ראשי / יצירה / פוקימון מזווית אחרת: פרק אחד – המרגל שלמה – חלק ראשון / הראל ביגר

פוקימון מזווית אחרת: פרק אחד – המרגל שלמה – חלק ראשון / הראל ביגר

קצת על הסדרה: "פוקימון מזווית אחרת" זו סדרה של סיפורים שכתבתי המספרים על עולם בו פוקימונים ואנשים חיים יחדיו כמו בסדרה, אבל בסדרה מספרים לנו על חבורה של אנשים שחוקרים את העולם ונלחמים עם פוקימונים. בסדרה הזאת תראו את פוקימון מזווית שלא מראים לנו בסדרה. כל פרק אתם תראו תפקיד בחיי היום יום שלנו ואיך הוא משתלב בעולם הפוקימון, אז מקווה שתהנו 😊.

פתיח: הכירו את שלמה גרש, מרגל ישראלי של המוסד, שכבר עשר שנים עובד במדינות שונות. הוא מאמן פוקימונים חזק והוא יודע בצורה הכי טובה לשלב את זה בתפקידו בתור מרגל, וזה מה שהופך אותו למרגל הכי טוב של המוסד. הוא לא נתפס אף פעם, חוץ מלפני תשעה חודשים, שריגל אחרי חברה שנמצאת באלולה שמוכרת נשקים בצורה לא חוקית לקאלוס. המשטרה של אלולה תפסה אותו ואת החברה. אומנם הוא ריגל אחרי פושעים, אבל זה לא חוקי, לכן הוא נכנס לכלא לתשעה חודשים. אחרי שיצא מהכלא, הוא טס בחזרה לישראל ובשדה תעופה שבישראל הוא קיבל הודעה מסתורית. וכאן חברים מתחיל הסיפור שלנו.

שלמה נחת אחרי טיסה מאלולה לישראל, הוא לקח את המזוודה שלו ושמע צלצול בטלפון שלו. לשלמה היה טלפון מיוחד של המוסד; הוא ידע מי מתקשר אליו, איך קוראים לו ואת סוג הטלפון שלו. אבל הפעם הוא לא ידע מי מתקשר עליו. שלמה חשב שזה אולי המפקד שלו מטלפון חסוי. הוא ידע שאף האקר לא יצלח לחסום את המידע שיש לשלמה. כל פעם שמישהו מצלצל, זה יכל להיות רק המפקד שלו. אבל כשהוא ענה, הוא שמע את זה: "שלום שלמה, אם אתה לא רוצה לאבד את המפקד שלך ואת הסוכנים האחרים שיש במוסד, אז כדאי לך לטוס לקנטו בשעה שבע בבוקר היום", והשיחה נותקה. שלמה הלך לעובדת שעבדה באזור של קניית הכרטיסים ושאל אותה אם יש טיסה בשבע לקנטו, והיא ענתה לו כן. שלמה היה בדילמה; השעה הייתה ארבע לפנות בוקר והוא חשב אם זו סתם מתיחה, או שזה אמיתי וחייהם של כמה סוכנים ומפקדו תלויים בו. שלמה היה מאוד סקרן והרפתקן ולכן הוא החליט שהוא נוסע לקנטו. הוא קנה מהאישה כרטיס ונסע הביתה. יש לו שעתיים וארבעים דקות עד שהטיסה תמריא.

הוא נכנס הביתה ושם הוא לא ראה את אשתו, והוא הבין שכנראה חטפו גם אותה וזו לא מתיחה. הוא בא להתקשר למשטרה, אבל שנייה לפני שעשה זאת, הוא קיבל הודעה שרשמה לו שלא יעז להתקשר. לבסוף החליט לא להתקשר. הוא לא צריך את העזרה של המשטרה לטפל בעניינים שלו. הוא לקח מזוודה מיוחדת שמתקפלת לתיק גב ושם בה את כל האביזרים שלו בתור סוכן. הוא ידע שכנראה הם ישלחו אותו למשימה בגלל שהוא הסוכן הכי טוב של המוסד, אז הוא אסף פצצות עשן, רימונים, ועוד אביזרים. השעה הייתה חמש בבוקר והוא לקח את ארבעת הפוקדורים שלו וזרק אותם לאוויר, מתוכם יצאו ארבעה פוקימונים: צ'ריזארד, פוקימון מסוג תעופה ואש, מה שעוזר לשלמה לעוף ולחמוק מפושעים בעת צרה. אינטילאון, פוקימון מושלם לריגול, בין אם זה בגלל שהוא פוקימון אינטליגנטי מאוד, או בגלל שהאצבעות שלו מתפקדות בתור אקדח מים, או בכלל בשל העובדה שיש לו מין כנפיים שיכולים לדאות באוויר בכל מקרה וסיאוציה. אבסול, פוקימון מסוג אופל. ואחרון אגיסלאש, פוקימון מסוג רוח וברזל.

