גו / Goh

גו הוא אספן פוקימונים מהאנימה של פוקימון (חרב ומגן). הוא מתגורר בעיר ורמיליון שבקנטו עם משפחתו – ווקר (אבא), קמיל (אמא) והאלטה (סבתא מצד האמא). החלום המקורי שלו היה ללכוד את הפוקימון מיו. מאז הוא הספיק ללכוד את סקורבאני, את אטרנטוס ואת סוויקון האגדיים. כעת החלום שלו הוא ללכוד את כל הפוקימונים במטרה להגיע אל מיו.

בפרק 8 הוא לכד את טנטקול ואת מנטייק. בפרק 9 הוא לכד את סנטרט, סטנטלר ומיסדרוויס. בפרק 10 הוא לכד את דיוגונג. בפרק 11 הוורמפלים של גו מתפתחים כולם לקאסקון. בפרק 13 גו לוכד את הפוקימון סקוובט. בפרק 14 גו לוכד את הפוקימונים: דארמניטאן, סנדייל וגולארק. בפרק 15 הוא לוכד את הפוקימון קיובון. בפרק 17 סקורבאני לומד את המתקפה גחלת ומתפתח לראבוט. בפרק 18 גו לוכד את הפוקימון ספירו. בפרק 19 הוא לוכד את הפוקימון רטטה. בפרק 20 הוא לוכד את הפוקימונים: פידג'י, נידורן (נ), נידורן (ז), אודיש, פוליוואג, גריימר, אקנס ופארפג'ד. בפרק 21 הוא לוכד את אקזגקיוט. בפרק 22 גו מנסה ללכוד וורמפל, אבל לא מצליח. בפרק הזה הוא מנסה לשחרר את ראבוט, אבל מהר מאוד מתחרט על כך. בפרק 23 כל שלושת הקאסקון של גו מתפתחים לדאסטוקס. בפרק 24 גו לוכד גולדין ושני מג'יקארפים, כאשר אחד מהם הוא גדול מימדים. בפרק 25 גו לוכד בינאקל, 4 פלאבבה, סקאטרבאג, פאנטומפ, ופלצ'לינג ורואה התפתחות מגה בפעם הראשונה. בפרק 28 גו לכד את סובל. בפרק 32 אנחנו מגלים קצת על עברו של גו. בפרק הזה הוא גם לוכד את הפוקימונים אריאדוס ופיינקו. בפרק 33 גו לוכד פינסיר נוסף, אותו הוא מחליף בעבור הרקרוס, מילדה בשם קורומי. בפרק 34 גו מנצח את מנהל הדוג'ו ומקבל את היטמונצ'אן. בפרק 35 גו לוכד פיקאצ'ו ממין נקבה ומפתח אותה לראיצ'ו. בפרק 36 גו לוכד את הפוקימונים: טראפינץ', ויבראבה ופלייגון. בפרק 37 גו מפתח את אקזגקיוט לאקזגיוטור. גו נוסע ביחד עם אש לאלולה, שם הם פוגשים את כל החבורה מאלולה. גו נלחם נגד קיאווה בקרב שלא היה לו סיומת. והוא לוכד את הפוקימונים: פיוקומוקו ואקזגיוטור אלוליאני. בפרק 38 גו מוצא ענבר, משחזר אותו ולוכד את אירודקטייל שיוצא ממנו. בפרק 39 גו לוכד את הפוקימון צ'ינצ'ו. בפרק 40 גו, אש וצוות רוקט עושים רייד נגד זאפדוס האגדי, גו מנסה ללכוד אותו, ללא הצלחה.

פרקי חרב ומגן – בפרק 42, גו לוכד באנלבי. לאחר מכן, הוא פוגש את הפוקימון האגדי זמזנטה. לבסוף הוא מצטרף לסוניה במחקר אודות אגדת הגיבור. בפרק 43, גו לומד שסוניה היא הנכדה של פרופסור מגנוליה, שהיא חברת ילדות של לאון והוא מקבל ממנה צמיד דיינאמקס. הוא מבצע ביחד עם ראבוט את הקרב הראשון שלהם כדיינאמקס. בפרק 44, הלילה האפל ביותר מתחיל, גו מוצא את החרב והמגן של זאשיאן וזמזנטה ולומד את זהותם, והוא נלחם נגד אולינה. בפרק 45, ראבוט של גו מתפתח לסינדרייס והוא לומד את המתקפה Pyro Ball, מה שמסייע לו לנצח את אולינה בקרב. ביחד עם אש והפוקימונים זאשיאן וזמזנטה, הם גוברים על אטרנטוס ומסיימים את הלילה האפל ביותר. גו לוכד את אטרנטוס ומפקיד את הכדור שלו בידי פרופסור מגנוליה שנועלת אותו בתוך כספת.

