ראשי / Off Topic / הכר את הגולש / הכר את הגולש: טל הרוש

הכר את הגולש: טל הרוש

פינה חדשה באתר ובה נכיר את גולשי האתר.

הרגישו בנוח לשאול את טל הרוש שאלות משלכם באיזור התגובות.

מוזמנים לכתוב לי במייל או בדיסקורד אם אתם רוצים להיות הבאים בתור.

= = = = =

קצת פרטים יבשים עליך?

טל הרוש, בן 18, חייל, לומד קורס הנדסאי בנין בצה"ל.

מה הזיכרון הראשון שלך מפוקימון?

בן דוד שלי הפגיש אותי עם קלפי פוקימון עוד בגיל שלוש. אני זוכר שנתן לי זובאט וגולבאט, והמוח שלי כילד פשוט התחרפן מהעובדה הזו.

שתף/י זיכרון מצחיק / בלתי נשכח / מעניין שיש לך שקשור לפוקימון?

זיכרון מצחיק, לפחות שמצחיק אותי, היה כשפתחתי את מחברת הסקיצות המקורית של בירדיה, וגיליתי שלהתחלתי עשב המפותח שלי קוראים טריגל, וההבנה ששלוש שנים קראתי לדמות שלי בשם לא נכון.

פוקימון אהוב? פוקימון שנוא? ולמה?

פוקימון אהוב הוא סנייבי, במיוחד סנייבי של אש מהאנימה. לסנייבי יש אישיות מאוד מעניינת, שמופיעה טוב בעיצוב שלה, ויש הרבה מה לבנות עם הדמות הזו, שבבירור יכלה לקחת לה סדרה משל עצמה. שנוא יהיה קלינק, פוקימון שעד כמה שהרעיון שלו מעניין, העיצוב שלו חסר השקעה, וחסר פרסונאליות בעליל.

יש לך אוסף שקשור לפוקימון? פרט/י.

יש לי אוסף מיוחד שהכנתי במשך תקופה של ציורי פוקימון שהם רפרנסים לסרטים ודמויות, כמו בלסטויז שואג בפוזה המפורסמת של הטי רקס מפארק היורה, כששלט נופל מולו, אלא שהפעם כתוב עליו "When Pokemons ruled the earth". ציורים מהסגנון הזה.

החלום שלך בחיים (בלי קשר לפוקימון)?

החלום הכי גדול שלי הוא לתת לאחרים, לכן אני משתדל להיות תמיד זמין לכולם, כדי שכל מי שמרגיש חולשה, עצב, או אפילו סתם צורך לדבר, ידע שאני שם בשבילו.

יש לך משהו לומר לקהילה שלא שאלנו (לא חובה שיהיה קשור לפוקימון)?

תזכרו שמאחורי המסך יש אנשים שעובדים קשה, כשאתם נותנים פידבאק, גם אם הדעה שלילית, תנו אותו בצורה נעימה.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
27 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Eevee girl
Eevee girl
1 month ago

מתי התחלת להכין את בירדיה?
מה הייתה ההשראה שלך לרעיון של בירדיה?
שייני אהוב ?
מנהיג מכון אהוב בפוקימון?

