ראשי / יצירה / המרדף אחרי האור : פרק 7 – מבט של תינוק / אספריטזי וטל הרוש

המרדף אחרי האור : פרק 7 – מבט של תינוק / אספריטזי וטל הרוש

"בואו אחריי" הפקעת המצחיקה קיפצה בין השיחים, ולוסידיוס וסליקוברה התקשו לעקוב אחרי תנועותיה "אממ א-אודיש נכון? לאיפה אתה לוקח אותנו בדיוק?" שאל לוסידיוס "לגניה הרחבים של הגברת, מקום יפהייפה!" הפקעת ענתה "הגברת?" שאל לוסידיוס, השם היה מוכר לו מידי, אך הוא לא זכר מאיפה "אני רק מקווה שלא יעשו לנו בעיות בכניסה" אמרה הפקעת "פלורגס דיי קשוחה" עיניו של לוסידיוס נפערו לרווחה "פלורגס!" קולו לפתע דעך, ופניו החוירו, כשנזכר איך פלורג'ס רמסה את פוקימונים של אופליה ביום ההוא, בזמן שצפה מתיקו של סאם. "אין מקום אחר שנוכל להשאר בו? שאל בזהירות.

"ולמה שתרצה לעשות את זה? שאל אודיש "הגברת דואגת לכל הפוקימונים, למה שלא תדאג לכם? חוץ מזה, אם הגברת אומרת משהו, פלורג'ס בטח תקשיב לה" לוסידיוס וסליקוברה הביטו זה בפניו של זה, מחווירים ומאדימים לסירוגין. "שנספר לו?" שאל סליקוברה "אתה נורמלי? הם יהרגו אותנו! אנחנו צריכים למצוא דרך להמלט, בלי שפלורגס תנסה להרוג אותנו, ותשכנע את החברים שלה לעזור לה על הדרך. אחרי מה שקרה עם פורת'ורן, לא נראה לי שאנחנו אורחים רצויים" ענה לוסידיוס, מנגב את הזיעה ממצחו.

"עצרו!" נשמע קול מוכר, לוסידיוס סובב את ראשו לכיוון הקול, וקפא על מקומו "הו היי פלורגס, מה העניינים? אני צריך שתכניסי אותי אל ממלכתה של הגברת בבקשה" אמר אודיש בחיוך רחב "אתה איתם?" שאל קומו-או, פניו מרצינות, והוא מהסס אם להכניס את הפוקימונים. פלורג'ס לעומת זאת לא היססה הרבה, והוחזקה במקומה על ידי שני ראשיו של רוביפיימר, מונעים ממנה מלהסתער על שני הפוקימונים ולקרוע אותם לגזרים "הם האויב! הם היו שותפים במתקפה עלינו! ראיתי את הקטן הזה מציץ מהתיק של הילד ההוא!" אמרה פלורג'ס בזעם עצור "אתה לא יכול להכניס אותם לפה!"

"אני לא יודע על מה את מדברת" אמר אודיש "אבל אני יודע ששני הפוקימונים האלו נטשו את המאמנים שלהם, והם במנוסה מאותם בני האדם" כשהשלישיה שמעו את דבריו של אודיש, ההבעה על פניהם השתנתה "עזבתם את המאמנים? זה סיפור אחר לגמרי! בואו איתנו בבקשה"

= = = = =

אליוט, רונלד וסאם יצאו מוקדם בבוקר כדי למצוא את הפוקימונים האבודים. אליוט הציע לחפש ליד מתקני הכושר, אבל לרונלד ולסאם היה ברור שהפוקימונים הם לא מסוג לחימה ואליוט הוא אליוט, ולכן דחו את ההצעה. הם התחילו לחפש בחורשה שאליה ברחו לוסידיוס וסיליקוברה, רונלד אומר לאינקיי לנסות למצוא עקבות בעזרת הכוחות העל חושיים שלו, וסאם מטפס על עץ כדי לקבל תמונה ברורה יותר. אליוט עזר קצת בהתחלה, אבל השתעמם מהר וניסה למצוא פוקימונים פראיים להילחם בהם.