"כדאי שתהיו מוכנים, אנחנו יוצאים למשימה", אמר שלמה והחזיר אותם לפוקדורים. השעה הייתה רבע לשש ושלמה היה מוכן. הוא יצא מהבית ונכנס למכונית. השעה הייתה כבר שש וחצי כששלמה הגיע לשדה התעופה והיה מוכן להמראה, אבל הוא היה מאוד עייף ובלי ששם לב, הוא נרדם.

שלמה פתאום התעורר וראה בן אדם זר שצועק עליו להתעורר.

"מי אתה?" שאל שלמה.

"אני צריך לשמור עלייך, אסור שתברח או תאחר לטיסה, אתה צריך להיות מוכן למשימה שלך, אחרת אתה יודע מה יקרה…" ענה לו הזר.

"אז אתה זה שחטפת את אשתי ואת המפקד שלי ואת שאר הסוכנים שעובדים איתי!" אמר לשלמה בדיבור עצבני.

"היי תירגע, כל עוד לא תעשה בעיות, הם יהיו בסדר. ואני לא חטפתי אותם, הבוס שלי חטף אותם, אל תאשים אותי אני רק מציית לפקודות, אבל בוא נפסיק לדבר, יש לנו טיסה שעוד מעט ממריאה. אגב, קוראים לי תום".

תום היה נראה כמו בחור בשנות העשרים לחייו, שרירי וקשוח.

תום ושלמה עלו למטוס. שלמה התיישב בכיסא שלו ולידו ישב תום, "איזה קטע שאנחנו יושבים זה ליד זה" צחק תום.

פתאום אישה צעירה ניגשת אליהם וצעקה על תום, "סליחה זה המקום שלי, חוצפן!"

"גברתי, אני מצטער, אבל קרתה כאן אי הבנה. זה חבר שלי, קוראים לו שלמה ואנחנו הזמנו את שני המקומות האלה", ענה תום.

"אני קוראת לדיילת. בכרטיס שלי רשום שזה המקום שלי!" ענתה האישה.

"אין צורך", ענה תום והושיט לה כרטיס למחלקה ראשונה, האישה לקחה את הכרטיס והלכה למחלקה הראשונה.

"מאיפה השגת את הכרטיס למחלקה הראשונה?" שאל שלמה את תום.

"אני צריך לשמור עלייך, גם אם זה במחיר של 5,000 שקל לכרטיס במחלקה הראשונה", ענה תום.

שבע שעות עברו מאז שהטיסה המריאה ותום ושלמה נחתו. לפתע, שלמה הסתובב אחורה וקלט שתום ברח לו, לא עברו כמה שניות ועל שלמה התנפלו שלושה שוטרים ואזקו אותו.

"אתה עצור", אמר אחד השוטרים.

"מה קורה כאן?" שאל שלמה.

"נסביר לך בתחנה", השוטר ענה לו.

השוטרים הכניסו את שלמה לניידת ונסעו לתחנת המשטרה, כשהגיעו, אחד השוטרים לקח את שלמה לחדר החקירות.

"תכף המפכ"ל של העיר סלדון יבוא לכאן, הוא יסביר לך הכול", אמר השוטר, לאחר כמה דקות נכנס לחדר תום עם מדים של שוטר.

"שלום לך שלמה", אמר תום.

"מה אתה עושה כאן עם מדים של שוטר?" שאל שלמה.

"אני המפכ"ל של העיר סלדון, מה זאת אומרת?" ענה לו תום.

"זו בדיחה?" שאל שלמה.

"לא", ענה תום והציג לו תג מפכ"ל עם תמונה שלו והשם שלו.

"אתה מוכן להסביר לי למה אני עצור?" אמר שלמה.

"אתה לא עצור, אל תדאג. פשוט כאן אף אחד לא שומע ואני יכול לתת לך את המשימה הראשונה שלך", ענה תום.

"מהי?"

"המשימה שלך היא ללכת לפנטהאוז שנמצא מול התחנה הזו, לעלות לקומה 48, שם תפגוש בן אדם ושמו כריס, הוא בחור עשיר שיש לו מאפיה, אתה צריך להיזהר, כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת לו את הטלפון ולהביא לי אותו. בהצלחה". אמר תום ושיחרר את האזיקים של שלמה והלך.

