ראשי / משחקים / פוקימון חרב ופוקימון מגן / פוקימוני ג'יגאנטמקס / Gigantamax Pokemon (פוקימון חרב ופוקימון מגן)

פוקימוני ג'יגאנטמקס / Gigantamax Pokemon (פוקימון חרב ופוקימון מגן)

ג'יגאנטמקס זו תופעה שמשנה את הגודל ואת ההופעה של פוקימון והיא ייחודית למחוז גאלאר. בשונה מדיינאמקס, שהיא תופעה שיכולה לקרות באיזורים מסוימים במחוז גאלאר, וככל הנראה תקפה לכל הפוקימונים מכל המחוזות, ג'יגאנטמקס יכולה להתרחש בכל עת, לפוקימונים שמוצאם הוא מחוז גאלאר. בעת הפעלת ג'יגאנטמקס, הפוקימונים הופכים להיות גדולים יותר, הופעתם משתנה, יש להם כוח רב יותר, והם מסוגלים להשתמש במתקפה מיוחדת חדשה הנקראת "מתקפת ג'י-מקס" (G-Max Move), כאשר כל מתקפה כזו היא ייחודית לפוקימון שיכול ללמוד אותה. שימו לב, פוקימוני דיינאמקס לא מסוגלים לבצע מתקפות ג'י-מקס. רק פוקימונים מסוימים יכולים לבצע ג'יגאנטמקס. השאר יוכלו להסתפק בדיינאמקס. עד היום נחשפו 3 פוקימונים שיכולים לעשות ג'יגאנטמקס.

ג'יגאנטמקס דרדנאו
סוג: מים ואבן.
גובה: 24 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולות: Strong Jaw / Shell Armor
תיאור: הכוח של ג'יגאנטמקס מאפשר לדרדנאו לעמוד על רגליו האחוריות ולהיות דו רגלי. מנקודת מוצא זו, הוא יכול לנחות על פוקימונים יריבים, ולמחוץ אותם עם גופו האדיר. דרדנאו בדרך שומר על הצוואר שלו חבוי בתוך השיריון שלו, אבל כאשר הוא תוקף, הוא יורה את הצוואר שלו החוצה. הלסתות שלו חזקות מאוד והן יכולות לנשוך מגדלי מתכת גבוהים. הכוח של הלסת שלו עם התנועה של הצוואר שלו יוצרים את האפשרות שלו ליצור חור בהרי הרוקי במכה אחת בלבד. מתקפות מים יהפכו בידי דרדנאו למתקפות "G-Max Stonesurge" ואלה לא רק מעניקות נזק ליריב, אלא הן גם מפזרות אבנים חדות מסביב ליריב, מה שיעניק נזק לכל פוקימון אחר שיכנס לשדה הקרב.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס קורוינייט
סוג: מעופף ומתכת.
גובה: 14 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Pressure/Unnerve.
תיאור: קורוינייט משתמש בכנפיו הענקיות כדי לתפוס משבי רוח הנוצרים כתוצאה מאנרגיית הג'יגאנטמקס, במטרה לרחף באוויר בזמן שהוא נלחם. השיריון שעל הגוף שלו מחוזק כך שמתקפות שנשלחות אליו מהיריב שנמצא על האדמה בקושי משפיעות עליו. אנרגיית ג'יגאנטמקס גורם לשיריון שמקיף את הכנפיים של פוקימון זה להיפרד ולהיהפך לציפורי תער, שמסוגלים לעוף באופן עצמאי. מתקפות מעופף שנוצרות על ידי ג'יגאנטמקס קורוינייט יהפכו ל"G-Max Wind Rage" אשר מסירות כל אפקט ממתקפות מסך (כמו: Reflect, Light Screen, Spikes, Electric Terrain).

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס אלקרימי
סוג: פיה.
גובה: 14 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Sweet Veil