בפרק 46 גו לוכד את הפוקימונים: קראבי ומאנקי. בהמשך הפרק, גו ואש פוגשים את מיוטו, הם נלחמים נגדו ומפסידים. בפרק 47 גו משתתף בתחרות אכילה ביחד עם סקוובט והם זוכים במקום הראשון. במהלך התחרות, סקוובט מתפתח לגרידנט. בפרק 50 אש, גו וקלואי עוזרים בחפירות לפוקימונים מאובנים. בפרק הזה גו לוכד את הפוקימונים בולדור וארקטוזולט. בפרק 51 גו לוכד את הפוקימון ג'יאודוד. בפרק 52 אש, גו וקלואי עוזרים לאנדו להיפטר מבעיית דיגלט ודאגטריו. בפרק הזה גו לוכד דיגלט ודאגטריו, ואז נותן את דאגטריו לאנדו. בפרק 53 אש וגו עוזרים לסוויקון להתחמק מהישג ידם של סוחרי פוקימונים. בפרק הזה גו לוכד את הפוקימון האגדי סוויקון ואת דראוזי. בפרק 55 גו לוכד את הפוקימון מורלול. בפרק 56 אש וגו משתתפים בהיכל האבירות, עוברים אותו ומקבלים את מדליות האביר. בפרק הזה סייטר של גו מתפתח לסיזור. בפרק 59 גו משחרר את גרוקי מאחזקתם של צוות רוקט ותופס אותו בעצמו. בפרק 60 גו לוכד את הפוקימון בלספראוט. בפרק 62 סובל של גו מתפתח לדריזיל, יוצא מהשישייה הפעילה של גו ומתמקם במערה במעבדת סריס. בפרק 64 גו לוכד אבסול. בפרק 65 גו לוכד את פאנסיר ופאנפור. בפרק 66 כל חמשת הפלאבבה של גו מתפתחים לפלואט. בפרק זה הוא משחרר את הפלואט עם הפרח הלבן. בפרק 68 גו פוגש את גארי אוק, את פרופסור אוק, את הפוקימונים של אש, הוא נלחם לצד סינדרייס נגד מולטרס, הוא לומד על פרויקט מיו ומחליט להצטרף אליו.

פוקימונים שיש ברשותו:

סינדרייס
סינדרייס

הופעת בכורה:
פרק 4

נתפס / התפתח:
 פרק 5, התפתח לראבוט בפרק 17, התפתח לסינדרייס בפרק 45.

מתקפות:
Quick Attack, Double Kick, Ember, Blaze Kick, Pyro Ball

אישיות:
דואג לחלשים, אוהב את גו, היפראקטיבי.
גרוקי
גרוקי

הופעת בכורה:
 פרק 59.

נתפס / התפתח:
היה בבעלות קודמת של צוות רוקט, החליט שהוא רוצה להיות פוקימון של גו.

מתקפות:
אין.
אישיות: שובב, אוהב לתופף על דברים ויודע לרפא דברים באמצעות התיפוף שלו.

Rotom normal spriteרוטום שנמצא בתוך הפוקידע שלו.

פוקימונים שנמצאים במעבדת סקוראגי:
VenonatVenomothScizorPinsirCaterpieMetapodButterfreeWeedleKakunaBeedrillParasParasectTaillowDustoxDustoxDustoxMantykeTentacoolSentretStantler normal spriteMisdreavusDewgongCuboneSpearowRattataPidgeyNidoran♀Nidoran♂OddishPoliwagGrimerEkansFarfetch`dExeggutorMagikarpMagikarpGoldeenBinacleFloetteFloetteFloetteFloetteScatterbugPhantumpFletchlingAriadosPinecoHeracross normal spriteHitmonchanRaichuTrapinchVibravaFlygonAerodactylChinchouBunnelbyKrabbyMankeyGeodudeDiglettDrowzeeSuicune normal spriteBellsproutAbsol normal sprite

פוקימונים שהוא החליף:

Pinsir

פוקימונים שהוא תפס והפקיד בידי אחרים:

(הופקד אצל פרופסור מגנוליה)

Dugtrio(הופקד אצל אנדו)

פוקימונים שהוא שחרר:

Floette

12 תגובות

 1. לא סתם קוראים לו גו, הוא ישר התנהג כמו בפוקימון גו

 2. צודק. אבל יש לי משהו להגיד על כל אלה שהוא תפס. מכל אלה- רק סייטר יישאר איתו.
  נ.ב: צריך לרשום ברשימת ההישגים שלו שהוא תפס את כל פוקימוני החרק של קנטו ושהוא הגיע למקום אחרון בטורניר החליל של חזית הקרב (לא בדיוק הישג, אם שואלים אותי).

 3. לא חושב שאפשר לפרט יותר מידי על סקורבאני כרגע…

  בכל מקרה, די מעצבן אותי שהוא סוג של מבוסס על פוקימון גו/לטס גו…

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  ……………………………………….

 5. למה אין לו פוקימון גאלארי

 6. הוא תפס קיובון

 7. סקורבאני התפתח לראבוט

 8. סקורבאני של גו התפתח לראבוט

 9. תחליפו את זה שהוא אוהב את גו כי עכשיו אחרי שהוא התפתח הוא הפסיק לאהוב את גו

 10. הוא לא הפסיק לאהוב את גו הוא פשוט מתבייש אפשר לראות את זה על הפנים שלו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.