"אני מתחיל משום מה לקבל את ההרגשה שאליוט משתמש בנו בתור תירוץ להתרחק מהפנימיה בשעה מוקדמת…" אמר סאם, מסתכל על אליוט במבט חשדני וכמעט נופל מהעץ תוך כדי. "הוא לא מפריע" הצביע רונלד, והביט באינקיי, שעדיין לא מצא הרבה טביעות. "הפוקימון שלך חייב להיות מאוד מהיר אם הוא משאיר כלכך מעט טביעות, מה שמסביר למה מעט הטביעות שיש ממשיכות עמוק ליער." פניו של סאם נפלו כששמע זאת. לוסידיוס וסיליקוברה אולי היו איתו רק לשבוע, אבל הוא חיכה לתפוס פוקימון במשך זמן רב, ועכשיו שניהם ברחו, ואולי לעולם לא יראו שוב… "הי חבר'ה! אני חושב שמצאתי משהו!" נשמע קולו של אליוט מהדהד בחורשה.

טיילו גדול ושמן נראה יושב על ענף גבוה בצמרות העצים. נראה שכל הטיילו האחרים עפו מהעץ כשראו את אליוט קופץ לעברם, אבל הטיילו הגדול נשאר. הוא נעץ את עיניו בראשו של אליוט, בוחר אותו באיטיות, אבל במהירות הסיט את ראשו לעבר טוקסל הקטן, כאילו דורש להילחם. נראה שטוקסל עומד לזנק לעברו של הטיילו, אבל החליט לשנות את דעתו ולהתחבא מאחוריו רגלו של אליוט. "אממ, אני לא חושב שזה רעיון טוב…" ניסה סאם לומר, אבל ניצוץ הופיע בעיניו של אליוט, וסאם ידע טוב מדי שכבר אי אפשר לכבות אותו.

"טוקסל, תטפס על העץ ותוריד את הטיילו הזה משם!" טוקסל נראה חושש, אבל בסופו של דבר הספיק לחרוץ לטיילו לשון ולהתחיל לטפס על העץ. נראה שטיילו ציפה שהלטאה הקטנה תהסס לעוד דקה, ותיתן לה הזדמנות לתקוף. כעת טיילו הסתכל בריכוז על ענפי העץ, מנסה לתפוס בזווית עינו נקודה של סגול. "טוקסל! תשתמש ביריקה!" טוקסל הופיע מבין הענפים, וירק כמות גדולה של ג'לי דביק ורעיל מפיו. הג'לי עף לכיוונו של טיילו, שלמזלו הצליח להתחמק מהמתקפה והסתכל על טוקסל בגועל. "אז אתה הולך להיות ככה, אה? טוקסל, תשתמש ביריקה עד שהוא נופל מהעץ!" טוקסל הפעם ניסה ליצור כמות גדולה יותר של ג'לי בפה שלו. טיילו ראה זו ההזדמנות לתקוף וקפץ עליו, רק כדי ליפול ביחד עם כמות גדולה של רעל דביק. נראה שהרעל חדר לגופו, וכעת החליש אותו באיטיות. "יופי, עכשיו כשהוא מוחלש, תספוג עוד מתקפה ותשתמש בחשמול, זה יגמור אותו!" טוקסל קפץ בחזרה מהעץ והסתכל על טיילו במבט שאנן. הוא היה בטוח שהקרב נגמר כעת, ואליוט יתעסק בפוקימון החדש שלו בזמן שהוא גונב לו את החטיפים מהתיק, אך טיילו הזכיר לטוקסל שהקרב לא נגמר עד שהוא נתפס, מיד קם מהאדמה, עף לשמיים ותקף את טוקסל עם אס אווירי.