Tal Harush
Reply to  Eevee girl
1 month ago

אוקיי יש הרבה מה לענות
נתחיל בבירדיה
בירדיה היא עולם רחב הרבה מעבר לפוקימון. אחד הדברים שהכי אהבתי בחיי הוא להכין קומיקסים. במשך שנים הייתי מכין סתם דמויות וקומיקסים, ולא גומר, כי לא עבדתי לפי הכללים. בכיתה ח' הכל השתנה, החלטתי שאני לומד איך לצייר קומיקס נכון, והתמסרתי לזה. לא מצאתי את הדמויות הנכונות, עד שחיטטתי במחברות ישנות שלי, ומצאתי את T, הדמות שמככב בתמונת רקע שלי. טי הוא דמות שהמצאתי אחרי שחבר ואני התווכחנו בתור ילדים קטנים שאני יכול לצייר יותר יפה מהציורים של חוברות החשבון שבילים – למי שזוכר אותן… פשוט שמרתי את הדמות, וציירתי אותה במשך תקופה. בחזרה לכיתה ח', אז מצאתי את הדמות מחדש, ערכתי אותה מעט, והכנתי דמויות מקבילות לה, כך נולד צוות צ', צוות של ציפורים שמציל את העולם מסכנה. בהמשך, הרחבתי את הצוות, ויצרתי להם מדינה משלהם. הקומיקסים שלי עסקו במשלים מתוחכמים ובסדרות אהובות עליי, כמו מלך הדינוזאורים שאיתו התחלתי את הקומקסים, ובן 10, הקומיקס האחרון שלי לבנתיים. הקומיקסים לקחו את העלילה המקורית, שינו מעט את הדמויות, וסדרו אותן כך שיתאימו לככב עם הדמויות שלי.
בסוף כיתה ח' עמדתי לעבור לפנימיה, אז בדיוק קיבלתי פלאשבאקים לפוקימון, והחלטתי שאת הקומיקס הבא אני עושה על פוקימון, אבל לאכזבתי, לא הצלחתי לצייר פוקימונים כמו שצריך. לכן, במקום לנסות להעתיק פוקימונים קיימים, יצרתי את הפוקימונים שלי. ככה יצרתי 51 ראשונים, והוספתי עליהם ככל שהקומיקס התקדם. בסופו של דבר היו בידי שתי מחברות של קומיקס על פוקימון בירדיה, כל אחת באורך 34 עמוד.בנוסך יש מחברת שלעולם לא סיימתי, ובה בינתיים 7 עמוד. לפני חצי שנה, חזרתי לגלוש באתר אחרי הפסקה ארוכה, ואז האתר נסגר. הייתי בשוק טוטאלי, אבל זה דחף אותי להשקיע יותר, אם האתר לא כאן להעלות תוכן, אני אצור תוכן כל יום בעצמי, וככה עדיים אהנה מתוכן, ועוד בחוויה כפולה כי אני גם היוצר שלו. כך נולד הסייר למשל.
ואז האתר חזר, ממש בזמן הטירונות שלי. כשסיימתי את הטירונות וגילית את זה, מיד ניגשתי להיטמן והצעתי לו את שירותי בעזרה ברשומות, וככה התקדמתי, במהלך החודשים האחרונים השתכללתי יותר ויותר, ופיתחתי מאוד את המחוז שלי. ואז מולגי שלנו בא והחל לדבר על תחרותי לגבי הפוקימונים שלי, וגרם לי לרצות ליצור משחק.מפה לשם פניתי להראל ולאלעד, והאימפריה החלה להתבסס, כעת אחרי ששחררתי משחק נסיוני מאוד מוצלח, אני מאושר כשאני יודע בבירור שבירדיה בת השנים הרבות, על הפוקימונים בני 5 השנים, והדמויות בנות 8 השנים, יזכו למה שחיכה להם מזמן, תהילה.

הלאה, שייני אהוב יהיה קשה כי אני לא צייד שייניים, אבל אני כן יכול לומר בבירור ששיינים כחולים מאוד מצאו חן בעיני, אני ממש אוהב צבע כחול, ויש לזה השפעה. מניח ששייני לייקנרוק לילה? לא הוא לא כזה מוצלח. מניח שעד שאמצע שייני מושלם, אני אלך על שייני אזומריל הזהובה והיפה, ואתן למולגי לרקוד מאושר.

הלאה,מנהיג מכון אהוב, יש את מיסטי, יש בה המון אישות. סיילן וברוק מתחרים גם הם על התואר, אבל נראה לי שאלך עם גארדיניה מסינו, היא ממש מוצלחת, והאישיות שלה מעולה, אז יש לה המון נקודות זכות אצלי
מקווה שעניתי על הכל, ואם לא, את מוזמנת לשאול!
טל.

Eevee girl
Eevee girl
Reply to  Tal Harush
1 month ago

נראה שבירדיה עוברת חתיכת מסע, בעצם זה פרויקט שמתפרס וכל פעם נוספים לו עוד דברים נכון? היית רוצה שגם קהל שדובר אנגלית יחסף אי פעם לבירדיה?

