובן שכן אבל אייריס לא תפסה אותי כל כך לא ראינו אותה כל כך אולי על סברינה ברוק וגלאדיון אבל זהו מקווה שתיהנה תודה רבה על סיפור מדהים טל מקווה שנתראה בחלק שני

נריה כהן
Reply to  Tal Harush
11 days ago

אוקיי אבל כמו שאתה יודע הביקורת על הפרק זה בתנאי שאצליח לכתוב אחת והמוח שלי ימס ומה לגבי גרין אפשר אותה או שזה יותר מידי דמויות?

נריה כהן
Reply to  Tal Harush
11 days ago

אגב מי זה טאצ'?

נריה כהן
Reply to  Tal Harush
11 days ago

אה האמת לא מכיר את זה במשפט הזה יותר במושגים אחרים אבל תודה

נריה כהן
Reply to  Tal Harush
11 days ago

ואוקיי פשוט אני רוצה לראות איך אתה תכתוב את הטריקים שלה

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  Tal Harush
10 days ago

גם אני בעד שלטון סנואו

דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
11 days ago

וואו, האפילוג הזה פגע ישר בפילס. נתן לי וייבים של הסוף של הארי פוטר והנסיך חצוי הדם – סוף מתוק-מריר, הגיבורים טכנית ניצחו בכל ששרדו, אבל הם הגיעו לשפל, ובינתיים הרעים רק עולים.

פותחים ישר עם אישור שג'ון אכן מת. באמת קיוויתי שראיו יוכל לקבל פרידה אמיתית ממנו לפחות…

ליסה נפצעה קשה ושלוש אצבעות שלה כבר לא מתפקדות, מה שאפקטיבית אומר שיש לה יד של איש לגו. לא הייתי מציע לה לשחק אבן נייר ומספריים, כי כולם ידעו בדיוק מה היא תוציא… טוב, מספיק לצחוק על הפציעה שלה, זה באמת כואב לשמוע. וראיו היה לצידה כל הזמן… אם לא היה ברור עוד קודם שממש אכפת לו ממנה, זו הוכחה חותכת.

מספריט באמת נתפס, הוא לא יכול לתקשר עם אף אחד, ואליאס עוד צריך אותו בשביל התוכנית המרושעת שלו… שמישהו יציל אותו, ומהר!

לסנואו מגיע אוסקר, כי היא שחקנית מעולה. היא הצליחה לשכנע בקלות את אורון ובלייז שהרגשות שלה אמיתיים ולגרום להם לבטוח בה. בזמן שכולם משחקים שש-בש בצד אחד של הלוח, היא בו זמנית משחקת דמקה ושחמט בצד השני. היא נבנית בתור נבלית ראשית מעולה – ובזמן הזה, אנחנו עדיין לא יודעים כמעט כלום על הנבל הראשי לכאורה שלנו, האדון. משהו אומר לי ששניהם הולכים להתנגש מתישהו, וכשזה יקרה – יהיה פיצוץ…

ולסיום, ראיו וליסה מגויסים לרזיסטנס, מה שכנראה אומר שנזכה לראות אינטראקציות שלהם עם הרבה דמויות אחרות!

אז בקיצור, החלק הראשון היה לא פחות ממדהים, ואני כבר מחכה בקוצר רוח לחלק הבא. ועד אז, אולי אני אנסה לכוון לשני פרקים של המ"ל בשבוע, כי תאמינו לי שזה הולך להיות סיפור ארוך.
ShamelessPlug#

ג'ייס
ג'ייס
11 days ago

לדעתי צריך חלק שני אבל אני אהנה יותר יותר מליסה מאשר ראיו

מיוטו המלך
מיוטו המלך
10 days ago

אני חושב שחובה חלק שני כי הסיפור הזה מדהים ותאמת סנואו צריחה להיות הרעה הראשית כי האחרים לא נראים כאלה רעים והסיפור של ליסה מעניין ואני רוצה שהיא תהיה דמות ראשית למרות שהסיירת נשמע פחות טוב

אספריטזי
אספריטזי
10 days ago

אני רוצה הסיירת חלק שני אין לי כוח לכתוב מולגילה
אז כן

פיקאצ'ו
פיקאצ'ו
10 days ago

אוקי קודם כל סיום חלק א מצויין.

שמח לדעת שצדקתי וגון מת למרות שזה עצוב מאוד.
אוהב את מה שמתחיל לקרות בין ליסה וראיו מקווה שנראה התפתחות טובה של זה.

הרזיסטנס מאכזבים אותי קצת הם היו די חלשים יחסית לאנשים שאמורים להיות מנהיגי מכון, אלופים וכו, מקווה שיתאפסו על עצמם.

