ראשי / משחקים / פוקימון שמש ופוקימון ירח / הסבר כללי: פוקימון שמש ופוקימון ירח

הסבר כללי: פוקימון שמש ופוקימון ירח

"פוקימון שמש" ו"פוקימון ירח" (Pokémon Sun & Moon) הם שמות המשחקים החדשים מבית היוצר של נינטנדו. מדובר במשחקי וידאו המיועדים לקונסולות נינטנדו 3DS ומעלה. אלה משחקי פוקימון ובהתאם לכך, מטרת המשחק היא לאסוף את כל הפוקימונים, לאמן אותם ולהיות המאמן הטוב ביותר שאתה יכול להיות. הודעה על משחקים אלה יצאה בתאריך 26 בפברואר 2016 ותאריך יציאתם נקבע ל18.11.2016 לתושבי יפן או ארה"ב, ו23.11.2016 לתושבי ישראל או אירופה.

הפעם המחוז נקרא אלולה (Alola), ביתם של הפוקימונים מהדור השביעי. מחוז אלולה מכיל ארבעה איים אשר עשירים ביופי טבעי ואי מלאכותי אחד. יש שם המון פוקימונים שטרם נראו קודם לכן. והחידושים לא נגמרים כאן. לדוגמה: מחוז אלולה הוא לא רק ביתם של הפוקימונים מהדור השביעי, אלא הוא גם מציג פוקימונים ותיקים בצורה חדשה, כמו רטטה. לצד זה, יש משימות חדשות שעל השחקן להשלים כמו אתגר האי, יש יצורים חדשים שהשחקן צפוי לפגוש כמו חיות אולטרה, יש צוות מרושע חדש בשם גולגולת, צוות טוב בשם אתר, מתקפות זי שטרם נראו קודם לכן ועוד.

תפריט:

11 תגובות

 1. בוויקטיני(לשעבר איוישרוז'ן)

  נראה מדהים!

 2. נראה פשוט טוב אני כל כך הולך לקנות

 3. pggamingil.il מהצ'אטוט (a.k.a עוף ממולא)

  אני מוכן למות העיקר שיקנו לי 3DS בזמן לפני שהמשחקים יצאו

 4. חח יום אחרי היום הולדת שלי המשחקים יצאו לארץ 😀

 5. מה קרה לצ'אט של האתר???
  ותודה על הפרסום 🙂

 6. Hit Man

  הצ'אט ירד מהאתר.

 7. https://www.youtube.com/watch?v=PiiofPE6MSo גיימפלי של המשחק: ספויילר

 8. היט בבקשה תעשה מדריך כיצד להוריד פוקימון בנק, יש לי פוקימוננים מעולים בפוקימון X וב-Alpha shappire ואני לא יכול להעביר אותם לשמש וירח כשיהיה לי! אז בבקשה, אם תוכל לעשות על זה מדריך -לפני- שמהמשחקים החדשים יצאו, ובנוסף באותו המדריך תוכל להראות איך לשים שני משחקים בנינטנדו, (שיהיה אפשר לשחק גם ב-X וגם ב-Alpha shappire כאשר הדיסק של SUN AND MOON יהיה בפנים, לדעתי זה יהיה חיוני מאוד לאתר, יעזור וישמח אנשים כמוני.
  תודה מראש, jkubh3

 9. האם המשחקים יהיו זמינים למחשב?

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זה לא 2DS ומעלה? כי אפשר לשים את זה גם ל 2DS

 11. Hit Man

  נכון – אפשר להריץ את זה גם על 2DS.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.