ראשי / משחקים / פוקימון חרב ופוקימון מגן / כל המידע על משחקי חרב ומגן ודור 8!

כל המידע על משחקי חרב ומגן ודור 8!

פוקימון חרב (Pokémon Sword) ופוקימון מגן (Pokémon Shield) הם משחקי הוידאו החדשים מבית היוצר של נינטנדו, פוקימון וגיים פריק, הם מיועדים לקונסולת הנינטנדו סוויץ', הם יראו אור ב15.11.2019.

למחוז של המשחק קוראים גאלאר (Galar).

במשחקים אלה תוכלו לשחק כזכר או נקבה.

בתחילת המשחק אפשר יהיה לבחור אחד משלושת התחלתיים: גרוקי (Grookey), סקורבאני (Scorbunny) וסובל (Sobble).

במהלך המסע שלכם אתם תפגשו פוקימונים פראיים כמו:

 וולו (Wooloo)

פוקימון הכבשה / סוג נורמלי / גובה: 60.96 ס"מ / משקל: 5.9 ק"ג

תיאור: הפרווה הלבנה שלה שמכסה את גופה גודלת לאורך כל חייה. והיא תגדל כולה בחזרה ב3 חודשים, אפילו אם יספרו אותה. הפרווה שלה משמשת עבור בגדים, שטיחים וכדומה. וולו חי בעדרים ומחקה את המעשים של המאמן שמנהיג את העדר. הם לא אוהבים קונפליקטים. ואם הם צריכים להתחמק מאויב, הם פשוט יתגלגלו משם.

 גוסיפלר (Gossifleur)

פוקימון הפרח / סוג עשב / גובה: 40.64 ס"מ / משקל: 2.2 ק"ג

תיאור: פוקימון זה אוהב מים ואוויר נקיים. האבקה שלו מכילה אלמנטים בריאותיים. האבקה עובדת גם על בני האדם, ואנשים משתמשים בה כדי ליצור תרופות לילדים. גוסיפלר גומע מרחקים רבים על ידי כך שהוא עף באמצעות הרוח. הוא שולט בכיוון שהוא טס אליו באמצעות משקל גופו ועליו.

 אלדגוס (Eldegoss)

פוקימון פריחת הכותנה / סוג עשב / גובה: 50.8 ס"מ / משקל: 2.4 ק"ג.

תיאור: מתפתח מגוסיפלר. כאשר הוא מתפתח לצורה הזו, הראש שלו מתכסה בכותנה עבה. היא משמשת ככרית, ועוזרת לפוקימון להגן מפני פגיעות ראש. הזרעים הקטנים שמחוברים לכותנה שלו הם מאוד מזינים ובעלי סגולות גם לבני האדם וגם לפוקימונים. הפוקימונים הללו מפזרים את הזרעים האלה ברחבי גאלאר, והופכים את אדמות גאלאר לפוריות.

 דרדנאו (Drednaw)

פוקימון הנשיכה / סוג מים ואבן / גובה: 0.99 מטר / משקל: 115.4 ק"ג.

תיאור: הניבים החזקים והחדים של הנשיכה של הפוקימון הזה ישברו גם אבן וגם ברזל. ולמרות שיש לו עור כבד, הוא יכול לזוז במהירות. דרדנאו ידוע בכך שהוא מאוד אכזרי. צריך מאמן מאוד מוכשר כדי לביית ולטפל בפוקימון הזה. יש מאמנים שישחררו אותו ברגע שיגלו עד כמה הוא קשה.

 קורוינייט (Corviknight)

פוקימון העורב / סוג מעופף ומתכת / גובה: 2.2 מטר / משקל: 74.9 ק"ג.

תיאור: נאמר שפוקימון זה הוא הפוקימון החזק ביותר שחי בשמיים של מחוז גאלאר. לפעמים ניתן לראות אותו עף באוויר. הרבה אומרים שכל פוקימון טיפש שמסוגל לאתגר אותו, נשלח בחזרה בוכה לאחר מבט מפחיד אחד. יש לקורוינייט יכולות תעופה מדהימות ותבונה גבוהה. בגלל נתונים אלה, הרבה מהפוקימונים הללו עובדים עבור חברה כמוניות אוויר, כאשר הם מובילים אנשים מעיר לעיר.

ישנם גם שני פוקימונים אגדיים במחוז:

זאשיאן (ZACIAN) – שנאמר עליו שהחרב החדה שלו יכולה לחתוך כל דבר.

זמזנטה (ZAMAZENTA) – שנאמר עליו שהמגן הנוצץ שלו יכול לעצור כל מתקפה.