מאוד אוהב את העובדה שאליאס עומד מול הבוס וקובע עובדות כדי להתקדם בתוכנית שלו.
סנואו אוהב את זה שהיא עובדת על כולם, יהיה מגניב אם יתברר שהיא בכלל מצוות אחר(סתם זורק מחשבה). אורון ובלייז לא התרשמתי מהם הם מרגישים כמו הנוולים המאוד פשוטים, ולא מתוחכמים למרות שבהתחלה היה נראה שיש התפתחות טובה שלהם.

ביחס לחלק 2
אני חושב שראיו הוא אחלה דמות ראשית ומבחינתי יכולים להיות שניים ושגם ליסה תהיה אבל אישית מעדיף את ראיו הוא יותר מעניין בעייני.

ביחס לשאר הדמויות אני אתן לכותב להחליט מה שנקרא תפתיע אותי 😉 אני לא יודע מה הכיוון המרכזי אבל מחכה מאוד להמשך.

טל הסיפור עצמו מתפתח טוב, חשוב לשמוע את הביקורות שלנו אבל זה הסיפור שלך, תכתוב ותפתח את הדמויות שאתה חושב שיעשו את הסיפור לעוד יותר טוב.
בסיפור טוב לדעתי, צריך כמובן את הדמויות הראשיות אבל כן צריך לתת גם לדמויות משנה מקום כי הם נותנים נופך לסיפור ומעמיקים את העולם שבו זה קורה. (מעבר לטובים רעים מלחמה הטובים מנצחים. שהקונספט הוא מצויין וזה מה שאני אוהב אבל יש בסיפור מעבר לזה)

בקיצור אשמח מאוד לחלק 2 ומחכה עד עכשיו לדעתי אחד הסיפורים היותר טובים באתר כרגע

איתמר
איתמר
10 days ago

יששששששששששששש עוד פרק לסיפור הכי טוב באתר
ובטח שנרצה חלק שני
אם יקראו לחלק השני הסיירת, איך יקראו לחלק השלישי?

דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
דארת' מולגי מחכה לחלק ב'
Reply to  איתמר
10 days ago

הסיירים, אולי? או משהו שקשור לדמות אחרת מהחלק השני

איתמר
איתמר
10 days ago

גם אני חשבתי על השם הזה,
אני מקווה שתהיה דמות חדשה ושהחלק השלישי יתמקד בה

Orharel1
Orharel1
10 days ago

וואו, הפרק האחרון של הסייר!! סליחה שאני עכשיו כותב, אבל הייתי עסוק אתמול…

קודם כל כבר עצוב: ג'ון מת… אבל הוא עשה מעשה גבורה בכך שהגן על ראיו אז הוא יקבל מקום בגן עדן לפחות….

ליסה בסדר אבל עם נכות ביד… אבל היא בסדר! היא חיה וזה מה שחשוב! (ו… אם היא תצטרך היא תוכל לשלוח פוקימונים עם היד השניה אני מניח) אהבתי איך שראיו דאג לה ונשאר לידה, זה דיי חמוד!!!

החלק הבא של צוות אומגה גם מעניין והעובדה שזה מתחיל מנקודת המבט של מספיריט מוסיף עניין לקטע!!!

אז…. תנו לי להיזכר שנייה: לירון לכדה את אזלף, מאספיריט נכלא אצל צוות אומגה, ו… יוקסי? לא זוכר כל כך מה היה איתו…

מעניין אם צוות אומגה ימצאו דרך לשלוט במאספיריט בניגוד לרצונו, ואז… יהיה קרב בין מאספיריט לאזלף? סתם תוהה לעצמי…

אוקי, רשמית סנואו אחת הנבלות המוצלחות, המשחק שלה היה ממש טוב וזה נראה שהתכנית הולכת לטובתה, מחכה כבר שהתכנית שלה תצא לפועל! חייב לראות מה יקרה!!!

וכעת לשאלות:

קודם כל, ברור שאנחנו רוצים חלק שני!!!! זה יהיה חבל אם הסיפור ככה יגמר באמצע כל הדברים האלו…

לשאלה השנייה, אני חושב שכדאי להישאר עם ראיו, לפחות לחלק השני, לא יודע… ככה זה מרגיש לי

אני חושב שהחלק השני צריך להתמקד בשלוש דמויות: ראיו, סנואו ו… ג'סי וג'יימס! כן, נכון בסדרה הם קצת טיפשים אבל אהבתי איך בסיפור הם הרבה יותר רציניים כאלה (ואם כבר מדברים, הם לא היו בפרק 🙁 )

אבל כן, זה היה סיום גדול לחלק הראשון ואני כבר מחכה לחלק השני של הסיפור!!!

24
0
Would love your thoughts, please comment.x