ראשי / Pokemon TCG / טור: Vivid Voltage / איתי ביטון

טור: Vivid Voltage / איתי ביטון

בקרוב מאוד עומד לצאת סט חדש בעולם קלפי הפוקימון וההתרגשות רק הולכת וגוברת. בין השאר, אפשר למצוא בסט סוג נדירות חדש של פוקימונים, שישה קלפי VMAX חדשים וקלפים רבים שלא יצאו מעולם ועלולים לשנות את משחק הקלפים!

סט הקלפים החדש והמיוחד עונה לשם – Vivid Voltage – והוא מתוכנן לצאת לאור ברחבי העולם ב13 בנובמבר! הוא מציג לראשונה את פוקימון זארוד המיתולוגי (Zarude) כחלק מקלפי הפוקימון. הוא כולל גם שישה פוקימוני VMAX חדשים, ביניהם ניתן למצוא גם את קולוסאל מהדור החדש, ואורביטל המדהים. השם של הסט בא לייצג את הפוקימון המרכזי של הסט, פיקאצ'ו VMAX, שהוא גם הקלף החדש והמעניין בסט.

וזה לא הכל! מכיוון שבסט זה מוצג גם סוג חדש של נדירות בשם "נדירות מדהימה" (Amazing rare), מה שמעלה את ההתרגשות לקראת הסט הקרב ובא. הקלפים מהסוג החדש כוללים פוקימונים אגדיים ומיתיים הצבועים בצבעים מרהיבים והם נראים שונה מאוד מההולואים שנראו עד כה.

בסט החדש ידוע לנו גם על קלפי טריינרים ואייטמים חדשים. ביניהם קלפי הפוקימון כדוגמת דונפאן – שנותן נזק של 120 עם אנרגייה אחת בלבד (ו20 נזק לכל פוקימון שיש לתוקף בספסל) ופאנפי – שיכול לקחת את הנזק שהוא קיבל (20 מרעידת האדמה), להכפיל אותו פי 30 (2X30=60) ולהעניק אותו ליריב. וקלף האייטם ממורי קפסול – שמאפשר לפוקימון שהוא התפתחות להשתמש בהתקפות של הפוקימונים שקדמו לו.

קחו בחשבון שכבר ב31 באוקטובר יצא כחלק מהסט קופסת "לבנות ולהילחם" (Build and battle) שהוא מוצר שיוצא לפני ההשקה של הסט, וקלף פרומו מיוחד, שיהיה הפעם בדמותו של צ'ריזארד!

אז אם אהבתם, ואם אתם מתלהבים מהסט החדש, רשמו לנו בתגובות מה אתם חושבים על סוג הנדירות החדש, האם אתם מתכננים לקנות את הקלפים מהסט החדש ואיזה קלף הכי תפס את תשומת לבכם!

תגובה אחת

  1. Avatar

    מגניב בטירוף, גורם לי לרצות להשיג אותם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.