חדשות אחרונות
ראשי / משחקים / פוקימון שמש ופוקימון ירח / הסבר כללי: פוקימון שמש ופוקימון ירח

הסבר כללי: פוקימון שמש ופוקימון ירח

"פוקימון שמש" ו"פוקימון ירח" (Pokémon Sun & Moon) הם שמות המשחקים החדשים מבית היוצר של נינטנדו. מדובר במשחקי וידאו המיועדים לקונסולות נינטנדו 3DS ומעלה. אלה משחקי פוקימון ובהתאם לכך, מטרת המשחק היא לאסוף את כל הפוקימונים, לאמן אותם ולהיות המאמן הטוב ביותר שאתה יכול להיות. הודעה על משחקים אלה יצאה בתאריך 26 בפברואר 2016 ותאריך יציאתם נקבע ל18.11.2016 לתושבי יפן או ארה"ב, ו23.11.2016 לתושבי ישראל או אירופה.

הפעם המחוז נקרא אלולה (Alola), ביתם של הפוקימונים מהדור השביעי. מחוז אלולה מכיל ארבעה איים אשר עשירים ביופי טבעי ואי מלאכותי אחד. יש שם המון פוקימונים שטרם נראו קודם לכן. והחידושים לא נגמרים כאן. לדוגמה: מחוז אלולה הוא לא רק ביתם של הפוקימונים מהדור השביעי, אלא הוא גם מציג פוקימונים ותיקים בצורה חדשה, כמו רטטה. לצד זה, יש משימות חדשות שעל השחקן להשלים כמו אתגר האי, יש יצורים חדשים שהשחקן צפוי לפגוש כמו חיות אולטרה, יש צוות מרושע חדש בשם גולגולת, צוות טוב בשם אתר, מתקפות זי שטרם נראו קודם לכן ועוד.

תפריט:

11 תגובות

 1. Avatar
  בוויקטיני(לשעבר איוישרוז'ן)

  נראה מדהים!

 2. Avatar

  נראה פשוט טוב אני כל כך הולך לקנות

 3. Avatar
  pggamingil.il מהצ'אטוט (a.k.a עוף ממולא)

  אני מוכן למות העיקר שיקנו לי 3DS בזמן לפני שהמשחקים יצאו

 4. Avatar

  חח יום אחרי היום הולדת שלי המשחקים יצאו לארץ 😀

 5. Avatar

  מה קרה לצ'אט של האתר???
  ותודה על הפרסום 🙂

 6. Hit Man

  הצ'אט ירד מהאתר.

 7. Avatar

  https://www.youtube.com/watch?v=PiiofPE6MSo גיימפלי של המשחק: ספויילר

 8. Avatar

  היט בבקשה תעשה מדריך כיצד להוריד פוקימון בנק, יש לי פוקימוננים מעולים בפוקימון X וב-Alpha shappire ואני לא יכול להעביר אותם לשמש וירח כשיהיה לי! אז בבקשה, אם תוכל לעשות על זה מדריך -לפני- שמהמשחקים החדשים יצאו, ובנוסף באותו המדריך תוכל להראות איך לשים שני משחקים בנינטנדו, (שיהיה אפשר לשחק גם ב-X וגם ב-Alpha shappire כאשר הדיסק של SUN AND MOON יהיה בפנים, לדעתי זה יהיה חיוני מאוד לאתר, יעזור וישמח אנשים כמוני.
  תודה מראש, jkubh3

 9. Avatar

  האם המשחקים יהיו זמינים למחשב?

 10. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זה לא 2DS ומעלה? כי אפשר לשים את זה גם ל 2DS

 11. Hit Man

  נכון – אפשר להריץ את זה גם על 2DS.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.