טוקסל התנודד על רגליו, מתקשה לקום. אליוט היה מופתע. "אוי לא… שכחתי שפוקימונים כמו טיילו יכולים להתחזק אם הם מורעלים… טוקסל, תנסה להחזיק מעמד ולהשתמש בחשמול!" טוקסל לא היה מוכן לוותר, אך בזמן שטוקסל ניסה לקום, טיילו השתמש בצוות כפול. שלושה שכפולים של טיילו הופיעו, ועופפו סביב טוקסל, כולם זזים בדיוק באותה צורה. טוקסל ניסה לחשמל את אחד מהם, אבל הוא התגלה כשכפול. טיילו השתמש בצוות כפול עוד פעם, מה שיצר עוד שכפולים. הוא מיד תקף את טוקסל, שכעת היה חלש מאוד, והתקשה לעמוד.

"או שיט… אני לא חושב שקניתי אמצעי ריפוי… טוקסל, תנסה לחשמל את אחד מהשכפולים באמצע, הוא כנראה נמצא שם… או שאולי זה מה שהציפור הזאת רוצה שאני אחשוב, והיא בעצם בצד…" לא נראה שטוקסל מקשיב. הוא פשוט הסתכל לכל כיוון, עד שלבסוף עצם את עיניו… וכשנפתחו, מבט חמדמד היה על פניו, והוא נראה כאילו הוא עומד לבכות. כל השכפולים עצרו בבת אחת. לא נראה שהם ידעו איך לטפל בתינוק בוכה, ולפגוע בתינוק היה דבר שממש לא התאים לטיילו לעשות. לפתע, קולו של רונלד נשמע. "אינקיי, תשתמש בהיפנוזה!" גל גדול וערפילי של אנרגיה היכה את השכפולים, שמיד נפלו לקרקע. לאט לאט הם החלו להתפוגג, בזמן שטיילו האמיתי נראה יותר ויותר מנומנם. אליוט הוציא בחיפזון פוקדור מהתיק שלו והשליך אותו על טיילו. הפוקדור התנדנד כמה פעמים, ונדם. "וואו, עוד פוקימון! האחד הזה ממש חזק, נראה לי שזו בת… אני חושב שאני אתן לה שם! מה אתה חושב על סקיי?" הוא אמר בשמחה, מדלג לעברו של טוקסל ומרים אותו. "אם הטוקסל שלך לא היה שם לב שאמרתי לאינקיי שלי לתקוף, כנראה שהיה הולך עליו." אמר רונלד. "אה, כן תודה על זה… אמ, וסליחה על הצרות. אמרתי שלא אפריע…" אמר אליוט כשראה שפניו של רונלד הפכו למעט כעוסות

רונלד ואליוט הלכו חזרה לפנימייה לאכול ארוחת בוקר ולהתארגן לשיעור, אליוט מנסה לעטוף את פציעותיו של טוקסל בשרוולו ללא הצלחה. בשלב מסוים סאם חזר גם הוא לאזור הקפיטריה, ונראה עייף ומדובלל, כאילו (וכנראה) נפל מעץ. "תגיד" אמר סאם לרונלד "יש מצב שאתה נותן לי להעתיק ממך? לא נראה לי שיש לי כוח ללמוד היום…" הוא המשיך והסתכל מטה בעצב. "תתעודד, יריד נדידת הפוקימונים בעוד כמה ימים, כנראה שנראה את הפוקימונים שלך שם." "זה רק כנראה…" רונלד הרגיש מדוכדך. האם הוא נראה כלכך מפחיד שהפוקימון החדש של סאם ברח כשראה אותו? האם אינקיי קטן שניסה לישון בשיער שלו פעם אחת הפוקימון היחיד שהוא הולך לתפוס בגלל זה? האם הפוקימונים לא יחזרו, אך ורק בגלל שרונלד נמצא לידו של סאם כל הזמן? אולי סאם צריך קצת מרחב… כדי להירגע וכדי שהפוקימונים יחזרו אליו…"אני חושב שאלך לכיתה מוקדם" אמר רונלד, וניסה לא להסתכל על סאם בזמן שהתרחק ממנו ועלה במדרגות. הפוקימונים שלו חייבים להיות איפשהו שם בחוץ, הוא יכל להרגיש את זה…

