פוקימונים בצורות אלולה

שם: אקזגיוטור בצורת אלולה (Alolan Exeggutor).
סוג: עשב ודרקון.
זן: פוקימון הקוקוס.
גובה: 10.9 מטר.
משקל: 415.5 ק"ג.
יכולת: Frisk.
מתקפה: .
מידע: התנאים של מחוז אלולה, אשר ניחנים בשמש חמה בכל עונות השנה, הביאו לצורה המיוחדת הזו. האנשים באלולה מחשיבים את צורה זו לצורה האמיתית של אקזגיוטור. בשונה מאקזגיוטורים אחרים, יש לו ארבעה ראשים כאשר הרביעי נמצא על הזנב שלו. הראש הזה שולט על הזנב, והוא יכול לטפל ביריבים מאחור שהראשים הרגילים לא יכולים להגיע אליהם. הוא מתמחה בשימוש הצוואר הארוך שלו על מנת להנחית מכות חזקות על היריב. לפעמים הצוואר הזה יכול להיות החולשה שלו.

שם: וולפיקס בצורת אלולה (Alolan Vulpix).
סוג: קרח.
זן: פוקימון השועל.
גובה: 0.6 מטר.
משקל: 9.8 ק"ג.
יכולת: Snow Cloak.
מתקפה: .
מידע: אומרים שוולפיקס בא למחוז אלולה ביחד עם בני האדם, אבל אז הוא עבר להרים המושלגים כדי להתחמק מפוקימונים אחרים, וכך הוא קיבל את הצורה הנוכחית שלו. הם חיים על הרים גבוהים שנשארים מושלגים לאורך כל השנה. הם חיים בקבוצות קטנות של 2-5 נפשות, והם עוזרים אחד לשני לשרוד. וולפיקס יכול להקפיא כל דבר עם הנשימה שלו שנמדדה לטמפרטורה של 50- מעלות. הוא לא מתמודד טוב עם חום. וכאשר הוא נתקל בחום, הוא מפיץ קור מהזנב שלו כדי לקרר את הסביבה.

שם: ניינטיילס בצורת אלולה (Alolan Ninetales).
סוג: קרח ופיה.
זן: פוקימון השועל.
גובה: 1.1 מטר.
משקל: 19.9 ק"ג.
יכולת: Snow Cloak.
מתקפה: .
מידע: ניינטיילס חיים על הפסגות המושלגות שנחשבות להרים הקדושים. הם נחשבים לשליחים קדושים וכשאנשים פוגשים אותם, הם מתנהגים אל פוקימונים אלה ביראה ובכבוד. האופי של הפוקימון הזה הוא מאוד עדין, והוא נחלץ לעזרתם של בני אדם כשאלה נמצאים בצרה. עם זאת, הוא לא מראה שום רחמים לאלה שמנסים להרוס לו את הטריטוריה. הוא מסוגל לייצר קרחוני קריסטל אשר מכסים את גופו. הוא יכול להשתמש בהם כדי להגן על עצמו מפני מתקפות, או לתקוף בעזרתם. הכוח של המתקפות שלו הוא חזק מספיק כדי לרסק סלעים.

שם: סנדשרו בצורת אלולה (Alolan Sandshrew).
סוג: קרח ומתכת.
זן: פוקימון העכבר.
גובה: 0.7 מטר.
משקל: 40.0 ק"ג.
יכולת: Snow Cloak.
מתקפה: .
מידע: סנדשרו ידוע בכך שהוא גר במדבריות. אבל התפרצויות של הרי געש הובילו אותו לעזוב את המדבריות ולעבור להרים המושלגים שם הוא קיבל את הצורה הזו. הגוף שלו השתנה עד מנת להתמודד עם הסביבה הלא רחמנית של ההרים הקפואים. יש לו מגן קרח שמקיף את העור שלו, וחזק כמו מתכת. הוא מצטיין בהתגוננות, אבל זה בא על חשבון הגמישות שלו, והוא לא יכול להתכנס לצורת כדור כמו סנדשרו מסוג אדמה. המשקל שלו גורם לו להיות איטי יותר, אבל הוא יכול לנוע על הקרח מבלי ליפול. כאשר הוא רוצה לנוע במהירות, הוא מחליק על הבטן שלו.

