ראשי / כתבות / טור: אליפות העולם בפוקימון – אש נגד סטיבן / יויו

טור: אליפות העולם בפוקימון – אש נגד סטיבן / יויו

שלום, הגיע הזמן לקרב האחרון של רבע הגמר בטורניר המאסטר 8! הקרב האחרון הוא אש נגד סטיבן. קחו בחשבון שאש וסטיבן כבר מכירים אחד את השני עוד מהואן, והם אפילו נלחמו ביחד נגד צוות פלייר כדי להציל את העולם. עוד עניין: אש זוכר את סטיבן. בקיצור, יש לשניהם עבר משותף שאני מקווה שנראה בקרב עצמו.

אש – בטריילר לקרב בין השניים חשפו לנו את כל הפוקימונים של אש: פיקאצ'ו, גנגר ודראקוביש. עכשיו, לגבי המכניקה של אש, אני חושב שאש עומד להשתמש בדייאנמקס וגנגר יהיה בצורת הג'ייגנטמאקס שלו. אש עשוי להפתיע פתאום ולהשתמש במהלך זי, אבל אני לא רואה את זה קורה מכיוון שאש התאמן עם פול, גנגר למד את המתקפה will – o – wisp, המתקפה שגורמת להישרף ולקבל נזק בכל תור. בנוסף לכך, המתקפה הזו מורידה את כוח מתקפות היריב.

סטיבן – בטריילר הראשון סטיבן נראה משתמש במטאגרוס זוהר עם היכולת להתפתח למגה וקראדילי, שהוא פוקימון חדש לסטיבן. בטריילר השני נחשף שהוא משתמש גם באגרון, שכבר ראינו בסדרה של הואן. אין הרבה דברים להגיד על הפוקימונים שלו חוץ מהעובדה שנראה שזהו מטאגרוס שיקשה על אש בקרב, כי הוא הפוקימון הכי חזק של סטיבן. דבר נוסף שחשוב לציין הוא שסטיבן עומד לעשות הרבה החלפות במהלך הקרב.

הקרב – בטריילר של הפרק נראה שמטאגרוס נלחם מול כל הפוקימונים של אש, וכמו שאמרתי מקודם, סטיבן עומד להחליף הרבה פעמים. עימותים שראינו בטריילר הם: פיקאצ'ו מול מטאגרוס, גנגר מול קראדילי ודראקוביש מול מטגרוס. אני יודע שאמרתי שמטאגרוס ילחם מול כולם ולא כתבתי את גנגר, אבל זה בגלל שאש משתמש בדיינמאקס על גנגר, והוא ילחם במטאגרוס בצורה הזו. ההסבר מאחורי זה הוא כזה: סטיבן יתיש את אש עם ההחלפות וכשאש יבין שיש לג'יגאנטמקס גנגר מתקפה מיוחדת אשר לא מאפשרת ליריב לבצע החלפה, הוא ישתמש בה ויקטוף את הניצחון. וגם אם אין הרבה מידע לגבי הקרב שלהם, בסופו של דבר אש ינצח את הקרב וילחם מול לאון בגמר.

ארצה בהזדמנות זו גם לחזות מי יופיע במהלך הקרב שלהם: מיי, מקס, ברוק, ואלאס, מוריסון, טייסון, דרייק, ליסיה, סרנה וחלק ממנהיגי המכונים של הואן.

אשמח שתשתפו אותי בדעות שלכם בתגובות ואם יש לכם משהו להוסיף.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
12 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
דארת' מולגי
דארת' מולגי
24 days ago

לרשימת הופעות האורח אפשר להוסיף עוד הרבה – אנחנו יודעים כבר שאוק, דיליה, טרייסי והפוקימונים של אש יצפו בקרב מפאלט ומן הסתם אפשר להוסיף גם את מיסטי, דון, סיילן, בוני וקלמונט, החבר'ה מאלולה ותכל'ס גם קלואי. וזה עוד בלי שהתייחסנו ליריבים כמו גארי, האריסון, טוביאס, קאמרון ועוד המון.

