ראשי / חדשות / חדשות אתר / עדכון אתר: הרועה הבודד!

עדכון אתר: הרועה הבודד!

שלום רב,

החופש הגדול נגמר, מחר חלקיכם חוזרים לספסל הלימודים, ובהזדמנות הזו אני רוצה לאחל לכל התלמידים שנת לימודים טובה, פורייה, עם הרבה למידה, בריאות והישגים!

החופש הזה היה קצת שונה מחופשים אחרים, בין אם מסתכלים על זה מנקודת מבט אזרחית – עם כל עניין הקורונה, ובין אם מסתכלים על זה מנקודת מבט של האתר – עם ההתמקדות ב"פוקימון כחול לבן". אני מקווה שנהניתם מהשהות שלכם באתר בתקופה הזו ודעו שצפויים לכם עוד כמה פרויקטים מלהיבים בהמשך.

עכשיו, בואו נדבר על הפיל שבחדר – השרת. בימים האחרונים האתר חווה לא מעט קריסות בשל השרת. אני מודע למצב ואני מבקש סליחה על כך. בימים אלה אנחנו עושים את כל המאמצים לפתור את המצב ולעבור לשרת חדש, בתקווה שהכל יחזור לקדמותו ותוכלו לגלוש באתר הכי טוב, בצורה הכי טובה.

ובנושא אחר, למי שעדיין לא שם לב, האתר התחדש עם לוגו חדש. מקווה שאתם אוהבים אותו.

בכל הנוגע לתכנונים לעתיד, אני מאוד מקווה לתרגם את הכרך ה18 של המנגה עד ראש השנה. בתכנון שלי לפרסם אותו בקצב של פרק חדש בכל יום. אז תחזיקו לי אצבעות.

עוד דבר שאני מאוד רוצה לעשות זה קוהיט. לא, רגע, קוראים לזה קאהוט. אני כנראה יותר מדי מושפע מ"פוקימון כחול לבן". מדובר באתר שמאפשר לי ליצור שאלונים בנושאים שונים ולהקרין אותם בזמן שאני משדר ביוטיוב. אתם לוקחים חלק בפעילות דרך המחשבים והסמארטפונים שלכם. אני כבר חושב על השאלות השונות, על הז'אנרים השונים וגם על פרסים.

כמובן, אם יצוצו עוד רעיונות, אשמח להוציא אותם לפועל.

ופה אתם נכנסים לתמונה. אם בא לכם לכתוב סיפור לאתר, לעשות מדריך וידאו למשחק כלשהו, לכתוב פינה על קלפים, להגיש ציורים שלכם, או כל דבר אחר, הדלת פתוחה עבורכם. כתבו לי מייל (Hitman.is.hart@gmail.com) ונתקדם משם.

אז תודה שקראתם את החפירה הזו. אתם מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק שלנו [קישור], האינסטגרם שלנו [קישור], היוטיוב שלנו [קישור] ונתראה בפעם הבאה!

2 תגובות

  1. Avatar

    תודה רבה יוסי ובבקשה תמשיך לפרסם את המנגה עד הסוף כנ"ל לגבי חומרים חדשים הלוגו יפה מאוד והלוואי שתצליח למצוא שרת חדש והקאהוט זה רעיון מאוד נחמד מקווה שהוא יצליח

  2. Avatar

    אני אהבתי יותר את הלוגו החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.