ראשי / משחקים / פוקימון חרב ופוקימון מגן / פוקימוני גיגאנטמאקס / Gigantamax Pokemon (פוקימון חרב ופוקימון מגן)

פוקימוני גיגאנטמאקס / Gigantamax Pokemon (פוקימון חרב ופוקימון מגן)

גיגאנטמקס זו תופעה שמשנה את הגודל ואת ההופעה של פוקימון והיא ייחודית למחוז גאלאר. בשונה מדיינאמקס, שהיא תופעה שיכולה לקרות באיזורים מסוימים במחוז גאלאר, וככל הנראה תקפה לכל הפוקימונים מכל המחוזות, גיגאנטמקס יכולה להתרחש בכל עת, לפוקימונים שמוצאם הוא מחוז גאלאר. בעת הפעלת גיגאנטמקס, הפוקימונים הופכים להיות גדולים יותר, הופעתם משתנה, יש להם כוח רב יותר, והם מסוגלים להשתמש במתקפה מיוחדת חדשה הנקראת "מתקפת ג'י-מקס" (G-Max Move), כאשר כל מתקפה כזו היא ייחודית לפוקימון שיכול ללמוד אותה. שימו לב, פוקימוני דיינאמקס לא מסוגלים לבצע מתקפות ג'י-מקס. רק פוקימונים מסוימים יכולים לבצע גיגאנטמקס. השאר יוכלו להסתפק בדיינאמקס. עד היום נחשפו 3 פוקימונים שיכולים לעשות גיגאנטמקס.

גיגאנטמקס דרדנאו
סוג: מים ואבן.
גובה: 24 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולות: Strong Jaw / Shell Armor
תיאור: הכוח של גיגאנטמקס מאפשר לדרדנאו לעמוד על רגליו האחוריות ולהיות דו רגלי. מנקודת מוצא זו, הוא יכול לנחות על פוקימונים יריבים, ולמחוץ אותם עם גופו האדיר. דרדנאו בדרך שומר על הצוואר שלו חבוי בתוך השיריון שלו, אבל כאשר הוא תוקף, הוא יורה את הצוואר שלו החוצה. הלסתות שלו חזקות מאוד והן יכולות לנשוך מגדלי מתכת גבוהים. הכוח של הלסת שלו עם התנועה של הצוואר שלו יוצרים את האפשרות שלו ליצור חור בהרי הרוקי במכה אחת בלבד. מתקפות מים יהפכו בידי דרדנאו למתקפות ג'י-מקס גל אבנים (G-Max Stonesurge), ואלה לא רק מעניקות נזק ליריב, אלא הן גם מפזרות אבנים חדות מסביב ליריב, מה שיעניק נזק לכל פוקימון אחר שיכנס לשדה הקרב.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

גיגאנטמקס קורוינייט
סוג: מעופף ומתכת.
גובה: 14 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Pressure/Unnerve.
תיאור: קורוינייט משתמש בכנפיו הענקיות כדי לתפוס משבי רוח הנוצרים כתוצאה מאנרגיית הגיגאנטמקס, במטרה לרחף באוויר בזמן שהוא נלחם. השיריון שעל הגוף שלו מחוזק כך שמתקפות שנשלחות אליו מהיריב שנמצא על האדמה בקושי משפיעות עליו. אנרגיית גיגאנטמקס גורם לשיריון שמקיף את הכנפיים של פוקימון זה להיפרד ולהיהפך לציפורי תער, שמסוגלים לעוף באופן עצמאי. מתקפות מעופף שנוצרות על ידי גיגאנטמקס קורוינייט יהפכו לג'י-מקס זעם רוח (G-Max Wind Rage) כאשר מסירות כל אפקט ממתקפות מסך (כמו: Reflect, Light Screen, Spikes, Electric Terrain).

= = = = = = = = = = = = = = = = =

גיגאנטמקס אלקרימי
סוג: פיה.
גובה: 14 מטר.
משקל: לא ידוע.
יכולת: Sweet Veil

הקצפת שנוזלת מהגוף שלו מתקשה כאשר היא נפגעת מהדף – וככל שההדף חזק יותר, כך הקצפת נהיה חזקה יותר – מה שמעניק לאלקרימי את ההגנות המרשימות נגד מתקפות פיזיות. בנוסף לכך, התות שמעטר את הגוף של פוקימון הופך להיות חזק כמו יהלום, ונאמר שרוב המתקפות לא יכולות אפילו לשרוט אותו. אלקרימי יפזר קצפת עתירת קלוריות בצורת טילים מסביב לעצמו כדי לתקוף את יריביו. כל מי שיגע בקצפת הזו יחוש אנרגיה ואופוריה, אך גם בלבול גדול. מתקפות פיה שיבוצעו על ידי פוקימון זה יהפכו לג'י-מקס פינאלה (G-Max Finale), מתקפה אשר מרפאת את כל הפוקימונים שנמצאים בצד של אלקרימי בזמן שהיריב סופג נזק.

= = = = = = = = = = = = = = = = =

לינקים לדפים אחרים:

5 תגובות

 1. מה חומר הכי חזק?
  זה לא יהלום כמו שחשבתי, זה עוגה!
  חומר הכי חזק ובכל זאת אנחנו מסוגלים לאכול ולעכל אותם בקלי קלות…
  יתכן שאנחנו שייך לסוג רעל או מתכת…

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אלקרימי הולכת להיות בקבוצה שלי במאה אחוזים

 3. Espeon Girl (לשעבר וולפיקס גירל)

  זה מגה התפתחות ומהלך זי באותו הזמן.

 4. אלקרימי גיגאנטמקס נראה טעים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.