שלמה קם מהכיסא, הדלת לא הייתה נעולה והוא פשוט יצא מהחדר. הוא נזכר שגורלם של כמה אנשים כולל אשתו נמצאים בידיים שלו והוא יצא מתחנת המשטרה ועמד מול הפנטהאוז שתום דיבר עליו. הוא התקדם לעבר הפנטהאוז וכשהגיע, נכנס למעלית ועלה לקומה 48. כשהגיע הוא ראה שני שומרים עומדים ליד הדלת.

"שלום, אני רוצה לדבר עם כריס", אמר שלמה.

"טוב, היכנס ידידי", אמר לו אחד מהשומרים.

שלמה נכנס וראה את כריס יושב לו וצופה בטלוויזיה ולידו ארבעה שומרים.

"כריס, יש לך אורח", אמר השומר.

כריס קם מהספה עלייה הוא ישב והתקדם לעבר שלמה.

"שלום לך, על מה אתה רוצה לדבר?" כריס אמר.

שלמה בדרך כלל היה טוב בלאלתר, אבל הוא לא ישן יומיים בערך והמוח שלו לא עבד מספיק טוב ולא היה לו זמן לאלתר. הוא ראה שיש לכריס טלפון בכיסו הימני של החולצה. הוא פשוט לקח לו את הטלפון ויצא מהדלת. ששה שומרים רדפו אחרי עם אקדחים וניסו לירות בו. שלמה ברח לחדר המדרגות ועלה לגג. השומרים עלו אחריו, שלמה ברח מהשומרים והגיע לקצה הבניין, הוא חשב לעצמו: או שהם תופסים אותו או שהוא קופץ. הוא היה מוכן להכל. הוא גלגל פוקדור מהחגורה שלו ואז הוא קפץ מהגג לתדהמתם של השומרים. ואז שלמה הופיע רכוב על צ'ריזארד. הם ניסו לירות בו, אבל הוא כבר היה רחוק מדי. אחרי זמן מה, ראה שמישהו מתקשר עליו והוא החליט לענות.

"שלום לך שלמה, ידעתי שאתה תעשה את זה", זה היה הקול של תום, שלמה ידע את זה.

"תום, אני הצלחתי לקחת לו את הטלפון. עכשיו אני מביא לך את הטלפון שלו ואתה משחרר את אשתי ואת שאר האנשים", אמר שלמה.

"זה מצחיק אותי שאתה באמת חושב שהצלחת לגנוב לו את הטלפון. זה היה הטלפון השני שלו. הוא לא היה משאיר סתם ככה את הטלפון שלו בכיס. אתה באמת הסוכן הכי טוב של המוסד?"

"בדרך כלל מספרים לי אם יש לו שני טלפונים וגם בדרך כלל אני ישן כל יום".

"איך זה קשור שעות השינה שלך לזה שלא ידעת שיש לו שני טלפונים?"

"מרוב שאני עייף, לא הצלחתי לחשוב על אלתור למה נפגשתי איתו ופשוט מה שהחלטתי לעשות זה לגנוב לו את הטלפון ולברוח".

"אוקיי לא הבנתי מה אמרת בדיוק, אבל איפה אתה עכשיו?"

"אני נמצא באוויר מאתיים מטר מעל האדמה על צאירזארד".

"טוב, אין לי מושג איך הגעת למצב הזה, אבל הטלפון השני שלו נמצא בכספת שמאחורי הספה שלו בסלון. חזור לבית שלו ותחזור אליי אחרי שתשיג אותו".

"טוב תום, אני אנסה להשיג אותו".

שלמה ניתק את השיחה.

"צ'ריזארד, אנחנו חוזרים לבניין, חזור חזרה", אמר שלמה לצ'ריזארד.

"פוקדור צא", שלמה אמר וזרק את הפוקדור של אינטלאון. אינטלאון יצא מהפוקדור וכמעט נפל מצ'ריזארד.

"תזהר אינטלאון, יש לי משימה בשבילך. כשאני אגיד לכם, אינטלאון אתה קופץ מצ'ריזארד ודואה באוויר למרפסת של קומה 48, צ'ריזארד אתה נוחת בגג ואז אתה מחכה. אני ארד לקומה ארבעים ושמונה ואז אינטלאון, אתה נכנס מהמרפסת ובפנים יש ששה שומרים חמושים, ברגע שאני נכנס בדלת, אתה פותח באש, או יותר נכון במים. ואז אני מוציא את אגיסלאש ואבסול וכמובן צ'ריזארד יצטרף אלינו בשלב הזה", הסביר שלמה ומיד לאחר מכן הוציא את אבסול ואגיסלאש מהפוקדורים.