הקצפת שנוזלת מהגוף שלו מתקשה כאשר היא נפגעת מהדף – וככל שההדף חזק יותר, כך הקצפת נהיה חזקה יותר – מה שמעניק לאלקרימי את ההגנות המרשימות נגד מתקפות פיזיות. בנוסף לכך, התות שמעטר את הגוף של פוקימון הופך להיות חזק כמו יהלום, ונאמר שרוב המתקפות לא יכולות אפילו לשרוט אותו. אלקרימי יפזר קצפת עתירת קלוריות בצורת טילים מסביב לעצמו כדי לתקוף את יריביו. כל מי שיגע בקצפת הזו יחוש אנרגיה ואופוריה, אך גם בלבול גדול. מתקפות פיה שיבוצעו על ידי פוקימון זה יהפכו ל"G-Max Finale", מתקפה אשר מרפאת את כל הפוקימונים שנמצאים בצד של אלקרימי בזמן שהיריב סופג נזק.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס פיקאצ'ו
סוג: חשמל.
גובה: 21.0 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Static.
תיאור: אם שיחקת במשחק "Pokémon: Let’s Go, Pikachu" בנינטנדו סוויץ', תוכל לקבל פיקאצ'ו שיכול להתפתח לג'יגאנטמקס במשחקים "חרב ומגן". כל החשמל שהוא מייצר בלחיים שלו נשמר בזנב. בזמן קרב, הוא יכה ביריבים שלו באמצעות הזנב מכת ברק חזק שתכה אותם כמו ברק איימתני. הוא הופך להיות כל כך חזק, שהוא יכול לייצר מספיק חשמל לספק לתחנת כוח שלמה. למרות זאת, לעזור לאנשים להחזיק בחשמל של הבתים שלהם זו משימה קשה, משום שהוא יכול לשמור על הצורה הזו רק לפרק זמן קצר. המתקפה של פיקאצ'ו, הנקראת "G-Max Volt Crash" מעניקה נזק ליריב וגם משתקת את כל היריבים מהצד השני.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס צ'ריזארד.
סוג: אש ומעופף.
גובה: 28.0 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Blaze.
תיאור: הלהבות שבתוך גופו נהיות חזקות יותר, וכעת אש בוקע מהפה שלו, מהקרניים שלו וגם מהזנב. זה נראה שעוצמת הלהבות מתחזקת כשצ'ריזארד שואג. הלהבות של צ'ריזארד נהיות חזקות יותר עם ג'יגאנטמקס וכעת יוצרות כנפיים על הגב שלו. הכנפיים האלה חזקות יותר ממגמה, וצ'ריזארד יכול לשלוח אותן כדי לשרוף את היריב שלו. המתקפה של צ'ריזארד שנקראת "G-Max Wildfire" גורמת נזק ליריב והיא תמשיך לגרום נזק במשך 4 תורות לכל מי שאינו פוקימון אש.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס איוי.
סוג: נורמלי.
גובה: 18.0 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Run Away / Adaptability.
תיאור: אם שיחקת במשחק "Pokémon: Let’s Go, Eevee" בנינטנדו סוויץ', תוכל לקבל איוי שיכול להתפתח לג'יגאנטמקס במשחקים "חרב ומגן". הפרווה סביב הצוואר שלו הופכת להיות גדולה יותר תודות לכוח הג'יגאנטקס. כל יריב שנתקע בפרווה הזו, מתאהב באיוי ומאבד את הרצון להילחם. ג'יגאנטמקס גורם לאיוי להיות יותר לא ממושמע מתמיד, והוא ינסה לשחק עם כל יריב. למרות זאת, לעיתים קרובות הוא ימחץ את היריב שלו בשל הגודל המאסיבי שלו. המתקפה של איוי שנקראת "G-Max Cuddle" מעניקה נזק ליריב וגם גורמת ליריב מהמין השני להתאהב בו.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס מיאו.
סוג: נורמלי.
גובה: 33.0 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Pickup/Technician.
תיאור: את מיאו ניתן לקבל רק אם מזמינים מראש את המשחקים, ואותו ניתן לקבל באמצעות האינטרנט דרך מתנה מסתורית בין התאריכים 15.11.19 ועד 15.1.2020. ג'יגאנטמקס גרם לגוף של מיאו להתמתח באופן בלתי רגיל, וגם התכשיט שעל ראשו גדל באופן מאסיבי. התכשיט כעת מחזיק בכוח ג'יגאנטמקס עצום וממלא את הסביבה שלו בכוח זהוב ונוצץ. מיאו אוהב חפצים זוהרים. כאשר הוא רואה גורדי שחקים עם זכוכית, הוא לא יכול שלא להשחיז את ציפורניו עליהם. ההתנהגות הזו יכולה לגרום לנזק קרב, כמו שבירה של קירות חיצוניים או שבירת חלונות. המתקפה של מיאו הנקראת "G-Max Gold Rush" מעניקה נזק ליריב וגם אוספת מטבעות מכל הסביבה, מה שיעניק לך סכום לא מבוטל של כסף בסוף הקרב.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

ג'יגאנטמקס בטרפרי.
סוג: חרק ומעופף.
גובה: 17.0 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Compound Eyes.
תיאור: הדבר שהכי שמים לב אליו זה הכנפיים שלו, שגדלו באופן מסיבי. האור על הכנפיים בא מהקשקשים, שיכולים להעניק שיתוק, הרעלה או שינה על היריב. הקשקשים האלה הם הנשק הכי טוב של בטרפרי. הכנפיים הגדולות של בטרפרי יכולות ליצור רוח שתרים לאוויר משאית השוקלת 10 טון. הן גם מפזרות רעלים מסביבן כך שרק שהות ליד הפוקימון הזה יכולה להיות מסוכנת. המתקפה של בטרפרי, הנקראת "G-Max Befuddle" יכולה להעניק נזק וגם גורמת ליריב או להיות מורעל, או להיות משותק או להירדם.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

לינקים לדפים אחרים:

10 תגובות

 1. מה חומר הכי חזק?
  זה לא יהלום כמו שחשבתי, זה עוגה!
  חומר הכי חזק ובכל זאת אנחנו מסוגלים לאכול ולעכל אותם בקלי קלות…
  יתכן שאנחנו שייך לסוג רעל או מתכת…

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אלקרימי הולכת להיות בקבוצה שלי במאה אחוזים

 3. Espeon Girl (לשעבר וולפיקס גירל)

  זה מגה התפתחות ומהלך זי באותו הזמן.

 4. אלקרימי גיגאנטמקס נראה טעים

 5. צריך להוסיף את הצורות החדשות.

 6. איפו הצורות החדשות?

 7. Hit Man

  הצורות החדשות התווספו.

 8. רק לתקן, המתקפה של גיגנמקס מיאוף גם מבלבל את כל האויבים.

  בקבוצה שלי כנראה יהיה גיגנמקס בטרפרי או גיגנמקס אלקרימי

 9. אפשר לקבל ג'יגאנטמקס מיאו אם מזמינים את הגרסה הפיזית או רק דרך אי שופ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.