= = = = =

במחוז אתם תפגשו גם מספר אנשים:

פרופסור מגנוליה (Professor Magnolia)

תיאור: היא הפרופסור במחוז גאלאר. היא חוקרת את תופעת הדיינאמקס. היא חולקת את ביתה עם נכדתה סוניה, ונותנת לה משימות קטנות.

סוניה (Sonia)

תיאור: סוניה היא הנכדה של פרופסור מגנוליה. והיא חברת ילדות של ליאון. היא חוקרת צעירה. היא העוזרת של סבתא שלה. היא יודעת הרבה, והיא תעזור לנו השחקנים במהלך ההרפתקה שלנו.

ליאון (Leon)

תיאור: ליאון הוא האלוף הנוכחי של מחוז גאלאר. הוא מעולם לא הפסיד בקרב רשמי. האישיות שלו, ביחד עם הכשרון הייחודי שלו, הפכו אותו למאוד פופולרי. הוא מתאים מאוד לתואר "המאמן הטוב ביותר בכל גאלאר".

הופ (Hop)

תיאור: הופ הוא אחיו הצעיר של ליאון והוא הופך להיות אחד מהיריבים שלנו במהלך המשחק. אתה והופ שכנים. אתם תתחילו את המסע שלכם ביחד באותו יום. הוא מתכוון להיות אלוף, בדיוק כמו אח שלו.

מילו (Milo)

תיאור: מנהיג מכון העשב. יש לו לב אדיב והוא נאהב על ידי המאמנים במכון שלו. האני מאמין שלו דוגל בהנאה מקרבות, והוא מתמחה בקרבות התשה באמצעות פוקימוני העשב שלו.

= = = = =

כל פוקימון שאתה תמצא ותלכוד בהרפתקה שלך ירשם בפוקידע. הפעם הוא יהיה חלק מפוקידע פלאפון (Rotom Phone). הפלאפון יהיה הבית של רוטום, והוא יכול להיכנס למספר רב של חפצים חשמליים גם כן. אפשר יהיה לעשות איתו הרבה מעבר להיותו פוקידע.

= = = = =

פוקימונים הופכים להיות ענקיים עם תופעת הדיינאמקס (DYNAMAX PHENOMENON)! זו תופעה מיוחדת במינה הייחודית רק למחוז גאלאר, כאשר פוקימונים יכולים להפוך ולהיות ענקיים. כשפוקימונים משתמשים בטכניקה הזו, הם נהיים חזקים יותר.

= = = = =

האיזור הפראי (WILD AREA) הוא חלקת אדמה שבה אפשר ללכת לכל מקום שרוצים (עיין ערך משחק עולם חופשי), לתפוס פוקימונים, לפגוש מאמנים אחרים וללכת לערים הסמוכות לו. פוקימונים מסוימים יופיעו באיזורים מסוימים ולפי מזגי אוויר מסוימים.

= = = = =

קרבות רייד מקס (MAX RAID BATTLES) הם צורת קרב חדשה שבה אתה תחבור לשלושה מאמנים נוספים כדי להוריד פוקימון שניחן בתופעה הדיינאמקס. תהיה לכם אפשרות לתפוס את הפוקימון הזה, במידה ותצליחו להביס אותו.

= = = = =

טריילר:

= = = = =

מידע נוסף יתווסף כשהוא יתפרסם.

15 תגובות

 1. Ash Ketchup

  יפהפה יוסי! כל הכבוד! אני שומר את שני הפוסטים האחרונים.

 2. בקטע של Wild Area, קוראים לזה עולם פתוח, לא עולם חופשי

 3. זורוארק

  אני ממש אוהב את הרעיון של מקומות פתוחים כמו האזורים הפראיים.

 4. זורוארק

  אהמ.

 5. שכחת לכתוב שרוטום יכול לעשות כל מיני דברים, לדוגמא להפוך את האופניים שלך למהירים יותר או לגרום לכך שתוכל להשתמש באופניים כדי לשוט על המים.

 6. לוזריוס, לא יודעים אם הוא נכנס אל האופניים, או שפשוט משתמשים בטלפון רוטום כדי שהוא ישלוט גם עליהם

 7. הפוקימונים האגדיים ממש לא נראים כמו פוקימון. חוץ מהם שאר הפוקימונים אחלה.

 8. הופ בטח כמו האו

 9. מתי יצא ההורדה של המשחקים האלה

 10. מתי יישקו עוד פוקימונים חדשים?

 11. Hit Man

  דוד – הורדה מהאי-שופ או הורדה לא חוקית?

 12. התכוונתי מתי יהיו עוד פוקימונים חדשים לדור 8 . היטמן

 13. Hit Man

  כשיפורסמו עוד פוקימונים, נפרסם אותם באתר.

 14. אוקיי

 15. בטח לפוקימון המגן תהיה יכולת לחסום כל מתקפה פיזית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.