ראשי / יצירה / מחוז ארקדיה / אספריטזי – חלק 7

מחוז ארקדיה / אספריטזי – חלק 7

ברוכים הבאים לחלק השישי בפרסום של מחוז ארקדיה! התגעגעתם?

כמו שכבר סיפרנו, מחוז ארקדיה מבוסס על ישראל ועל יוון. הרעיון הוא שיהיו שני משחקים, כאשר הראשון ייקרא "פוקימון אש" והשני ייקרא "פוקימון קרח", כל שחקן יתחיל בקצה אחר של המחוז, לפי החלטת המשחק, כל שחקן יקבל אגדי שונה ויהיה לו גם יריב שונה.

היום נגלה על כמה עיצובים מחודשים לפוקימונים שהכרנו ברשומות הקודמות, וגם ליין חדש ומיוחד!

שנתחיל?

= = = = =

קאטרפילוו (caterpillow) – חרק – הפוקימון הזה טווה את המשי הכי רך שיש, ולפעמים אפילו טווה אותו לרשתות עם דוגמאות שונות. הוא גם שומר חלק מהמשי הזה סביב הצוואר שלו, ומשתמש בו בתור כרית.

דרימות' (dreamoth) – חרק/פיה – ידוע שהדוגמאות על רשתות המשי שדרימות' יוצר יכולות לגרום לשינה טובה ואפילו להגן מקללות, אבל לרוב הוא פשוט משתמש בהן כדי להרדים מטיילים שהוא מוצא ביער ולאכול להם את החלומות. הוא ער רק בלילה, כי הכנפיים שלו כלכך רגישות שאור היום יצרוב אותן.

= = = = =

טוקספור (toxpore) – רעל – הפוקימון הזה אוכל כמות כפולה ממשקל גופו של צמחים רעילים בכל יום, ולפעמים אפילו אוכל פוקימונים אחרים מסוג רעל כדי להשביע את הרעב שלו. הוא ידוע בתור האויב המושבע של אודיש.

סטאמפור (stumpore) – רעל – הפוקימון הזה חי בתוך בולי עץ מתים, ומגדל בהם פטריות. הוא אחר כך יושב באדמה ומחכה לטרף. אם פוקימון כלשהו מנסה לנגוס בפטריות, הרעל של סטאמפור יגרום להם להזיות, וסטאמפור ירגיש בחולשתם ויצא מהאדמה כדי לתקוף.

קינגפקט (kingfect) – רעל/על חושי – הפוקימון הזה שרד קרבות רבים, וכעת מושל ביד רמה במושבה של פוקימונים. המושבה מוקפת ברעל שלו, ואם מישהו נוגע בו קינגפקט יוכל לקרוא את מחשבותיו ולשלוט בהן. בדרך הזאת קינגפקט משיג עוד משרתים למושבה, ולפעמים אפילו משתמש בהם בתור אוכל.

= = = = =

פאונטזי (fawntasy) – נורמלי/פיה – הפוקימון הזה נראה חלש, אבל יש לו כוחות קסומים חזקים שגורמים לכך שכמעט ואי אפשר לגעת בו. הוא יכול לטפס על כל משטח, אפילו על התקרה, יכול להתחמק כמעט מכל מתקפה, לגרום לדברים לרחף ליצור אשליות. אנשים בעבר שהתנהגו לפוקימון הזה בכבוד היו ידועים בשפע והמזל הרב שהוא הביא להם.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Eevee girl
Eevee girl
1 month ago

יאיי ליין הפטריה הגיע! הפוקימון הראשון האוזניים שלו מהספוילר שהיה בסקרים,נכון?

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  Eevee girl
1 month ago

כו

נקרוזמאן
נקרוזמאן
1 month ago

או וואו, קינגפקט נראה מדהים

Nerya
Nerya
1 month ago

וואו כולם מדהימים אני לא יכול לבחור אחד הם נראים כל כך טוב והתיאורים מדהימים ארקדיה חייבת משחק דחוף זה נראה כל כך טוב שזה חבל שאין לזה משחק

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  Tal Harush
1 month ago

I'm not saying u got a butterfly fetish but

Yoyo
Yoyo
1 month ago

פוקימונים מדהימים! אהבתי בעיקר את הליין של טוקספור, ופאונטזי ממש חמוד ואהבתי את התיאור שלו, גם בגלל התיאור זה מרגיש שיש לו חלק מאוד חשוב בתיאור, אבל זה רק המחשבה שלי. ויש לי שאלה שאני לא חושב ששאלתי אותך פעם, את מציירת על לוח גרפי או בתוכנה כלשהי במחשב?

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  Yoyo
1 month ago

יש לי אפליקציה

Yoyo
Yoyo
Reply to  אספריטזי
1 month ago

איזו?

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  Yoyo
1 month ago

אייביס פיינט

איתמר
איתמר
1 month ago

קטרפילוווווווווווווווווווווווווווווווווו!!!

מולגי ופוקימוני קסם
מולגי ופוקימוני קסם
1 month ago

מלא פיותתתתתתת

וקינגפקט מזכיר לי דיאנסי טיפה, אז תהרוכת פיותתתתת

מיוטו המלך
מיוטו המלך
1 month ago

פאונטזי כל כך חמוד

13
0
Would love your thoughts, please comment.x