Tal Harush
Reply to  Eevee girl
1 month ago

אכן כן. אני לאט לאט, בהכוונה של היטמן, לומד על דרכי פרסום. כל עוד זה באפשרותי, אני אפרסם את בירדיה ככל האפשר

Nerya
Nerya
1 month ago

מה התחביבים שלך
מה סוג הפוקימונים האהובים עליך אני מתכוון נגיד פוקימוני אריה דברים מהסוג הזה לא הסוגים בפוקימון
מי הפוקימון האהוב עליך מבין כל המחוזות כולל בירדיה ארקדיה ומפלצות כיס

Tal Harush
Reply to  Nerya
1 month ago

שאלה מוצלחת, התחביבים שלי כוללים ציור, כתיבה, נגינה, טיולים בטבע (אל תצאו איתי לטיול, אני אראה איזה שלדג גמדי או שממית עצים, והלך לכם הטיול, אני פשוט אתקע) אני אוהב לרכב על סוסים, ופעם אחת השתתפתי בתחרות, אני מנגן על גיטרה, ובעבר גם על סקסופון, אני אוהב ללמוד דברים חדשים (כל עוד הם לא מתמטיקה…) ואני אוהב מאוד לעזור, אני מסוגל להשאר ער לילות שלמים, אם אדע שמישהו צריך אדם לפרוק אצלו את הלב. זה לא שאני איזה צדיק, פשוט כואב לי הלב כשלאחרים כואב, וזה נהיה הרגל של קבע, אז אפשר לקרוא לזה תחביב.
הפוקימוני האהובים עליי יהיו לטאיים או דינוזאוריים, פוקימון רפטור יהיה מושלם למשל, כי הוא ישלב בין העדינות של הציפורים לעוצמה של הדינוזאורים (טיירנטרום וטיירניטר שנואים עליי, הם גסים בעיצוב שלהם, ואני לא אוהב את זה)
הפוקימון הכי אהוב עליי בעולם, כולל שלי? אני מניח שהתשובה כבר ברורה, קרוקוגאטור. פשוט תסתכל על התמונה של הרשומה.

מיוטו
מיוטו
Reply to  Tal Harush
30 days ago

מה הבעיה במתמטיקה זה קלי קלות

Tal Harush
Reply to  מיוטו
29 days ago

לך כפרה, אני לומד שפות, ביולוגיה, זאולוגיה, ביוכימיה, תורת הכאוס, פילוסופיה, דברים כאלה – בארוחות.
מתמטיקה לוקה בחוסר בהיגיון. אין באמת סיבה להרבה מהדברים. זה למה היא קשה לי, אני לא מקבל שזה ככה. ככה זה לא תשובה

דארת' מולגי
דארת' מולגי
1 month ago

האם הצ'יוואווה הבלתי נראית צופה בך?
מה הסיפור האהוב עליך באתר שלא אתה כתבת?
מי הדמות שהכי אהבת לכתוב בסייר?
אננס על פיצה – כן או לא?
מה פוקימון הרוח השייני הכי גרוע לדעתך?
מי רצח את ארלוזורוב?
מי הפליל את רוג'ר ראביט?
מי ירה בג'וני ג'וסטאר?
מלפפון הוא יותר ירוק או יותר ארוך?
מי אמר אני ולא קיבל?
אם היית דינוזאור, איך היית נכחד?