"אבסול, אגיסלאש, עוד מעט אני אוציא אתכם מהפוקדורים שלכם. אגיסלאש, התפקיד שלך הוא לספוג את היריות של השומרים שתראה ברגע שאני אוציא אותך מהפוקדור, ואינטלאון אתה תתקוף אותם מקרוב. באותו זמן אני, צ'ריזארד ואבסול נלך לכספת וצ'ריזארד ישרוף את הכספת בלהביור שלו ומיד לאחר מכן אבסול תיקח את הטלפון על הגב שלה ותשתגר לגג, מיד אחר כך אינטלאון ואגיסלאש אתם תבואו למרפסת ואז כולנו נעלה על צ'ריזארד ונעוף לגג, נאסוף את אבסול ונברח מהבניין. ברור לכולם?" כל הפוקימונים הנהנו בראשם.

אבל פתאום לשלמה היה נדמה שלצ'ריזארד היה כבד לסחוב את כולם ונראה שהוא עומד להתרסק, אז שלמה החזיר את אבסול ואגיסלאש לפוקדורים. צ'ריזארד הצליח להתאזן וחזר למסלול שלו, לאחר דקה הם כבר היו ממש קרובים לבניין והתוכנית עמדה להתחיל.

"אינטלאון קדימה, צ'ריזארד תנחת בגג", שלמה הכריז על תחילת התוכנית, אינטלאון קפץ מצ'ריזארד ודאה לכיוון המרפסת בקומה 48. למזלו זו הייתה הקומה לפני האחרונה. איך הוא ידע את זה, אתם שואלים? על כל המרפסות היה כתוב את מספר הקומה.

בזמן הזה צ'ריזארד נחת בגג עם שלמה. "חזור", שלמה החזיר את צ'ריזארד לפוקדור וירד לקומה 48. באותו זמן אינטלאון חדר מהמרפסת לתוך הדירה, שישה שומרים חמושים התחילו לירות עליו, הוא התחמק מכל היריות עד ששלמה הגיע והוציא את שלושת הפוקימונים אבסול, אגיסלאש וצ'ריזארד. אגיסלאש ישר בא לעזור לאינטלאון נגד השומרים וצ'ריזארד ואבסול הלכו לעזור לשלמה. שלמה, צ'ריזארד ואבסול ברחו לכיוון הסלון, אבל להפתעתם כריס היה שם, מחזיק אקדח ועומד ליד שני האונדומים עצבניים. שלמה קפץ על כריס, כריס בא לירות בו, אבל הוא חמק מהירייה, לקח לכריס את האקדח והעיף אותו מהחלון. אחר כך הוא דחף את כריס הצידה והזיז את הספה וראה את הכספת. באותו הזמן צ'ריזארד ואבסול נלחמו נגד שני האונדומים. לאחר קרב קצר, הם ניצחו אפילו מבלי ששלמה הנחה אותם. שלמה אימן את הפוקימונים שלו להילחם מבלי שהוא יגיד להם אילו מהלכים לעשות, מה שהופך אותם ליותר חזקים מכיוון שאת ההחלטות הם עושים בעצמם. אבל פתאום כריס קם, הוא קפץ על שלמה אבל השני תפס אותו והפיל אותו על הרצפה.

"צ'ריזארד, תשרוף את הכספת! אבסול, אחרי שהוא יעשה חור בעזרת הלהביור שלו, את לוקחת הטלפון שבתוך הכספת ומשתגרת לגג, אנחנו נבוא אלייך, תחכי שם", אמר שלמה בזמן שנלחם נגד כריס. צ'ריזארד שרף את הכספת במשך שלוש דקות בעזרת הלהביור שלו, אחרי שעברו שלוש דקות נוצר חור שדרכו אבסול נכנסה פנימה, לקחה את הטלפון והשתגרה לגג. באותו זמן שלמה הצליח לעלף את כריס והלך לראות מה שלומם של אינטלאון ואגיסלאש. שלמה ראה שאינטלאון ואגיסלאש הצליחו לעלף את כל השומרים בלי אפילו שריטה אחת. כולם יצאו למרפסת ועלו על צ'ריזארד, צ'ריזארד עלה לגג ואבסול חיכתה להם שם, אבסול עלתה על צ'ריזארד והוא עלה לשמיים.