= = = = =

"אז, הגן של הגברת?" אמר לוסידיוס כדי לנסות לשבור את הקרח "המקום הזה אכן יפיפה" הם היו מוקפים ביער עבות ועתיק, העצים היו מכוסים בגפנים נושאי פרחים, והקרקע מלאה גם היא בפרחים. פוקימונים שונים קיפצו ברחבי היער, היו שם אודיש, גלום וויפלום, קוטוני ווימזיקוט, פלבהבה וספראוטר נראו משחקים בפרחים ביחד, באויר ריחפו הופיפ וסקיפלום, צ'רובי קטנים התנדנדו מהענפים ובין השיחים, ווראמפל ובאדוו ביישנים הציצו בסקרנות באורחים החדשים.

"ברוכים הבאים, לגניה של הגברת" אמר אודיש בחיוך רחב "ברוכים הנמצאים, ענה סליקוברה "מתי אוכלים?" שאל, וסחט צחקוק מאודיש "סבלנות חבר, קודם תתמקמו, ואחרי שתמצאו לכם מקום טוב לישון בו, נדבר על השאר" אמר.

הם דיברו וצחקו, אבל לוסידיוס כבר לא הקשיב. הוא הבחין בסבך גפנים, שכיסה רווח מוזר בין העצים, זה היה נראה כמו מעבר, שניסו להסתיר. הוא התקרב לאטו אל הקיר הירקרק והעלעלי, הוא ניסה לדחוף באפו את השרכים, מנסה לעבור, אך כאב חד בעורפו גרם לו לסגת אחורנית. הוא הסתובב, ונרתע במהירות ממבטו המאיים של קומו או "מה אתה חושב שאתה עושה?" שאל קומו או "מי נתן לך רשות להתקרב לכאן?" לוסידיוס התכוון לענות, אבל קומו או עצר אותו "אני לא רוצה לדעת. יש לי עבודה לעשות ואסור לי להיכשל בה" הוא אמר, והחל גורר את לוסידיוס הרחק משם. "א-אאו, בבקשה תפסיק! אני רק רציתי לראות מה יש שם! זה לא כאילו הגברת שם, נכון?" קומו-או קפא. "…איך אתה יודע?" "הא? אני פשוט ניחשתי…" "אז זה לא קשור למתקפה ההיא, שבה ניסו לאתר את מיקומה של הגברת, הא? תספר לי מאיפה אתה יודע את זה!" "אני לא יודע, אני נשבע! אולי מישהו סיפר לי ושכחתי…" "אם זה התירוץ הכי טוב שלך, אז אתה לא משאיר לי ברירה…" קומו-או אמר, מגביה את ידו, מתכונן להנחית על לוסידיוס מכה קטלנית.

לוסידיוס עצם את עיניו, מתכונן למהלומה, אך הזמן עבר, והיא לא הגיעה. בחשש הוא פתח את אחת מעיניו, ממש לכדי סדק צר, ומיד לאחר מכן את שתי עיניו לרווחה. הוא ראה את קומו או מולו, פניו חיוורות, וידו עדיין מונפת, אך הוא לא מעז להנחית אותה על יריבו. לוסידיוס שם לב לצל גדול שמכסה אותו, הוא הסתובב לאיטו לאחור, ופיו נפער לרווחה.

4.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
16 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אספריטזי
אספריטזי
26 days ago

הצעות לפוקימון שיופיע בפרק הבא?

נקרוזמאן
נקרוזמאן
Reply to  אספריטזי
26 days ago

זבופ!!!!

Orharel1
Orharel1
Reply to  נקרוזמאן
26 days ago

מחזק

arzender
arzender
Reply to  אספריטזי
25 days ago

אברה!