Yoyo
Yoyo
Reply to  דארת' מולגי
24 days ago

לגבי אוק דיליה טרייסי והפוקימונים של אש, שחכתי מהם לגמרי אז תודה שהזכרת לי. ולגבי השאר אני לא מסכים בכלל, לרוב החזרות יש קשר, אולי נראה אותם בהמשך אבל בקרב הזה לא, אבל יש אחד שיכול להיות שיופיע וזה האריסון כי הוא מהואן אז הגיוני שהוא יחזור.

דארת' מולגי
דארת' מולגי
Reply to  Yoyo
24 days ago

כל החזרות שהיו עד עכשיו היו קשורות לשני המתמודדים (חוץ מעם ליאון אבל זה מובן). רוב אלה שהזכרת קשורים בעיקר לסטיבן או לאדבאנס, אבל לא לאש. ואיזו סיבה יש לסיילאן לא להופיע בפרק הקודם אם לא בשביל להופיע בפרק הזה?

Yoyo
Yoyo
Reply to  דארת' מולגי
24 days ago

אין לי את ההסבר הכי טוב ללמה סיילן לא יופיע אבל אני אגיד דבר אחד, הוא פחות קשור עכשיו לקרב הזה אפילו שהוא טייל עם אש יותר מתאים לדמויות מאדבאנס להופיע.

מיוטו המלך
מיוטו המלך
24 days ago

קרב קשה יש לי הרגשה שפה זה ייגמר ואז יפסיד רגע במחשבה שנייה לא כי הם רוצים לעשות בסוף קרב של אש נגד לאון וזה חבל כי יש קרבות שהיו הרבה יותר מעניינים כמו סינייה נגד לאון

מיוטו המלך
מיוטו המלך
Reply to  מיוטו המלך
24 days ago

סינטיה לא סינייה (אין לכם מושג כמה מעצבן זה לכתוב בטלפון אם. מקלדת קולית

Yoyo
Yoyo
Reply to  מיוטו המלך
24 days ago

יש פה מלא דברים שלא הבנתי כל כך מהמקלדת הקולית שלך אז אני תתקן אותי אם צריך.
אש לא עומד להפסיד פה כי אנחנו יודעים שהוא כבר יהיה בגמר. זה לא באמת משנה אם רוצים שאש יפסיד כי כל הסדרה הכינו אותנו לקרב הזה. אפילו שאני אשמח לקרב של סינת'יה וליאון

מיוטו המלך
מיוטו המלך
Reply to  Yoyo
24 days ago

אמרתי שכנראה למרות שסטיבן חזק יותר אש ינצח כי הוא אמור לפגוש את לאון בגמר ושזה מבאס כי יש קרבות שהייתי רוצה לראות כמו לאון נגד סינטיה

מיוטו המלך
מיוטו המלך
Reply to  Yoyo
24 days ago

אמרתי שאם זה היה קרב אמיתי סטיבן היה מנצח כי הוא חזק יותר אבל זה לא יקרה כי אז אמור להילחם נגד לאון בגמר וזה חבל כי היו קרבות גמר שממש הייתי רוצה לראות כמו סינייה נגד לאון

Orharel1
Orharel1
24 days ago

אני מצפה לקרב מעולה משני הצדדים!
מאמין שאש ינצח (לא נראה לי שיספידו אותו מוקדם מדי)
אבל צריך לזכור שעד ליאון אש יצטרך להילחם נגד סינתייה שהיא גם מאמנת קשוחה ביותר (לא סתם היא דירוג 2…)

Yoyo
Yoyo
Reply to  Orharel1
24 days ago

אומנם סינת'יה חזקה מאוד אבל לצערי היא תפסיד לאש כי אש צריך להילחם מול ליאון בגמר

אנונימי
אנונימי
23 days ago

א

Last edited 23 days ago by אנונימי
12
0
Would love your thoughts, please comment.x