"צ'ריזארד, תעוף לתחנת המשטרה", אמר לו שלמה והצביע על מבנה די רחוק מאיפה שהם נמצאים.

"פוקימונים, עבודה מעולה! כולכם שיחקתם אותה! איזה כיף לי שיש לי פוקימונים כמוכם! אתם צריכים לנוח היטב, כל הכבוד!" אמר שלמה והחזיר את אבסול, אינטלאון ואגיסלאש לפוקדורים. שלמה הוציא את הטלפון השני של כריס והתקשר לתום.

"שלום שלמה, השגת את הטלפון?"

"כן, אני בדרך לתחנת המשטרה להביא לך אותו".

"טוב, יש לי משהו לספר לך כשתגיע".

שלמה ניתק את השיחה.

לאחר כמה דקות שלמה נחת בתחנת המשטרה, החזיר את צ'ריזארד לפוקדור, הוא נכנס לתחנה ונכנס לחדר של מפקד התחנה, שם פגש את תום.

"שלום לך שלמה תביא לי את הטלפון ואז אני אוכל לספר לך את הדבר החשוב שרציתי לספר".

שלמה הביא לתום את שני הטלפונים.

"מה אתה רוצה לספר?" שאל שלמה.

"טוב, תראה, אני לא פושע ולא חטפתי אף אחד. המפקד שלך ושאר הסוכנים האחרים בסדר גמור ואשתך נמצאת ממש עכשיו בבית. אני חבר מאוד טוב של המפקד שלך והוא ביקש ממני לתת לך משימה. הבן אדם הזה, כריס, הוא חלק מהחמאס ואתה עכשיו השגת לנו מידע חשוב מאוד. אין פלא שאתה הסוכן הכי טוב של המוסד", סיפר לו תום.

"אתה ממש מעצבן אותי עכשיו. אתה עבדת עליי שאשתי והמפקד שלי נחטפו רק כדי שאני יעשה משימה מטופשת?" אמר שלמה.

"משימה מטופשת? כריס היה הבן אדם הכי קרוב לאבו חסן ואתה הצלחת להשיג לנו את המידע מהטלפון שלו. ואני אספר לך עוד משהו, אנחנו עבדנו עלייך כשאמרנו לך שחטפנו את המפקד שלך, את הסוכנים האחרים ואת אשתך בגלל שחשבנו שאחרי שתצא מהכלא באלולה אתה לפרוש מהמוסד. המפקד שלך אמר לי שאסור שתפרוש מכיוון שהם צריכים אותך במוסד. אתה עשית עבודה מעולה ועכשיו אתה חוזר לישראל לנוח שם", אמר תום.

שלמה יצא מהמשטרה והלך לשדה התעופה, קנה כרטיס לישראל וטס בחזרה לארץ. כל הדרך הוא ישן וכשהגיע פגש את אשתו ואת המפקד שלו אחרי תשעה חודשים שלא פגש אותם. ותאמינו או לא, שבוע אחרי שחזר, אשתו נכנסה להריון.

וכאן חברים, מסתיים סיפורינו. תכתבו לי בתגובות מה חשבתם.

הסוף.

12 תגובות

 1. Avatar
  ליו מאמן האיווי

  סיפור קדוש!!!! עוד מהאלהיות הזאת הכי אהבתי את אינטלון!
  חולה על זה!!!!!!

 2. Avatar

  וואו סיפור יפה
  אז כאילו בפרק הבא יהיה על משהו אחר

 3. Avatar

  מצחיק שבכל הסיבות למה אינטליאון מושלם לריגול, לא הזכרתם את הסיבה הכי חשובה – הוא יכול להפוך לבלתי נראה…

 4. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סיפור ממש טוב אבל אבו חסן זה אבי חסון או מישהו אחר?

 5. יוסי המחריד
  יוסי המחריד

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nice

 6. Avatar

  אחלה סיפור זה רעיון ממש טוב

 7. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אולי התינוק שיוולד לשלמה זה לוקר?

 8. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סיפור טוב

 9. Avatar

  הוא היה בכלא תשעה חודשים. אשתו נכנסה להריון בדיוק ביום שבו נולדה הבת הלא-חוקית שלו באלולה.

 10. Avatar
  ליו מאמן האווי

  מתי עוד
  פרק???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 11. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איך אשתו נכנסה להריון תוך שבוע?

 12. Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סיפור ממש טוב אהבתי ממש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.