שם: סנדסלאש בצורת אלולה (Alolan Sandslash).
סוג: קרח ומתכת.
זן: פוקימון העכבר.
גובה: 1.2 מטר.
משקל: 55.0 ק"ג.
יכולת: Snow Cloak.
מתקפה: .
מידע: סנדסלאש מתפתח מסנדשרו ושיש לו גב עוקצני שמכוסה כולו מקרח. תודות לקרח, הקוצים שלו גדולים וחדים. פוקימונים אלה מתחבאים בשלג כאשר יריב חזק מגיע, והם משאירים רק את הקוצים שלהם חשופים, מה שמשאיר אותם מוכנים לפעולה. המשקל של הקרח הופך את סנדסלאש לכבד הרבה יותר מסנדסלאש רגיל, וזה הופך אותם לאיטיים יותר. עם זאת, כאשר מדובר במשטח קרח, הם משתמשים בטפרים שלהם על מנת לנוע במהירות. רסיסי השלג שנוצרים כתוצאה מהמתקפות שלו הם כל כך יפים שהם גורמים לצלמים לעשות את דרכם לפסגות ההרים ולתפוס תמונה של זה. אך סנדסלאש חי בתוך ההרים, ויש סכנה גדולה להינטש שם, כך שצריך אישור מיוחד כדי לטפס למקומות האלה.

שם: מיאו בצורת אלולה (Alolan Meowth).
סוג: אופל.
זן: פוקימון החתול השורט.
גובה: 0.4 מטר.
משקל: 4.2 ק"ג.
יכולת: Pickup / Technician.
מתקפה: .
מידע: מיאו הוא לא פוקימון שגר במחוז אלולה במקור, אלא נשלח לשושלת המלכותית ממחוזות אחרים, ורק מעטים יכלו להחזיק אחד כזה. מיאו מאלולה הם ערמומיים ומאוד גאוותנים. יש שני דברים שהם ממש שונאים: פגיעה בכבוד שלהם ולכלוך על התכשיט שלהם. אם אחד מאלה קורה, הם נכנסים להיסטריה. אומרים שהמיאו שהוצע לשושלת המלכותית חי חיים של פינוק ומותרות, מה שהוביל אותם להשיג אישיות אגואיסטית ומלאת גאווה. זה גרם לצורה שלו להשתנות. מיאו הפך להיות נפוץ כאשר המונרכיה נפלה, וכעת אפשר למצוא אותם בכל מקום.

  .  

שם: מארוואק בצורת אלולה (Alolan Marowak).
סוג: אש ורוח.
זן: פוקימון שומר העצם.
גובה: 1.0 מטר.
משקל: 34.0 ק"ג.
יכולת: Cursed Body / Lightning Rod.
מתקפה: .
מידע: מארוואק מאלולה לוקח עצם ומדליק בה אש משני הכיוונים שלה על ידי שפשוף במצח שלו. הוא אוהב לסובב את העצם הזו להנאתו. הריקוד של מארוואק, ביחד עם המראה והנדירות שלו בטבע, גרמו לאנשי אלולה לקבל את פניו ביראה. יש הרבה פוקימוני עשב, אויביו הטבעיים שלו, ברחבי מחוז אלולה. מה שהופך את אלולה לשטח לא קל עבור קיובון ומארוואק. כתוצאה מכך, הם גדלים באחדות הדוקה עם השותפים שלהם. אומרים שהטיפול הזה שהם נותנים לבני הזוג שלהם גרם להם לפתח חוש שישי ולקבל את הצורה הזו. הוא מיומן מאוד בתקיפה והוא מנפנף בעצם שלו ומשחרר כדורי אש. הכדורים לא כאלה חזקים אבל הם ממשיכים לרדוף את היריב.

