ראשי / חדשות / חדשות פוקימון / מהדורת חדשות: בעיקר על ההרחבה של Crown Tundra!

מהדורת חדשות: בעיקר על ההרחבה של Crown Tundra!

שלום רב,

= = = = =

בגזרת משחקי הוידאו

ההרחבה השנייה של משחקי "פוקימון חרב ומגן", Crown Tundra, כעת זמינה להורדה ולמשחק.

עם יציאת ההרחבה, נחשפו 5 פוקימונים חדשים. להלן הפירוט:

לפוקימון הזה קוראים גלאסטריאר (Glastrier), הוא מסוג קרח, היכולת שלו היא Chilling Neigh והיא מאפשרת למתקפה של הפוקימון לעלות בכל פעם שהוא מוריד יריב.

לפוקימון הזה קוראים ספקטריאר (Spectrier), הוא מסוג רוח, היכולת שלו היא Grim Neig והיא מאפשרת למתקפה המיוחדת של הפוקימון לעלות בכל פעם שהוא מוריד יריב.

לפוקימון הזה קוראים קלירקס (Calyrex), הוא פוקימון המלך, הוא מסוג על חושי ועשב, היכולת שלו היא Unnerve. לפי פירוט המידע שלו, פוקימון זה שלט על כל גאלאר בזמנים עתיקים. ולמרות שהוא נראה עדין, כל מהלך שלו הוא בעל חן וכבוד. יש לו גם אינטליגנציה גבוהה. אומרים שהוא רואה כל אירוע, בין אם זה בעבר, בהווה ובעתיד.

 

קלירקס יכול לרכב על הפוקימונים החדשים:

כשהוא רוכב על הפוקימון הלבן, הוא נקרא "קלירקס רוכב הקרח" (Calyrex Ice Rider), הוא מסוג על חושי וקרח, הוא בעל יכולת Unnerve Chilling Neigh – כאשר הוא מוריד יריב, הוא מעלה את המתקפה שלו ולא מאפשר ליריב להשתמש בגרגר שלו.

כשהוא רוכב על הפוקימון השחור, הוא נקרא "קלירקס רוכב הצל" (Calyrex Shadow Rider), הוא מסוג על חושי ורוח, הוא בעל יכולת Unnerve Chilling Neigh – כאשר הוא מוריד יריב, הוא מעלה את המתקפה המיוחדת שלו ולא מאפשר ליריב להשתמש בגרגר שלו.

לפוקימון הזה קוראים רג'ילקי (Regieleki), פוקימון האלקטרון, הוא מסוג חשמל, יש לו את היכולת Transistor ולפי תיאור המידע שלו, הוא פוקימון ששואב אלקטרונים כדי לחיות. הגוף שלו מורכב ברובו מאנרגיה אלקטרית. אומרים שמתקפות החשמל שלו חזקות יותר מכל פוקימון חשמלי אחר. חוקרים קבעו שמה שמרכיב את גופו של הפוקימון הוא רכיב מבודד שאינו מוליך חשמל. תיאורטיקנים סבורים שבזמנים עתיקים בני האדם סבלו מפוקימון זה ולכן הם המציאו ציוד אשר ירסן את כוחותיו.

לפוקימון הזה קוראים רג'ידראגו (Regidrago), פוקימון כדור הדרקון, הוא מסוג דרקון, יש לו את היכולת Dragon’s Maw ולפי תיאור המידע שלו, גופו מורכב מאנרגיית דרקון גבישית, האנרגיה דחוסה בגרעין המרכזי שלו. תודות לתרכובת של הגוף שלו, הוא יכול להשתמש במתקפות דרקון שחזקות מכל פוקימון אחר. הפולקלור אומר שרג'יגיגאס ניסה ליצור פוקימון מאנרגית דרקון גבישית ונגמרו לו הקריסטלים לפני שהוא הצליח להשלים את הראש. אנשים מזמנים עתיקים פחדו שאם הפוקימון לא יושלם, הוא יטיל הרס על האדמות שלהם, אז הוא נכלא בתוך מקדש.

כמו כן, נחשפו 4 צורות גאלאר חדשות לפוקימונים ישנים. להלן הפירוט:

סלוקינג גאלאר (Galarian Slowking) הוא פוקימון הקספרט – מישהו שיודע להשתמש בקסם שחור או וודו. הוא מסוג רעל ועל חושי, יש לו את היכולת Curious Medicine ולפי המידע שלו, הנשיכה של שלדר משחררת כימיקליים אשר נמצאים במוח של סלופוק ובגופו, מה שמעניק לו את הסוג רעל כשהוא מתפתח. החוכמה של שלדר הזה גבוהה במיוחד. והתהליך מעניק לו כוחות על חושיים ששמים פוקימונים אחרים בעמדה של נחיתות ובושה. סלוקינג גאלאר נצפו כשהם אומרים לחשים כדי לתקשר זה עם זה. נראה שהם עושים זאת גם במהלך קרב. מה בדיוק הם אומרים – לא ניתן לדעת.

ארטיקונו גאלאר (Galarian Articuno) הוא הפוקימון האכזרי, הוא מסוג על חושי ומעופף ויש לו את היכולת Competitive. לפי המידע שלו, פעם בכמה עשרות שנים, פוקימון זה מופיע בקראון טונדרה. במשך זמן רב, חשבו שזה אותו פוקימון אגדי כמו ארטיקונו של מחוזות אחרים. ולמרות שיש לו אופי קר וקולע, הוא נע בצורה מעודנת יותר. הוא שומר על עצמו באוויר באמצעות הכוחות העל חושיים שלו, ולעולם הוא לא מנופף בכנפיים שלו. פוקימון זה נלחם באמצעות שימוש בכוח העל חושי החזק שלו, שפוגע ישירות בתאים של יצורים חיים. לקרניים של הכוח העל חושי שהוא יורה מהעיניים שלו, יש כוח השפעה חזק במיוחד. המגע הכי קל של הקרניים האלה משאיר את היריב כשהוא לא יכול לזוז, כאילו הוא קפוא. הוא גומר את היריבים הקפואים שלו באמצעות הכוח העל חושי של הכנפיים שלו.