Tal Harush
Reply to  דארת' מולגי
1 month ago
  1. אני באמת שלא יודע, אני לא כזה מעניין לדעתי…
  2. הסיפר הכי אהוב עליי יהיה כמובן במהירות החושך, כשגורל אפל ממש מאחוריו, ואחריהם, אני מתלבט מאוד בין המסע לתהילה, הרפתקה משונה למדי, והסיפור של כולנו. (אספריטזי, הסיפור שלנו הוא של שנינו, ולכן זה יהיה רמאות מצידי להכליל אותו)
  3. 3.הדמות שהכי נהנתי ממנה? נראה לי שבוויזל, בפרקים הראשונים הוא קיבל פוקוס טוב שהגיע לו ביושר, והראה כמה חצוף ואמיץ הוא באמת. גם ג'סי הייתה תענוג רציני. על עצמי, על ליסה וראיו, ועל אליאס, אני יכול לספר בכנות שהיה לי קשה לכתוב. עירבתי בהם בשינויים קלים סיטואציות מהחיים שלי, וזה היה לי מאוד קשה לחזור אליהן (ולא, לא פיצצו אותי מכות וגנבו לי את הקופיף הבוער שלי)
  4. אננס על פיצה זה עניין של טעם, לא ניסיתי אז אני לא יכול לשפוט, אבל אני לא מתערב לאף אחד בצלחת בכל מקרה, תאכלו מה שטעים לכם.
  5. אני לא בטוח בדיוק מי זה ארלוזורוב תכלס, מעבר לזה שיש רחוב על שמו…
  6. לא ראיתי רוג'ר ראביט.
  7. שוב, לא מכיר.
  8. מלפפון הוא יותר ארוך, תתפלא, אבל המלפפון הטבעי נראה כמו אבטיח בגודל אגוז, ומכוסה קוצים. אז המלפפון של היום בהחלט יותר ארוך….
  9. אם הייתי דינוזאור, הייתי איריטייטור, הזן האהוב עליי, ואיך הייתי נכחד? ובכן מאחר ואים הרבה מידע על הזן, אני יכול לאלטר, מניח שהייתי נכחד בעקבות העובדה שהייתי מרחם על הדגים והפטרוזאורים שהייתי אמור לאכול, וגווע למוות, פשוט כי כזה אני.
טל הרוש
טל הרוש
Reply to  Hit Man
1 month ago

כן, יש לי 2 אחים ו3 אחיות. עדן הגדול, אבא לבת ועוד תינוק בדרך, ירדן אחריו, אמא לשתיים, ליעד אחריה, גפן אחריה, אני אחריה, ולירון הקטן אחרי.
הסיבה שהחלטתי להפסיק לשמור שבת היא שהוכנסתי לדת בלי בחירה אמיתית, והחיים שלפני הדת היו הרבה יותר משוחררים בשבילי. אני רוצה לבחור את הדרך שלי בעצמי, לא שאחרים יבחרו לי, ושאצטרך לרצות את כולם כל היום
הפוקימונים האהובים עליי ממפלצות כיס יהיו ניין ספינקס ומדיריסט, והשנוא עליי יהיה ספייבאל אם אני לא טועה בשם שלו. אני לא אוהב את העובדה שלהמציא אותו לקח בבירור 10 שניות, זה מראה על חוסר השקעה. בעבר גם שנאתי את ריצ'ליץ' כי העיצוב שלו הזכיר לי רימות, אבל ההשקעה שיש בו, ואריק הריצ'ליץ' של יואב מהסיפור של דארת מולגי, הוציאו אותו מכף השנואים, והעבירו אותו לחלקת האהובים.
בפירןש אני אענה לך, שלעזור לאחרים יקדים כל פרוייקט שאבצע, כולל בירדיה. אם מישהו יצטרך אותי, ובירדיה תפריע לי לעזור לו, בירדיה בבירור תגיד שלום

שארפידו
שארפידו
1 month ago

איפה אתה גר?

Tal Harush
Reply to  שארפידו
1 month ago

בית החייל. אני לא חושב שהעיר משנה לנושא

מיוטו המלך
מיוטו המלך
1 month ago

היה כזה בכל יום ???

Tal Harush
Reply to  מיוטו המלך
1 month ago

לא


למא"פ (ליו מאמן האיבי מהפלפון)
למא"פ (ליו מאמן האיבי מהפלפון)
1 month ago

מה היה הצוות שלך בכחול לבן?
הפוקימון הכי אהוב בברדיה שלא אתה חשבת על הרעיון?
יש לך קלדיאו?
מה הצורה המחוזית הכי אהובה עליך?
מה מאובן הכי אהוב עליך?
איזה סטרטר בכל דור?
לשתות מיץ של זבל או לקפוץ לבירכת לימונדה כשאתה מלא בחתכי נייר?
מה אתה חושב על הסיפור של סאנדשלאש/סנשרו?
אתה יכול לשחק מיקמק?
מה המימם הכי אהוב עליך באתר?
מה משחק הפוקימון הכי אהוב עליך?
איזה דור הוא הכי אהוב עליך?
פרק אהוב באנימה?
איזה עוד פרנציז אתה אוהב חוץ מפוקימון?
והכי חשוב: אתה בן או בת או חסר מין?

Tal Harush

כחול לבן לא עבד לי עד לא מזמן, הצוות הנוכחי שלי הוא כרגע אקווה המדיריסט, רביולי הניין ספינקס, בולט הזיפ זאפ, וסלק השייני פיגרוט.