שם: ראיצ'ו בצורת אלולה (Alolan Raichu).
סוג: חשמל ועל חושי.
זן: פוקימון העכבר.
גובה: 0.8 מטר.
משקל: 21.0 ק"ג.
יכולת: Surge Surfer.
מתקפה: .
מידע: יש לפוקימון זה שני סוגים: חשמל ועל חושי, והוא מסוגל להפעיל כוח על חושי ואפילו לרחף על הזנב שלו. חוקרי פוקימונים לא יודעים למה צורת ראיצ'ו השתנתה במחוז אלולה, אבל אנשי אלולה לא מתרגשים מזה. הניחוש שלהם הוא – אולי הם אכלו יותר מדי ממתקים ופנקייקים עגולים, מתוקים ורכים. לראיצ'ו יש עיגולי חשמל על הלחיים שלו, ושפשוף שלהם גורם לארומה מתוקה להשתחרר. המכניקה מאחורי זה לא ידועה, אבל חושבים שזה קשור לכוח העל חושי שראיצ'ו אוחז באלולה.

שם: רטטה בצורת אלולה (Alolan Rattata).
סוג: חושך / נורמלי.
זן: פוקימון עכבר.
גובה: 0.3 מטר.
משקל: 3.81 ק"ג.
יכולת: Gluttony / Hustle.
מתקפה: .
מידע: בשונה מרטטה רגיל, האיזורים העירוניים הם איזורי המחייה המרכזיים של רטטה מאלולה. הם חיים בקן בכמויות של עשרות. יש להם יכולת טובה להריח מאכלים טריים באלולה. הם לא אוכלים אוכל רקוב. רטיקייט מאלולה הוא הבוס שלהם.

שם: רטיקייט בצורת אלולה (Alolan Raticate).
סוג: חושך / נורמלי.
זן: פוקימון עכבר.
גובה: 0.8 מטר.
משקל: 25.4 ק"ג.
יכולת: Gluttony / Hustle.
מתקפה: .
מידע: בגלל שהם חיים בעיקר באיזורים עירוניים, הדיאטה שלהם מורכבת מהרבה יותר קלוריות מרטיקייט רגיל. כתוצאה מכך, הם הפכו לחסונים. הוא מעדיף לאכול פירות טריים ומאכלים ברמה גבוהה. אומרים שמסעדות ברמה גבוהה מנצלות את בלוטות הטעם שלו בכך שהן נותנות לו לבחור את המוצרים שלהם, ובכך שהן נותנות לו לטעום מנות חדשות. רטיקייט בצורת אלולה אוספים כמויות גדולות של אוכל בקנים שלהם. הם מעדיפים לשלוח את רטטה לאסוף את האוכל בזמן שהם שומרים על הקן ואוכלים. מדובר בפוקימון טוטם של המבחן שמתרחש במערת ורדאנט באי מלמלה במשחק "פוקימון ירח".

22 comments

  1. איזה מוזר זה אקזגיוטור בתור חיית מחמד >< ברוך הבא הביתה חומי! *זורקת את הפוקדור* *הבית נשבר* לעזאזל.

  2. *מביא את מרוואק צורת אלולה לבית שלו * זה הבית שלך לבנתיים. *כעבור חמש דקות* *הכל נשרף* *אני ומימיקיו צופים במרוואק במבט -_-*

  3. חסר את ההתפתחות של מיאו בצורת אלולה ואת גריימר ומאק בצורצ אלולה

  4. חסר גם את ההתפתחות הקודמת של גראבלר בצורת אלולה וגראבלר וגולם בצורת אלולה

  5. בקיצור חסר את: פרסיאן, גריימר, מאק, דיגלט, דאגטריו, ג`יאודוד, גרבלר וגולם. בצורות האלולה שלהם.

  6. אני חושבת שכדי לעשות לאודיש ולפיתוחים שלו צורות אולולה, אבל על חושיות, יש רק שני פוקימונים בצורות אולולה ומדור 7 שהם על חושיים!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.