מיוטו המלך
מיוטו המלך
26 days ago

ריינומי או אמבריאון

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  מיוטו המלך
26 days ago

מי זה ריינומי

מולגי ושיער ג'יראצי (אליוט) שלצערי לא יקבל ג'יראצי
מולגי ושיער ג'יראצי (אליוט) שלצערי לא יקבל ג'יראצי
26 days ago

אממממ, עשיין אוהב את אליוט אבל למה אתם חייבים לעשות אותו כהדמות שכל המטרה שלה להיות מעצבן? 🙁
הוא פשוט ילד/נער לא מובן שמנסה את מיטבו, ועם שיער ג'יראצי מדהים!

אני מניח שמה שלוסידיוס ראה זה אולי הגברת? וזה גם למה קומו-או קפא במקום. או שזה…. הפקעת! בצורתו האמיתית והמאיימת!!!!

מולגי פ ק ע ת !
מולגי פ ק ע ת !
Reply to  Tal Harush
26 days ago

פ ק ע ת !

אין מה להסביר!

דארת' מולגי
דארת' מולגי
26 days ago

"עזבתם את המאמנים? זה סיפור אחר לגמרי! בואו איתנו בבקשה."

אבל האם הם הרגו אותם עם כפית ובלנדר? (מי שמבין את הרפרנס הזה הוא אדם של תרבות)

אספריטזי
אספריטזי
Reply to  דארת' מולגי
26 days ago

אה כן
ארוך לבן עם כתמים חומים ופונפון חום

Orharel1
Orharel1
Reply to  דארת' מולגי
26 days ago

אבל חשבתי שרק אוכלים גלידה עם כפיות!!!!!!

Eevee girl
Eevee girl
26 days ago

סיימתי לקרוא את כל הפרקים שיצאו כרגע של המרדף!
ממש נהנתי אני אוהבת את העלילה כרגע ואני מחכה לפרקים הבאים.
אם יש פוקימון שהייתי רוצה לראות זה יהיה פופליו, רק בגלל שאני מתה עליו.

Eevee girl
Eevee girl
26 days ago

דרך אגב, זה בטח איך שהטיילו הרגיש במהלך הקרב:

893F7D20-C450-4214-A0F3-9FB930DAC577.png
Orharel1
Orharel1
26 days ago

אני אישית מאוד אהבתי את הקרב בין טוקסל לטיילו, בעיקר העובדה שהתחשבתם ביכולת שלו guts שגרמה לו להתקיף חזק יותר אחרי שטוקסל הרעיל אותו (אה אז זה לא acid what אוף… 🙁 )
וגם הקטע עם לוסידיוס וסיליקוברה, עדיין נותן לי ווייבים של הפרק ההוא באנימה של באלבאזור…

Nerya
Nerya
26 days ago

טוב אז סוף סוף לוסידיוס לא פונה לאודיש כנקבה.
אבל עדיין מה זה משנה אם הם נטשו את המאמנים שלהם או לא הם עדיין היו שותפים בהתקפה עליהם.
זה מצחיק אותי שהם דחו את ההצעה של אליוט רק בגלל שהוא אליוט.
הקרב של טיילו וטוקסל היה ממש נחמד בעיקר כשטוקסל השתמש בהיותו תינוק כדי למנוע מטיילו לפגוע בו.
יריד נדידת הפוקימונים זה לפני החורף שפוקימונים הולכים לחפש מזון או משהו אחר?
אני מרחם על רונלד שהוא מרגיש שהפוקימונים מפחדים ממנו.
אני גם מרחם על לוסידיוס מסכן רק היה סקרן אבל זה די הגיוני שהגברת תיהיה שם בכל מקרה יש לי תחושה שזאת ילדה דווקא ולא פוקימון אבל אם זה פוקימון אולי קינגפקט בכל מקרה פוקימון לפרק הבא אולי סרפיריור זה מתאים כי הוא פוקימון עשב וגם יכול להיות שומר ראש לגברת.
בכל מקרה ממש נהניתי סיפור מעולה תודה רבה על הסיפור.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x