הפוקימון הכי אהוב עליי בבירדיה שלא רעיון שלי יהיה סלמונלה/ארקטיוולף, שניהם מאוד מאוד מצאו חן בעיניי, ולכן שניהם יעמדו יחד.

אין לי קלדיאו

הצורה המחוזית האהובה עליי זה קצת קשה, כי אני לא אוהב צורות מחוזיות בדרך כלל, זה מרגיש שהשחיתו את הפוקימון, אבל, אני אלך עם טייפלוז'ן היסואי, כי יש בו אישיות מוצלחת וקסם מיוחד.

המאובן הכי אהוב עליי יהיה ארצ'ן, הוא המאובן דינוזאור הכי מדוייק, הוא מבוסס על ארכיאופטריקס, ובהתחשב בתקופה שבה הוא הומצא, זה מכובד. היום יודעים שלארכיאופטריקס היו כנפיים גם ברגליים, ככה שהוא היה בנוי כמו עפיפון. הצבעים של ארצ'ן מוצלחים, הסוג שלו גם כן, והמבנה גוף שלו מגניב. עיצוב מושלם.

סטארטר בכל דור… 1.צ'ארמאנדר 2.סינדקוויל 3.טריקו 4.צ'ימצ'אר/פיפלאפ 5.סנייבי6.פרואקי 7.פופליו/ליטן 8.סובל9.ספריגאטיטו.היסוי.סינדקוויל/אושוואט.

לא יודע מה לענות לך, אז התשובה היא כן.

סיפור מעולה, הסיפור הראשון שקראתי באתר, הייתי משוגע עליו.

אני הייתי שחקן מיקמק, חושב שקראו לי ירוק זוהר או משהו, הייתי מנוי חודשי מתחדש.

המים הכי אהוב עליי באתר? לא פאן גדול של מימים אז לא יודע, מניח שכולם סבבה.

משחק פוקימון הכי אהוב? אני מניח שריינג'רס (כל הריינג'רס) פוקימון מיטרי דאנג'ן של סינו, ופוקימון יהלום ופנינה המקורי. לא הרימייקים.

דור הכי אהוב יהיה יונובה.
פרק הכי אהוב אני מניח שאו הפרק של הפרידה מבאטרפרי, או הפרק של הפרידה מקאקניה של ג'יימס, או הפרק שאש תפס את סנייבי, או הפרק שאש החזיר את צ'אריזארד ביונובה. כן ארבעתם חוגגים אצלי.

פרנצ'ייז חוץ מפוקימון? יש הרבה, אבל הדוגמא הכי חזקה היא סדרה שהוציאו היוצרים של פוקימון שנקראת מלך הדינוזאורים. מציע לראות.

אני בן.

אספריטזי
אספריטזי
1 month ago

מה הדעה שלך על ירקות
שואלת בשביל חבר

Tal Harush
Reply to  אספריטזי
1 month ago

יש המון ירקות טעימים, גמבה, מלפפון, גזר, קולורבי. אבל לא מבושלים. ירקות מבושלים מאבדים את המרקם שלהם וזה מבאס

נריה כהן
נריה כהן
Reply to  Tal Harush
1 month ago

דווקא מעדיף גזר מבושל כל השאר מסכים איתך אה כן גם תירס עדיף מבושל

Eevee girl
Eevee girl
Reply to  Tal Harush
1 month ago

מסכימה בקשר לגמבה, גמבה טרייה שולטת

מיוטו המלך
מיוטו המלך
Reply to  Eevee girl
30 days ago

גמבה הוא הירק היחיד שאני מעדיף טרי

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  Tal Harush
1 month ago

סוף סוף
מישהו שמבין

למא"פ (ליו מאמן האיבי מהפלפון)
למא"פ (ליו מאמן האיבי מהפלפון)
Reply to  Tal Harush
1 month ago

צודק מילים נכונות מאלה לא נאמרו

מיוטו
מיוטו
Reply to  Tal Harush
30 days ago

מת אל ירקות

אלון 2
אלון 2
30 days ago

וואו זה ממש יפה אני אוהב את הפינה הזאת

27
0
Would love your thoughts, please comment.x