זאפדוס גאלאר (Galarian Zapdos) הוא פוקימון הרגליים החזקות, מסוג לחימה ומעופף, עם יכולת Defiant. לפי המידע שלו, פעם בכמה עשרות שנים, הפוקימון הזה מופיע בקראון טונדרה. במשך זמן רב, אנשים חשבו שהוא אותו פוקימון אגדי כמו זאפדוס מהמחוזות האחרים. פוקימון לוחמני ושש לקרב, לא יכול לעמוד בפני האתגר להתמודד מול פוקימונים שהוא חושב שהם חזקים ממנו. בקרב, פוקימון זה מהמם יריבים עם מהלכים מהירים, ובעיטות עצבניות. כאשר הוא קופץ מצוקים או סלעים בתנועת זיגזג מהירה, אומרים שהוא מזכיר את התנועה של ברק. עם זאת, הכנפיים שלו נראות מנוונות ולכן הוא מעופף די גרוע.

מולטרס גאלאר (Galarian Moltres) הוא הפוקימון המרושע, הוא מסוג אופל ומעופף והוא בעל יכולת Berserk. לפי המידע שלו, פעם בכמה עשרות שנים, הפוקימון הזה מופיע בקראון טונדרה. במשך זמן רב, אנשים חשבו שהוא אותו פוקימון אגדי כמו מולטרס מהמחוזות האחרים. יש לו אישיות יהירה והוא מתנהל בשלווה לפי גחמותיו שלו. הוא משדר את ההילה שבגופו, שנחשבת לעמוד זועם של אש, מה שלא מאפשר לפוקימונים רגילים אפילו להתקרב אליו. הוא במיוחד מיומן בתקיפה של מוחות היריבים על ידי כך כך שהוא פותח את כנפיו ומשחרר הילה מרושעת מתוכן. מי שנפגע מכך, נכנס לעייפות עמוקה, כאילו האנרגיה שלו נשרפה לחלוטין.

= = = = =

בגזרת פוקימון גו

שחקני פוקימון גו יכולים ליהנות מהופעתם של פוניטה גאלאר בריידים ופארפג'ד גאלאר בטבע. ניתן לפתח את פארפג'ד לסירפג'ד אם תאספו מספיק סוכריות ותבצעו את המשימה המיוחדת (10 זריקות מצוינות כשהוא הפוקימון החבר שלכם).

= = = = =

בגזרת האנימה

פרק חדש של הסדרה האינטרנטית "כנפי דמדומים" (Twilight Wings) ישוחרר ליוטיוב ב5.11.2020.

= = = = =

עוד בגזרת האנימה

שמות פרקים חדשים נחשפו לעונה ה23 של פוקימון. השמות הם לגרסה היפנית:

Episode 1135: Battling & Getting! The Revival of Mewtwo
Episode 1136: Pokémon Champion! The Battle of Big Eaters!!

= = = = =

היום לפני…

אומנם עבור רבים, ה23.10 מציין את יציאת ההרחבה של פוקימון, אבל עבור גולשי האתר מדובר בתאריך היסטורי. היום, לפני 6 שנים, בתאריך 23.10.2014, נערך כנס פוקימון מפלצות כיס הראשון. הנה כמה תמונות וסרטון להנאתכם!

= = = = =

רגע של נחת

פעם, כשהייתי כותב מהדורות חדשות, הייתי מפרסם סרטונים, תמונות ודברים מצחיקים במסגרת "רגע של נחת". היום התמזל מזלי ושתי גולשות בשם לירון רומנו ואיווי גריל שלחו לי קומיקסים שהם הכינו, בתקווה שתהנו מהם.

לירון רומנו

איווי גירל

= = = = =

תודה!

10 תגובות

 1. Avatar

  חשבתי שמבטאים את השם שלו "קאלירקס"

 2. Avatar
  דרגונלי הקדוש מהטלפון

  איווי גירל, אני אהיה כנה…. הייתי משלם חמישים שקל בשביל חוברת קומיקסים שלך 😉

 3. Avatar
  דרגונלי הקדוש מהטלפון

  ענק

 4. Avatar

  תודה רבה

 5. Avatar

  מה איתי☹

 6. Avatar

  אני לירון

 7. Hit Man

  השם של קלירקס תוקן.

 8. Avatar

  את שלך לא הבנתי XD אבל יש לך פוטנציאל

 9. Avatar

  היה אמור להיות גם מצב CO OP שיוצא עם קראון טונדרה

 10. Avatar

  הפירוט על רג'ידרגו שגוי
  "אנשים מזמנים עתיקים פחדו שאם הפוקימון לא יושלם הוא יטיל הרס ואימה על האדמות שלהם"
  צריך לשנות ל-"אנשים פחדו שאם הפוקימון הזה יושלם"
  אחלה תיאור מפורט לכל אחד מהפוקימונים!
  באמת מפתיע שהם לא גילו שום דבר על ספקטריאר וגלאסטריאר שום דבר.
  זאת הייתה ממש הפתעה בשבילי
  הקומיקס קרע אותי מצחוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.